Отворена дискусия > ДНЕВНИЦИ
Дневник на Rebeka
theshadow:
Rebeka:
Възнамерявам да започна от Сигилите. Луната е във втората ми любима фаза след Пълнолунието - Новолуние. Ще се възползвам да направя Сигил. Имам още време докато настъпи часът на усамотението ми и ще имам време да помисля точно за какво ще го използвам. Колебая се между две неща. Ще приложа техниките за контрол над мисълта заедно с ритуал, който ще опиша подробно в дневника.
Нямам търпение да споделя
Rebeka:
Така готова съм със сигила .. Доста е странен, защото желанието ми беше прекалено конкретно, но пък си е мой и си ми харесва
Продължавам напред ...
Rebeka:
Ето го моя ритуал
Rebeka:
Да поясня, използвах морска сол, за да се изолирам, покривка за маса, за да бъде по специално, не просто върху пода, три бели свещи в равнобедрен триъгълник сочещи към мен, и камъни подредени по мое усмотрение . Камъните са: лунен камък, опал уайт, три вида гранат, ахат и розов турмалин. Като влязах в кръга почнах да вдишвам и издишвам въздух, докато не се докарах до състояние, което според мен наподобява магическия транс. И друг път съм правила подобен ритуал, например когато си зареждах камъните. Процеса протичаше нормално, видях третото си око точно пред мен, както обикновено. След това започнах да се усещам като енергиен проводник. Този път странното беше, че енергията, която се вливаше от главата ми през всичките ми чакри до пъравата не беше онази бялата енергия с леки отблясъци, която съм свикнала да виждам и по време на медитация. Тази енегия беше прозрачна. Като движение беше досущ като онази бялата - в цилиндрична, завихряща се форма и произвеждаща вълни, аз по това я познах.. Не успях много да я усетя, но я долових и я използвах. След това запях тихичко над сигила мое леко заклинание, с което да подсиля мисията му на земята. След това взех всички листи, включително и черновите и ги изгорих на терасата с последната запалена свещ от кръга.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия