Автор Тема: ПОМОЩ!  (Прочетена 12491 пъти)

Неактивен ИВО

ПОМОЩ!
« -: 16 Октомври 2016 21:39:10, Неделя »
Здравей те търся помощ понеже ми се случват много нещастия напоследък и имам два въпроса 
1. Как да разбера дали имам направена магия ?
2. Как да е разваля ако имам направена магия ?
П.с Занимавам се с лекуване чрез енергия не съм много на ти за магиите. Благодаря ви предварително !

Неактивен ИВО

ПОМОЩ!
« Отговор #1 -: 16 Октомври 2016 21:46:14, Неделя »
Здравейте * извинявам се за грешката просто всичко в последният месец ми е много объркано и почти не мога да си събера мислите

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
ПОМОЩ!
« Отговор #2 -: 16 Октомври 2016 22:50:20, Неделя »
Пак питам защо мислиш, че имаш направена магия?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

ПОМОЩ!
« Отговор #3 -: 16 Октомври 2016 22:53:07, Неделя »
Не поради това което си писахме ами има и много други причини на лична основа smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
ПОМОЩ!
« Отговор #4 -: 16 Октомври 2016 22:58:01, Неделя »
Няма как нито аз, нито друг от форума да ти помогнем без да знаем какъв ти е проблема.
Магия, че нямаш е ясно, а това че сигурно минаваш през труден период... Ами живота е такъв. Има и трудни периоди...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

ПОМОЩ!
« Отговор #5 -: 16 Октомври 2016 23:02:35, Неделя »
проблема е там че през последният месец не ми върви в каквото и да е а за трудните периоди нее това не нещо по различно този месен и малко от миналия ми се стори ад караници с ценни за мен хора, кола ме блъсна и всичко което може да ти побера акъла а това как се чувствам и останалото го слагам на страна

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
ПОМОЩ!
« Отговор #6 -: 16 Октомври 2016 23:07:28, Неделя »
Ами просто си в серия... Това са едни такива периоди в които се случват едно след друго само лоши неща и по някога траят с месеци, но отминават. Всички тук в един или друг момент сме имали такива периоди, но сме излизали от тях и сме продължавали напред. Стегни се, дай най-доброто от себе си. Извини се на хората с които си се скарал щом са ти ценни и нещата лека полека ще се нормализират.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

ПОМОЩ!
« Отговор #7 -: 16 Октомври 2016 23:09:54, Неделя »
Благодаря ти ! ще пробвам въпреки че и да се извиня даденият човек няма да ми приеме извинението защото не го направих аз скандала а той разбираш ли ?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
ПОМОЩ!
« Отговор #8 -: 16 Октомври 2016 23:13:49, Неделя »
Quote ИВО ()
въпреки че и да се извиня даденият човек няма да ми приеме извинението защото не го направих аз скандала а той разбираш ли ?
Ами тогава щом ти нямаш вина за скандала, приеми че този човек не те иска за приятел. Трудно е, но не е непреудолимо.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

ПОМОЩ!
« Отговор #9 -: 16 Октомври 2016 23:14:29, Неделя »
smile

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
ПОМОЩ!
« Отговор #10 -: 16 Октомври 2016 23:44:32, Неделя »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен fencheto

ПОМОЩ!
« Отговор #11 -: 21 Декември 2016 11:36:51, Сряда »
smile
// изтрих ти подписа и сайта, защото съдържаше реклама. The Shadow

Неактивен dchamber

ПОМОЩ!
« Отговор #12 -: 28 Януари 2017 14:33:59, Събота »
Извинявам се, че спамя, но форумът иска 3 поста за да кача тема.

Неактивен ivan_pavlov2

ПОМОЩ!
« Отговор #13 -: 28 Януари 2017 21:25:32, Събота »
Иво, напълно възможно е да имаш някакво влияние, но също така е напълно възможно да нямаш и просто да си "в серия". Лошото е че хората като цяло не вярват нито в магии, нито в обсебвания и махат с лека ръка иказват, че такова нещо няма или при конкретен човек ако им се оплаче от нещастия и е някакъв отчаян и се започват с стандартните съвети при такива ситуации като "мисли позитивно", "стегни се, просто си в лоша серия", "мисли за друго" и т.н. общо взето простотии и стандартни заучени съвети от типа на тоя якия съвет, където кажеш на някой приятел нещо че ще правиш или няма да правиш и примерно се чудиш дали не може да ти даде някакъв съвет, а пича отговаря "еми ти си знаеш, брат". Ти ако знаеше нямаше да го питаш, нали? Така и с тия съвети за мислене позтивно, мислене за друго и т.н. които с нищо не помагат в повечето ситуации, щото ти ако можеше с бутон да изключиш напрежението, да не мислиш изобщо за лошите неща които са ти се случили последните 2 месеца, 2 или 20 години, то щеше да си свиркаш и бомби да падат край теб и всичко щеше да е 6. Или пък ако цял живот си бил в някакви лоши серии с много проблеми и страхотно безпаричие, които са последвани от периоди на временно затишие и после пак отново целия карък на земята не се стоварва отгоре ти няма как да не спреш да мислиш ли това, щото тогава означава че си напълно мръднал и каквото и да се става ти се хилиш като ненормален и да не ти пука. Последните няколко реда говоря от личен опит и аз не знам какво да направя. По-точно уж знам, но в момента не мога да си позволя да пътувам до там. Пари мисля че не вземат.

Проблема с магиите и обсебванията е че не се виждат, не могат да се усетят от другите хора, а ние сме свикнали това което не можеш да го видиш или да го пипнеш значи го няма. Така гледаш някакъв опърпан или човек изглеждащ зле на улицата и с лесна ръка можеш да кажеш ах, пияница, пройдоха или някой ако си говори примерно сам можеш веднага да му поставиш диагноза че е луд. Но реално само той си знае какво е преживял и преживява. Разбира се може и да е наистина луд или наистина да не може да раздели на две магарета сламата и затова да е това положение. 

Друг проблем с магиите, е че по форумите уж и такива за магия както се вижда с лесна ръка ти казаха че може да си в серия и да мислиш позитивно и т.н. и хоп готово. 

Повечето хора пък които предлагат откриване, правене и разваляне на магии пък са чиста проба измамници възползващи се от отчаяни хора които им дават по 300-400-1000 и повече лева за някакви неща уж да направят, а реално ефект няма. Така че не ти препоръчвам да ходиш по врачки щото не се знае кои са читави и кои не. По форумите е пълно с някакви черни списъци, ама белите списъци са някакви оп, доволен съм, ама да напише от какво е доволен, каква услуга е искал и какво е станало.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
ПОМОЩ!
« Отговор #14 -: 28 Януари 2017 21:36:17, Събота »
ivan_pavlov2, чета те и ти се чудя...
Значи според теб едва ли не всеки втори е обсебен или омагьосан и другите просто го мислят за пияноца, пройдоха или луд понеже не схващали, че той горкия омагьосан...
Ти имаш ли идея колко малко хора могат реално да направят зловредна магия? Да не говорим, че тези малко хора в повечето случаи са на ниво да не се занимават с поръчкови магии и гледат да не вредят...
А повечето дето черните им серии продължават цял живот... Ами за мен това са хора които търсят кой да им е виновен. Защото видиш ли те не искат да поемат отговорност за действията или бездействието си и ХОП магията виновна...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен