Автор Тема: Дневник на Rebeka  (Прочетена 5337 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Дневник на Rebeka
« -: 27 Януари 2017 14:56:24, Петък »
smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Rebeka

Дневник на Rebeka
« Отговор #1 -: 27 Януари 2017 15:33:10, Петък »
Възнамерявам да започна от Сигилите. Луната е във втората ми любима фаза след Пълнолунието - Новолуние. Ще се възползвам да направя Сигил. Имам още време докато настъпи часът на усамотението ми и ще имам време да помисля точно за какво ще го използвам. Колебая се между две неща. Ще приложа техниките за контрол над мисълта заедно с ритуал, който ще опиша подробно в дневника.

Нямам търпение да споделя wizard
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Rebeka

Дневник на Rebeka
« Отговор #2 -: 27 Януари 2017 22:45:16, Петък »
Така готова съм със сигила .. Доста е странен, защото желанието ми беше прекалено конкретно, но пък си е мой и си ми харесва  flirt 
 Продължавам напред ...
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Rebeka

Дневник на Rebeka
« Отговор #3 -: 27 Януари 2017 23:18:36, Петък »
Ето го моя ритуал smile
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Rebeka

Дневник на Rebeka
« Отговор #4 -: 27 Януари 2017 23:31:04, Петък »
Да поясня, използвах морска сол, за да се изолирам, покривка за маса, за да бъде по специално, не просто върху пода, три бели свещи в равнобедрен триъгълник сочещи към мен, и камъни подредени по мое усмотрение . Камъните са: лунен камък, опал уайт, три вида гранат, ахат и розов турмалин. Като влязах в кръга почнах да вдишвам и издишвам въздух, докато не се докарах до състояние, което според мен наподобява магическия транс. И друг път съм правила подобен ритуал, например когато си зареждах камъните. Процеса протичаше нормално, видях третото си око точно пред мен, както обикновено. След това започнах да се усещам като енергиен проводник. Този път странното беше, че енергията, която се вливаше от главата ми през всичките ми чакри до пъравата не беше онази бялата енергия с леки отблясъци, която съм свикнала да виждам и по време на медитация. Тази енегия беше прозрачна. Като движение беше досущ като онази бялата - в цилиндрична, завихряща се форма и произвеждаща вълни, аз по това я познах.. Не успях много да я усетя, но я долових и я използвах. След това запях тихичко над сигила мое леко заклинание, с което да подсиля мисията му на земята. След това взех всички листи, включително и черновите и ги изгорих на терасата с последната запалена свещ от кръга.
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Rebeka

Дневник на Rebeka
« Отговор #5 -: 30 Януари 2017 21:28:07, Понеделник »
И според описанията на задачата трябва да забравя за сигила, а и чесно казано не искам да мисля за него и да се вкопчвам или вманиачавам по него, за това няма да го коментирам, освен ако наистина не направя някои забележителен резултат, които си заслужава да бъде споделен и примерно след това да направя нов по-мощен сигил. 

Продължавам напред!
I feel sorry for people who don't know me :)