Автор Тема: Негативна енергия  (Прочетена 5522 пъти)

Неактивен cvetelinadyankova

Негативна енергия
« -: 21 Октомври 2016 11:07:33, Петък »
Здравейте, искам да споделя нещо и ако може да ми дадете съвет и мнение.
Преди време имах сериозен приятел, с който всеки път като се скарахме или се разделим му се случваха нещастия- две катастрофи за една седмица, майка му почина внезапно от рак, откраднаха колата му, остана без работа и това се случваше винаги, когато се скараме или аз съм му много ядосана.Сега нещо подобно става с новият ми приятел, отново като се скараме или ме ядоса се случват странни неща- блъснаха го докато кара, счупи му се телефона или му пада гривната от ръката примерно без да е скъсана.
Усещам, че тази поредица от събития точно в такива моменти не е никак случайна, всякаш негативната ми енергия е насочена с пълна сила към тях в моменти, в които сме в лоши отношения.Аз не искам да се случва така, но няма как да го спра. Моля ви, кажете ми според вас това случайно ли е и ако не е как да го спра.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #1 -: 21 Октомври 2016 12:41:18, Петък »
Ако ти умишлено не атакуваш енергийно някого няма как да му навредиш само защото си му ядосана.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен cvetelinadyankova

Негативна енергия
« Отговор #2 -: 21 Октомври 2016 12:59:24, Петък »
В такъв момент просто съм ядосана на човека и си мисля лоши неща за него от рода на защо е толкова несправедлив и е постъпил така, а не примерно да мисля, че искам да му се случи нещо лошо. Затова незнам как да се овладея и да не предизвиквам такива нещастия. sad

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #3 -: 21 Октомври 2016 13:45:42, Петък »
Не ти предизвикваш нещастията. Просто им е дошло време да се случат... Т.е. в живота на Веско-Д има и хубаво и лошо и по някога лошите моменти тръгват един след друг без причина.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен lia

Негативна енергия
« Отговор #4 -: 3 Ноември 2016 11:46:26, Четвъртък »
Цеци замисли ме много -няма неща без причина ,после -какво е мисълта ,енергията и причина и следствие ? Образно казано тя ,,хвърля,, камъни по него /дали го уцелва или камъка рикошира или пада в страни е др. ?/
"Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение.»

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #5 -: 3 Ноември 2016 16:18:32, Четвъртък »
Лия, по принцип е така, но дефакто... Ако всеки който е ядосан на някой и го чумосва на ума си успяваше да му навреди щяхме да се изтрепем само от лошите си мисли един към друг...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #6 -: 3 Ноември 2016 20:56:21, Четвъртък »
Ми, трепем се. Доста успешно, между другото! smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #7 -: 3 Ноември 2016 23:32:36, Четвъртък »
Последен, за да навредиш на някого само защото си му ядосан трябва да вложиш много енергия в цялата работа...
Т.е. само когато вложиш много болка, обида или злост и омраза в мислите си към някого, само тогава енергията е достатъчно концентрирана, за да е зловредна. Иначе в ежедневието си се ядосваме често на близките си и им се караме и ги навикваме, но ги навикваме без злоба, а просто защото в момента са ни вбесили, съответно и не насочваме енергията си за атака към тях, а по-скоро я изразходваме в навикване да ни олекне.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #8 -: 4 Ноември 2016 03:04:41, Петък »
Цеци_Вихронрав, дори да се вложи много злоба в дадена мисъл пак не е достатъчно, за да навреди, защото кратко обяснено, мисълта не е само електромагнитна енергия, а е смес от електромагнетизъм, биохимия и нервна система и поради това не ходи сама свободно из пространството, а се ограничава в човешкото тяло...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Негативна енергия
« Отговор #9 -: 4 Ноември 2016 03:07:25, Петък »
posleden, мдам... Това с изтрепването... Но то е чрез делата... Де да си оставаха някои хора само с едното мисене, но... За съжаление - не остават...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен dchamber

Негативна енергия
« Отговор #10 -: 28 Януари 2017 14:34:07, Събота »
Извинявам се, че спамя, но форумът иска 3 поста за да кача тема.