Автор Тема: Изчистване на хора и неутрализиране на енергия  (Прочетена 21522 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #30 -: 16 Декември 2016 20:38:21, Петък »
Solomon, енергията в човешкото тяло е електромагнитна.... Как я "неутрализираш"? Какъв "ефект"? Идеята е не само да се тества, но да се знае какво се прави и да се избягват заблуди... Такова, една купчина дърва в тъмното едни познати две седмици за демон я брояха, ама тя  така и не демоняса, та... Електромагнитна енергия в тялото е сложно нещо като действие... Тази енергия няма как да "неутрализираш"... Освен ако няма да убиваш човека, понеже по без тази енергия тялото му ще я окъса смъртоносно...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #31 -: 16 Декември 2016 21:10:03, Петък »
theshadow, не знам какво се случва и как става, само знам, че при мен подейства . Това ми го беше направила една учителка - тя практикува рейки и други работи, та от там знам.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #32 -: 16 Декември 2016 21:21:54, Петък »
Solomon, обясни какво е действало?
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #33 -: 16 Декември 2016 21:30:50, Петък »
Бях изнервен, плачех (признавам си biggrin ) и тя докосна/масажира едни точки от лицето ми, накрая го направи това, което описах и за секунди бях пак така спокоен и всичко беше наред.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #34 -: 16 Декември 2016 22:10:35, Петък »
Името на електромагнитната енергия идва от името на гръцки в миналото на кехлибара-  гърците в миналото наричали кехлибара електрон... А е наречена така от Талес Милетски преди повече от 2000 г. заради едно свойство на кехлибара- триели го с кожа и той после "хващал" разни неща... Електричните заряди могат да преминат от едно тяло в друго... Проводници са човек, растения, животни, метали, въглен, разстворите на соли, на киселини , на основи, земята, йонизираните газове и т.н. Има и диелектрици, от тях се изработват изолаторите... Това са кристали, парафин, стъкло, смоли и т.н.

Електричните заряди са само два вида- положителни и отрицателни.. Положително и отрицателно- е вид заряд, а не е вид на енергия... И освен това магнит само с един полюс няма и не може да има... А няма отделно само електричество и само магнетизъм... Двете са едно цяло, едно единствено нещо...

Имайки предвид това, че говориш за въздействие върху чувства... Въздействието е било върху твоята психика... Не върху енергията в тялото ти с цел неутрализация...

Относно рейки... След създаването му разни печалбари го преработват , набутват му степени, искат диви пари за курсове и сега има много "рейки" , които не са рейки...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #35 -: 16 Декември 2016 22:13:28, Петък »
Сянка, винаги е приятно да те чета. Всеки път научавам по нещо ново. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #36 -: 16 Декември 2016 22:28:37, Петък »
Quote theshadow ()
Името на електромагнитната енергия идва от името на гръцки в миналото на кехлибара- гърците в миналото наричали кехлибара електрон... А е наречена така от Талес Митетски преди повече от 2000 г. заради едно свойство на кехлибара- триели го с кожа и той после "хващал" разни неща... Електричните заряди могат да преминат от едно тяло в друго... Проводници са човек, растения, животни, метали, въглен, разстворите на соли, на киселини , на основи, земята, йонизираните газове и т.н. Има и диелектрици, от тях се изработват изолаторите... Това са кристали, парафин, стъкло, смоли и т.н.Електричните заряди са само два вида- положителни и отрицателни.. Положително и отрицателно- е вид заряд, а не е вид на енергия... И освен това магнит само с един полюс няма и не може да има... А няма отделно само електричество и само магнетизъм... Двете са едно цяло, едно единствено нещо...
Това всичко ми е ясно. smile

Quote theshadow ()
Имайки предвид това, че говориш за въздействие върху чувства... Въздействието е било върху твоята психика... Не върху енергията в тялото ти с цел неутрализация...
Разбрах.
Тя всъщност се опита да го обясни и каза нещо за положително и отрицателно зареждане на двете половини на тялото (мисля, че може да има връзка с двете мозъчни полукълба) и че така ''пренасяйки'' заряди се неутрализира/балансира. Но не задълбах много въпроса, защото важното за мен беше, че подейства. 
Другият път когато се срещна с нея мога да я питам какво конкретно се случва.
Благодаря за разясненията! smile
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #37 -: 16 Декември 2016 22:43:52, Петък »
Питай я... Защото такова нещо, каквото описваш, т.Е.

Quote Solomon ()
Тя всъщност се опита да го обясни и каза нещо за положително и отрицателно зареждане на двете половини на тялото (мисля, че може да има връзка с двете мозъчни полукълба) и че така ``пренасяйки`` заряди се неутрализира/балансира

Та такова нещо, каквото описваш, не съществува в устройството на човешкото тяло и на човешкото съзнание...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #38 -: 16 Декември 2016 22:53:30, Петък »
theshadow, добре, със сигурност ще я питам.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #39 -: 16 Декември 2016 23:09:40, Петък »
Solomonsmile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #40 -: 16 Декември 2016 23:20:33, Петък »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #41 -: 17 Декември 2016 00:09:15, Събота »
Соломон, а замислял ли си се, че учителката ти може просто с масажа и движенията на ръцете след това, с последвалите мъгляви обяснения просто да е целяла да те успокои? А и тя като учителка е авторитет за теб, още повече, че практикува рейки, което я прави още веднъж авторитет в твоите очи, което пък позволява да ти внуши разни успокоителни в случая мисли и резултата е на лице - спрял си да плачеш и си се успокоил.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Rebeka

Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #42 -: 17 Декември 2016 11:37:58, Събота »
Hello everybody smile Добре относно темата да споделя и аз, на мен една жена също ми е правила нещо подобно като баланс на положителен и отрицателен заряд в тялото на база, на което съм се чувствала по-добре. Аз сама правя хиляди упражнениея за да балансирам енергията си и да се докарам до такова положение, че  да излъчвам светлина. Но тази процедура, която тя ми приложи е съвсем различна от това, което правя аз. Така: Сядам на стол без да си кръстосвам ръцете и краката, при което тя ми хваща главата отпред на челото и отзад над врата и започва да говори тихичко на латински /до колкото разпознах езика/. Усещането бе сякаш фуния ме засмуква и ме освобождава от някаква тежест. През цялото време, което бе някъде около 4-5мин тя се прозяваше и плачеше. След това чувството беше много приятно... smile
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #43 -: 17 Декември 2016 16:02:46, Събота »
Цеци_Вихронрав, случаят не е еднократен. А и в тоя момент, който ме успокои, аз не съм я питал нищо и не ми е обяснявала нищо. За това нещо което ми направи си говорихме чак две седмици след случая, ако ли не и повече.
Но все пак, може и да си права. smile
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен fencheto

Изчистване на хора и неутрализиране на енергия
« Отговор #44 -: 21 Декември 2016 11:39:48, Сряда »
:0
// изтрих ти подписа и сайта, защото съдържаше реклама. The Shadow