Автор Тема: Нужда от помощ.  (Прочетена 15365 пъти)

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #15 -: 28 Януари 2017 19:04:24, Събота »
Цеци_Вихронрав , и да оправя проблема /нещо върху, което работя вече трети месец/ тя как ще го види, при положение, че не се виждаме и нарочно избягва контакт, защото знае, че в мое присъствие умеква? знаеш времето какво прави - размива нещата, забравяш, далеч от очите далеч от сърцето, ще се забравим. Единственият начин да разбере, че мога да се държа различно е като сме заедно достатъчно дълго, за да може когато се стигне до неразбирателство, да не реагирам както преди. Разбираш ли, че това е параграф 22!. Не искам да разчитам на това, че един ден ще се видим и любовта ще пламне пак. Бил съм в тази ситуация преди години. Помня как страдах 4-5 месеца и се появи друга, забравих предишната, знаеш как е..хората идват и си отиват, на тяхно място се появяват нови. Не искам да се стига дотам, не искам да рискувам.
Когато обичаш някого трябва да го пуснеш на свобода, нали? Това е любовта - да уважиш решението на насрещната страна и да се съобразиш с него, защото ако не се съобразиш, не го уважиш, това е чист егоизъм нали? Защо да се стига дотам, при положение, че има чувства, при положение, че и двамата сме изпитвали неповторими моменти, които не са се размили с времето с напредването на връзката.
Не искам да зомбирам никого, нито у нея да има конфликт между разума и подсъзнанието. Искам просто, по някакъв начин /не знам какъв, затова се поинтересувах от магиите/ тя просто да се върне и да продължим оттам откъдето спряхме, с новото ми АЗ,
С оглед на това, което написа, не искам сега-веднага. Знам, че няма как да се съберем от днес за утре. Искам да започнем от някъде, някакво ново начало. Всъщност точно това искам - ново начало. Но тя е зверски инат, взела е решението и въпреки цялат аси слабост стиска зъби. Защо трябва д астава така. Защо заради тъпата сила, която демонстрира трябва да загуби човекът. Просто е малка и глупава още. Сигурен съм, че един ден ще съжалява. Не искам да се стига дотам. Естествено не искам да взимам решения от нейно име и за нейна сметка. Просто намеренията са ми чисти и красиви.

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #16 -: 28 Януари 2017 19:09:55, Събота »
Цеци_Вихронрав, намирам се в безизходица просто. Не ме разбираш smile 4ти месец обмислям всичко и вариантите са два - да направя нещо или да не направя нищо. При втория рискът е огромен - тя ще си намери някой, аз ще си намеря някоя и след време всичко ще е приключило...и духовната ни връзка ще се е прекъснала. Остава вариант едно - вече пробвах всякак, а аз съм прекалено откровен и директен, не мога да играя роли, в смисъл да се правя на луд все едно не се познаваме, все едно не сме имали минало , за да я накарам да вижда само новото, а не и старото. В моята ситуация лошото става толкова лесно, а доброто толкова трудно. Повярвай ми пробвах.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #17 -: 28 Януари 2017 19:18:24, Събота »
dchamber, и всичките ти постове бъкат от противоречия... От една страна много я обичаш и тя теб, а от друга ако не се виждате до 3-4 месеца ще се влюбите в други и ще се забравите...
Когато аз се разведох не ми стигна година да дойда на себе си и да преодолея болката. Аз поисках да се разделим точно както твоята приятелка е поискала. И пак аз страдах и чаках и наблюдавах от страни да видя промяна у бившият ми съпруг, но уви...
Та твоята приятелка не мисли, че не се интересува какво и как правиш, но ако не разбере, че има промяна няма и да се върне при теб. А ще разбере от това как се държиш при скандал не с нея, а със всички останали.
И така и не ми обясни защо мислиш, че тя не разбира кое е и кое не е добро отношение.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #18 -: 28 Януари 2017 19:19:10, Събота »
Извинявам се за спама.
Основният проблем между нас не е моето отношение, така както казва. Мъжете ще ме разберат. Колкото и откровенна да е една жена, колкото и да казва, това което мисли, причините никога не са тези, които се посочват. Тя е на 20г., малко момиче, което от 16 годишна е била с един, изведнъж решава, че и се живее, да ходи по дискотеки. Няма очите, не може, дори и да иска, да види обективното, че аз съм стойностен мъж, който й дава, това които малко ще и дадат.

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #19 -: 28 Януари 2017 19:39:14, Събота »
Просто си мисля, че няма как да разбере дали има промяна или не, тъй като тази моя избухливост се проявяваше, когато бяхме заедно. Нали разбираш това какво означава - всеки ден чуване и виждане, спане заедно и тн, а сега не сме се виждали от месец. Това със "всички останали", звучи абсурдно, защото след раздялата нямаме абсолютно никакви допирни точки.
Сега ще ти обясня за доброто и лошото отношение - не разбира какво е добро отношение, защото го получава за първи път, преди това не е получавала такова отношение, поради простата причина, че не е имала сериозна връзка и поради това приема моето добро отношение, като даденост и сигурно мисли, че всеки следващ ще й даде същото. Не знае и какво е лошо отношение, поради същата причина, защото няма база за сравнение, не е получавала никакво лошо отношение преди това и затова мисли, че моето е непростимо. Аз не казвам, че нещата които съм направил не са укорими. Естествено, че са. Просто няма с кого д аме сравни, разбираш ли.
Виж, започнах темата с ясна молба. Не съм помолил и съответно не искам анализи от 3ти лица, предлагайки ми алтернативи, съвети и тн. Моля за конкретна помощ, защото съм твърде решен да го направя. Ако не можеш д ами помогнеш, не ми давай акъл /казвам го с добро/. В крайна сметка търся помощ тук, защото вярвам, че тук има истински магове, а не като тия паляци с рекламите и тн. В крайна сметка искам това за добро, защото съм добър по душа, добронамерен, а не защото искам да връщам отмъщавам и тн.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #20 -: 28 Януари 2017 19:39:53, Събота »
Quote dchamber ()
изведнъж решава, че и се живее, да ходи по дискотеки. Няма очите, не може, дори и да иска, да види обективното, че аз съм стойностен мъж, който й дава, това които малко ще и дадат.

Първо да почнем от това, че тя е на 20 и и се живее... Ами кога да живее, като се пенсионира ли?
Познаванм куп жени които се изпожениха още на 18-20 без да са си поживели и да са натрупали опит. В крайна сметка само след 10-тина години брак решиха, че това ходене по дискотеките, флиртовете и т.н. дето са го пропуснали си го искат и... Познай...
Та тази девойка докато не поживее и докато сама не направи своите наблюдения и изводи ще се чувства като в капан във една връзка било с теб или с друг. Тя просто още не е дорасла за съвместно съжителство и ти отказваш да го разбереш това.
На теб ти се иска да и го обясниш и тя да те разбере и да се съгласи. ДА ама НЕ! Докато сама не натрупа опит няма как да стане.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #21 -: 28 Януари 2017 19:41:59, Събота »
dchamber, нали не мислиш да я спираш от живот и дискотеки? Та, тя не е малко момиче, а е една млада жена. И е в такъв момент от живота си, в който щом иска да се забавлява - то и е позволено.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #22 -: 28 Януари 2017 19:45:52, Събота »
Quote dchamber ()
Виж, започнах темата с ясна молба. Не съм помолил и съответно не искам анализи от 3ти лица, предлагайки ми алтернативи, съвети и тн. Моля за конкретна помощ, защото съм твърде решен да го направя. Ако не можеш д ами помогнеш, не ми давай акъл /казвам го с добро/. В крайна сметка търся помощ тук, защото вярвам, че тук има истински магове, а не като тия паляци с рекламите и тн. В крайна сметка искам това за добро, защото съм добър по душа, добронамерен, а не защото искам да връщам отмъщавам и тн.

Добре, спирам със съветите. Явно си решил да тровиш и своя и нейният живот.
Аз няма да ти дам магия с която да я побутнеш или каквото там по една единствена причина...
Причината:
Ако това девойче сега докато е млада не излиза, не се среща и с други хора, не изживее поне едно-две разочарования и т.н. Ако сега се събере с теб за добро или зло, само след няколко години ще се разделите, защото тя ще иска да изживее всичките неща дето сега ги пропуска. А след няколко години може да имате и деца и когато майка им реши да си навакса пропуснатото на млади години и се разведе ще страдат точно тези евентуални деца.
Ако имаше и минимален шанс нещата да се развият по друг начин щях да направя всичко, за да ти помогна.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #23 -: 28 Януари 2017 19:49:26, Събота »
Повтарям, никога не съм я контролирал и никога не мисля да го правя. Докато бяхме заедно не съм й забранявал нищо, та това звучи абсурдно. Просто с малките е така, пропускат стойностния човек, щото им се живее, после почва редуване на тоя и оня и като знам в днешно време и в българия в частност какви са мъжете.....100% ще се опари. Ест., това си е нейна работа. Но после ще има класиката /след 25-26 г. разбира се/ мъжете са такива, мъжете са онакива, изневеряват, не обичат, не уважават, останаха ли стойностни, истински :D
Отново ще напиша - Не мога д аопиша връзка близо 4 години и всеки нейн детайл и аспект. Не ме разбирате и това е нормално. Тук търся нещо конкретно!

На теб ти се иска да и го обясниш и тя да те разбере и да се съгласи. ДА ама НЕ! Докато сама не натрупа опит няма как да стане.  - това е най-тъжното за съжааление. След време ще съжалява /не й го пожелавам/, но ще е късно

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #24 -: 28 Януари 2017 19:51:18, Събота »
Цеци_Вихронрав, аз пък си мисля, че ако момчето се насочи към личностна промяна и го постигне; ако остави приятелката си да се забавлява сега, когато и е времето (тук имам предвид без ревниви скандали, с разбирателство), то може би след време нещата ще са добре.

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #25 -: 28 Януари 2017 19:58:25, Събота »
Вижте хора, дайте да почнем от начало smile

Не искам зомбиране, не искам заболявания впоследствие - рак, смърт и т.н. Искам този човек да е щастлив с мен и аз със него и един ден смъртта да ни раздели.
Питам - Може ли да се помогне с магия в подобна ситуация, с нещо леко, предвид добронамерените ми намерения? Ако може, аз ли да я изпълня или да потръся помощта на вещ в занаята. Ако има такава подходяща магия, бихте ли ми я казали?

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #26 -: 28 Януари 2017 20:02:15, Събота »
Ако имаше и минимален шанс нещата да се развият по друг начин щях да направя всичко, за да ти помогна. 

 - това как да го разбирам?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #27 -: 28 Януари 2017 20:05:55, Събота »
Сега... Аз си имам налично ясновидство и ти казвам в прав текст, че ти с тази жена бъдеще нямаш. Ти като искаш търси кой да ти прави ритуали и магии.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен dchamber

Нужда от помощ.
« Отговор #28 -: 28 Януари 2017 20:09:49, Събота »
И защо нямам бъдеще, поне се обоснови

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нужда от помощ.
« Отговор #29 -: 28 Януари 2017 20:25:06, Събота »
Аз се обосновах, но ти явно не четеш.
Отделно в ясновидството няма как да видиш защо това или онова ще стане или няма да стане...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен