Автор Тема: Нужда от помощ.  (Прочетена 15375 пъти)

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #30 -: 28 Януари 2017 20:39:44, Събота »
Тогава защо не почна първо с това?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #31 -: 28 Януари 2017 20:42:40, Събота »
Опитах да ти покажа твоите грешки, да не се получава същото със следващата.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #32 -: 28 Януари 2017 23:48:00, Събота »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #33 -: 29 Януари 2017 00:54:37, Неделя »
Цеци_Вихронрав, надявам се да го казваш, само за да ме откажеш от това с магията, защото е доста обезкуражаващо. Бих искал да кажа, че с това момиче имахме особена връзка /не говоря за любовна/ - бяхме изградили силна телепатия, винаги уцелвайки се в правилния момент. Определено бяхме звързани духовно и се надявам тези канали да не са затворени, въпреки, че мина повече от три месеца от раздялата, нещата се протакаха. Именно поради това пробвам нещо, което видях в едно видео в youtube. На запалена червена свещ визуализирам хубави спомени и как й изпращам тези спомени, използвайки емоциите си. Само като се сетя и веднага се усмихвам. Авторката на видето, казва да се прави на изгрев и на залез, защото тогава се правели магии. Сега, това е малко в противоречие /може би/ с принципите за фазите на луната. Доколкото знам, любовна магия се прави при растяща луна, а ако този тируал се прави всеки ден, може да се уцели и намаляващата луна. От друга страна обаче, ми се струва добър ритуал, тъй като в него има визуализация+емоции и вярвам и усещам, че не би навредил на момичето. Това имах предвид, като казах "побутване"...нещо подобно, което би проявило ефект, не искам да е насила. Дали сме един за друг или не, не мога да кажа. Имахме страхотна връзка. Естествено, допуснах грешки, кой не ги допуска, но те бяха от слабост, от слабостта ми по нея. И както всяка двойка си имахме проблеми, а проблемите при всяка двойка са уникални за сътоветната двойка. Просто си мисля, че заради неопитността си изпуска любящ приятел/съпруг и баща, човек който винаги ще бъде до нея.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #34 -: 29 Януари 2017 06:24:17, Неделя »
Quote dchamber ()
Именно поради това пробвам нещо, което видях в едно видео в youtube. На запалена червена свещ визуализирам хубави спомени и как й изпращам тези спомени, използвайки емоциите си. Само като се сетя и веднага се усмихвам. Авторката на видето, казва да се прави на изгрев и на залез, защото тогава се правели магии. Сега, това е малко в противоречие /може би/ с принципите за фазите на луната. Доколкото знам, любовна магия се прави при растяща луна, а ако този тируал се прави всеки ден, може да се уцели и намаляващата луна.
В каква фаза е луната, кое време на деня е и т.н. са без никакво значение. Ти или умееш да визуализираш и да и пратиш тези спомени или не умееш.
А колкото до това, че имате специална връзка... Ами вие пак може да си я имате и без да сте заедно.
Не се опитвам да те обезкоръжавам или да те отказвам. Това с хубавите спомени е добър подход и не носи вреда, а ако наистина имате връзката която описваш и ще подейства. Просто не ви виждам заедно, но пък и ясновидството не е на 100% сигурно...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен