Автор Тема: Енергията  (Прочетена 8954 пъти)

Неактивен ИВО

Енергията
« -: 16 Октомври 2016 22:29:52, Неделя »
Здравейте ! понеже не можах да намеря такава тема поне аз свързана с енергията реших да направя собствена. Някога задавали ли сте си въпроса какво представлява нашето тяло , нашата енергия освен за работа задължения и т.н за какво можем друго да е използваме как да е презаредим и как да е превърнем в нещо много добро. Има най-различни отговори на тези въпроси но аз искам да споделя моите знания с вас по тези въпроси.
1.Нашето тяло - нашето тяло какво е всъщност на какво се дължат разболяванията ни и т.н отговора е много лесен.Това всичко се дължи на нашите чакри, когато една от нашите 7-те чакри е засегната физичното ни състояние започва да се изтощава и веднага търсим лекарска помощ защото не ни остава друго но колко ли от вас знаят че когато се разболеем не трябва да стоим под завивките и да се тъпчем с лекарства защото реално даваме шанс на чакрата да засегни и другите чакри за това по този въпрос от личен опит ви го казвам колкото и да ви е зле не стойте под завивките ами излезте на вън може и да е за 5 минути но не се застоявайте на едно място измислете си някакво занимание знам че ви звучи не реално но е така!
2. Нашата енергия - понеже не съм много сигурен дали някой ще го заинтересува тази тема за това как да използваме нашата енергия и как да помагаме на други хора с нея ще направя отделна тема ако видя че има интерес.
3. Как да презаредим нашата енергия - енергията ни не се презарежда само чрез сън можем да е презаредим и по много други начини примерно сред природата в балкан или гора или пък да изпием едно кафе сами да си отпуснем мозъка да не мислим за нищо а само за сладостта на кафето и т.н има най-различни начини за презареждане на енергия но както казах по горе ако има интерес ще направя нови теми за всичко което ви интересува затова давайте вашите мнения в коментари Благодаря ви !

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #1 -: 16 Октомври 2016 22:45:05, Неделя »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #2 -: 16 Октомври 2016 22:55:27, Неделя »
В целият форум, във всяка една от темите ни се говори за енергия. Магията е управление на енергия и най-вече собствената ни.
Препоръчвам ти първо да изчетеш свободна зона и после да отваряш нови теми. Не за друго, но така става едно лудо дублиране и админите после се виждат в приключение докато ги съберат. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Енергията
« Отговор #3 -: 16 Октомври 2016 23:05:40, Неделя »
да сигурно си права но един човек знае едно друг друго защо и аз да не споделя с хората това което аз знам и мога ?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #4 -: 16 Октомври 2016 23:08:15, Неделя »
Не казах да не споделяш, а да разгледаш темите и да го направиш по съответната тема.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #5 -: 16 Октомври 2016 23:12:20, Неделя »
Ето ти теми по които можеш да пишеш за енергията:
ТУК, ТУК и ТУК.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Енергията
« Отговор #6 -: 16 Октомври 2016 23:12:47, Неделя »
има и нещо друго че темите повечето са стари и кой ги чете и т.н а и да не забравяме факта че споделям работи през които съм минал видял и практикувам а не като някой хора от нета копирват и слагт тук не е ли така  ?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #7 -: 16 Октомври 2016 23:17:11, Неделя »
Не не е така...
Темите и да са стари, като се пише ново мнение по тях излизат на първа позиция във форума и подхващаме дискусията наново.
И в нашпият форум не се толерира копи-пейса. Админите ни трият директно копирани от нета мнения и тук остават само нашите си лични такива. И ако се зачетеш по темите ще видиш, че всеки споделя нещо преживяно лично и изводи до които е стигнал от преживяното.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Енергията
« Отговор #8 -: 16 Октомври 2016 23:18:36, Неделя »
добре за да не отварям нова тема би ли ми помогнала с един мой въпрос на който не мога да намеря отговор 2 дена подред сънувах един и същи сън се едно съм в рая едни планини и т.н и съня се развива както в първия път след година вече пак сънувам същият сън да знаеш нещо по въпроса ?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #9 -: 16 Октомври 2016 23:22:52, Неделя »
Проследи какво ти се случва всеки път след този повтарящ се сън.
Аз такива повтарящи се сънища им казвам грамофонни. smile Миналата година в продължение на месеци сънувах все един и същ сън. Накрая се светнах, че умът ми иска да ми покаже решение на даден проблем, но като не знае как го прави със сънища.
Май не го обясних много научно, но тук Сянка е по научните обяснения, така че разчитам утре той да го дообясни и като учен и като психолог.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Енергията
« Отговор #10 -: 16 Октомври 2016 23:32:52, Неделя »
Цеци_Вихронрав, проследил съм нищо особено просто аз съм много мрачен ако мога така да се изразя не харесвам много неща и не мога да обичам хора защото в миналото хората са ме подтиснали в това да мразя както и да е та за съня просто ме зарежда за момент и после обичайното лошо настроение а да ти разкажа какво става в съня за да добиеш представа : вървя по един път и виждам голяма планина тръгвам по нея и в нея има една пътечка която води до гора но гората е закрита от друг хълм отивам там и просто сядам и всичко е с много цветове и поне в съня си се чувствам спокоен и щастлив това е общо взето и мога да кажа че това е нах-хубавият ми сън който съм сънувал някога дори сега като се сетих ми стана приятно а постоянно сънувам убийства и т.н

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #11 -: 16 Октомври 2016 23:41:55, Неделя »
Quote ИВО ()
и мога да кажа че това е нах-хубавият ми сън който съм сънувал някога дори сега като се сетих ми стана приятно а постоянно сънувам убийства и т.н
Ами спри да гледаш екшъни, и да играеш на компютъра игри с насилие и ще започнеш да сънуваш повече хубави сънища.
Съня ти показва, че можеш и да си щастлив - от теб зависи.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Енергията
« Отговор #12 -: 16 Октомври 2016 23:43:44, Неделя »
нето гледам тв нито играя на коммпа а го ползвам за сайтове и за работа а не за игри smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Енергията
« Отговор #13 -: 16 Октомври 2016 23:45:36, Неделя »
Quote ИВО ()
просто аз съм много мрачен ако мога така да се изразя не харесвам много неща и не мога да обичам хора защото в миналото хората са ме подтиснали в това да мразя
Още си много млад да говориш за минало...
Мен постоянно ме провокират да мразя, но не се поддавам. Сега градиш характер и приятелства, ако си все мрачен, кой ще поиска да си му приятел? Живота е пред теб, усмихни му се и го живей! Остави мрачния характер за старостта, сега ти е време да си щастлив...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Енергията
« Отговор #14 -: 16 Октомври 2016 23:50:35, Неделя »
Цеци_Вихронрав, точно мрачният характер се възроди от хората бях прекалено добър с тях и кво направиха тъпкаха ме ето за това съм такъв и никой не ме разбира