Автор Тема: магия  (Прочетена 5530 пъти)

Неактивен adi18

магия
« -: 19 Ноември 2014 21:14:33, Сряда »
На кратко ще разкажа и ако някой може да помогне ще бъда пезкрайно благодарна .
 преди 1 година се роди синът ми с баща му не спираме да се караме за какво ли не , той избухва и е непоносим стига и до насилие ходих до ходжа Адем но и той неми помогна . малко преди да се разделим почнах да намирам стъкла по дънките  пръст под леглото  игли по пердето с червени конци . Баба ми ми гледаше на кафе и все ми казваше че имам магия и че ще се разделим но аз така и не повярвах . Но тя на мен не може да ми помогне и да иска по не тя така ми обясни . искъм си семейството  cry и вече не знам при кой да хода и на кой господ да се моля. ще бъда благодарна ако някой ми отговори

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
магия
« Отговор #1 -: 19 Ноември 2014 21:28:58, Сряда »
Преди да се оженим с моя мъж, две години "ходехме" и беше рай. След това, първите три години от сватбата бяха АД. Не ми се описват подробности. Нещата се нормализираха постепенно. Напаснахме се. Всичко стана с много разговори, старание и компромиси и от двете страни. Моята нагласа беше, че си искам семейството и вложих много сили и старание. В същото време трябваше да покажа на половинката, че аз не свиря втора цигулка и ако иска да сме семейство, трябва да се напъне и той. Явно и при него имаше желание.
 Двустранни компромиси му е майката. Но не до безкрай.

Неактивен Jokera

магия
« Отговор #2 -: 20 Ноември 2014 06:20:41, Четвъртък »
Здравей Ади18 !
 Мога да ти кажа, че в България хората който могат, искат и биха направили МАГИЯ се броят на пръсти. Нямаш си идея колко малка е вероятноста някой от тях да се е занимавал точно с теб.  Много е вероятно да се "програмираш" сама в "някъкъв сериал"! Може би не ме разбираш, но да чуем и мнението на колегите все пак...:)
  Знам човека който може да Ти помогне. Това си Ти и само ТИ.
 Не си давай парите на ходжи, гледачки и други подобни. Те разбират от МАГИЯ колкото аз от ядренна енергетика...:)
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
магия
« Отговор #3 -: 20 Ноември 2014 12:53:24, Четвъртък »
Съгласна съм с Жокера. Понякога ние самите си "правим" магии, програмираме се, внушавайки си разни неща. И за хубаво и за лошо. Във всяко семейство има лоши периоди. Ако и двамата искат и се напънат, нещата се оправят. Зависи кой до колко е склонен да прави компромиси.
 Желая ти успех.

Неактивен cvetelinadyankova

магия
« Отговор #4 -: 21 Октомври 2016 11:06:18, Петък »
dry

Неактивен dchamber

магия
« Отговор #5 -: 28 Януари 2017 14:34:14, Събота »
Извинявам се, че спамя, но форумът иска 3 поста за да кача тема.