Автор Тема: Лична история с много въпросителни ...  (Прочетена 6009 пъти)

Неактивен bor1ana

Лична история с много въпросителни ...
« -: 17 Януари 2017 21:16:56, Вторник »
Здравейте , искам да споделя моята история която е свързана с много събития които не мога да разгадая сама до ден днешен . Първо аз съм на 22 години влизам често във вашия форум макар и като гост защото винаги съм се интересувала от окултизма като цяло и ми е било интересно да го изучавам на теория , сега ще мина към това което исках да споделя .
Когато съм била малка около 2-3 годишна моята баба която до ден днешен се интересува от всякакви неща свързани с магия , врачки и всякакви такива е отишла заедно с майка ми при някаква врачка която е казала че на 14-тата си година ще преживея нещо от което ще умра и това се случва като наказание за грехове от женската страна на рода ни . След това предсказание те живеели в някакъв кошмар постоянно ходели при различни жени през годините да правяр ритуали и какво ли още не за да се олекоти това което е трябвало да ми се случи на мен и да мине през тях един вид . Не знам какво точно е правено не ми казват , но факт че когато навърших 14 години преживях много нелеп инцидент в болницата казаха че ако са се били забавили минути са ме деляли от смърта . Ето че оцелях добре съм , следващия проблем който имам е , че не знам точно как да го определя може би съм много лабилен и психически слаб човек защото всяка година навлизам в период в който изпадам в някаква черна дупка , с изключително много насъбрана отрицателна енергия и се променям напълно ставам буквално друг човек , това го оправям единствено като отида при жена баячка или да ми леят коршум за да ми прочисти всичкото това отрицателно нещо което е насъбрано в мен .
От известно време пак започнах да чувствам същото обаче мисля че намерих отдушник и цялата тая енергия я стоварвам върху близките хора около мен , когато пожелая нещо лошо и то се случва това се случи не веднъж и два пъти и там е проблема не искам да им вредя но несъзнателно го правя , дори и те започнаха да го усещат и много често чувам репликата - ти ме прокле . Просто усещам че имам изключително много лоша енергия в себе си и не искам да карам хората да правят асоциации и да ми казват ти си вещица . Вече дори и когато се ядосам гледам да не казвам и да отправям лоши пожелания защото се сбъдват , не знам дали е внушение просто , но аз найстина вярвам в това защото също така винаги ми е било интересно и ме е влечало да изучавам точно това свързано с енергията , как да я ползваш . Искам да чуя като цяло вашето мнение за всичките събития който са ми се случили , и дали пък точно там е проблема , че съдбата ми е била определена как да се случи , а е променена с чужда намеса и именно заради това нещо да не е на ред с мен ?

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Лична история с много въпросителни ...
« Отговор #1 -: 18 Януари 2017 15:15:44, Сряда »
Quote bor1ana ()
Когато съм била малка около 2-3 годишна моята баба която до ден днешен се интересува от всякакви неща свързани с магия , врачки и всякакви такива е отишла заедно с майка ми при някаква врачка която е казала че на 14-тата си година ще преживея нещо от което ще умра и това се случва като наказание за грехове от женската страна на рода ни .

Няма такива магии и проклятия, доколкото знам.
Какъв инцидент претърпя, ако не е тайна ?
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен bor1ana

Лична история с много въпросителни ...
« Отговор #2 -: 18 Януари 2017 15:36:29, Сряда »
Може да се каже че точно тогава в пубертета бях подведена към наркотиците от " приятели" но това беше в много кратък период от време и приключих преди да е станал сериозен проблемо , но точно от тях получих натравяне и изпаднах в безсъзнание единия път , не помня нищо защото се събудих в болницата . Мисълта ми беше че това което е казала тази жена се случи , факт .

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Лична история с много въпросителни ...
« Отговор #3 -: 18 Януари 2017 21:53:01, Сряда »
Quote bor1ana ()
Мисълта ми беше че това което е казала тази жена се случи , факт .
И нищо да не беше казала тази жена, това пак щеше да се случи, защото в него момент си била в такава компания и се е случило.
Дори тази жена да е била ясновидка с реални способности, то...
Ами първо не е редно като тълкува да прави такива обвинения. Ти видиш ли си грешна и детето ти ще плати със живота си... Такъв филм няма!!!
Второ, основно правило в ясновидството е, когато видиш смърт да не казваш, за да не стресираш отсрещния понеже тя може и да не се случи тази смърт. След малко ще обясня защо.
И трето... Вашите са реагирали неправилно. Вместо да се погрижат да не те сполети нещо разговаряйки с теб за опасностите които те чакат по пътя на израстването, те тръгнали магия да търсят и чакали магията да те спаси...
И да обясня защо предсказана смърт може и да не се състои...
Ясновидството вижда какво би могло да се случи, а не какво ще се случи на всяка цена. Всяко едно наше действие или бездействие променя причинно следствените връзки на живота ни и от там го променя.
Аз самата гадая и на всеки на който го правя обяснявам, че ясновидството показва какво го чака ако продължава да се държи и живее както до сега и ако нещо от това което съм му казала не му харесва, е достатъчно да промени поведението си и да го избегне.
Та вашите е трябвало не да хвърлят пари по врачки, а да ти обръщат повече внимание на теб. Тогава с време биха усетили, че си в компания която ползва наркотици и биха могли да предотвратят инцидента.
Но каквото било - било. Сега от теб зависи да се справиш с агресията и негативизма си, а не да тровиш живота на останалите с него. Има книги за самоусъвършенстване, има филми ("Тайната" примерно), има и психолози. Ти ще избереш какво. Въпросът е, че докато те избива на агресия и мрачни настроения ти тровиш не само близките си, но и себе си и не си позволяваш да бъдеш щастлива.
Младо момиче си... Живей, наслаждавай се на младостта си и на живота. На твоите години, аз нямах време да бъда зла и нещастна. Или поне не ми се случваше често... wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен bor1ana

Лична история с много въпросителни ...
« Отговор #4 -: 19 Януари 2017 19:51:06, Четвъртък »
И аз съм чула че не трябва да казват ако виждат смърт , но понеже и аз често ходя по такива места и когато вече бях на 17 баба ми ме заведе при една жена която ми каза много неща и действително се случиха през годините , но също така и ми каза нещо което никога не забравих до сега , каза за момчето с което имах връзка - не му остава много живот ! И толкова години се сещах за това което ми каза , вярвах че е прекалено младо момче за да умре , но за съжаление края на миналото лято го блъсна кола и почина на място .

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Лична история с много въпросителни ...
« Отговор #5 -: 20 Януари 2017 06:47:54, Петък »
Quote bor1ana ()
но понеже и аз често ходя по такива места

Някак не мога да разбера желанието на хората да ходят по врачки и да искат да знаят какво ги чака след месец, година и т.н. Ако предстои нещо важно да, но ей така от любопитство?!?
Ако знаеш предварително какво те чака днес, утре и всеки следващ ден губиш много. Това е като малките деца дето разравят гардеробите от нетърпение да разберат какво са им купили мама и тате за Нова Година и като задоволят любопитството си и... И на празника няма изненада и няма искрена радост от подаръка, защото вече са го видели.
Ясновидството ти убива красотата в живота... Напоследък все по-рядко се съгласявам да гледам на някого именно по тази причина.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен