Автор Тема: Обратният удар и природата му.  (Прочетена 7886 пъти)

Неактивен onya_deto_e_taen

Обратният удар и природата му.
« -: 13 Май 2010 08:34:07, Четвъртък »
Докарвали ли сте си обратен удар? Ако да какъв?

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Обратният удар и природата му.
« Отговор #1 -: 13 Май 2010 16:49:19, Четвъртък »
Явно имаш нещо конкретно предвид, иначе няма да питаш. Само който нищо не прави, няма как да допусне грешка. Случвало ми се е да отворя "канал" и да довлека нещо, което не съм го искала, в битието си. Резултатът е - тотално объркване на всички мои начинания, здравословни проблеми без конкретна причина и неясна локализация... Тогава имаше кой да ме подсети, какво да направя (и го направих) - върнах се там, до където имах усещането, че всичко е наред, изчаках "нещото" да се шмугне в пролуката преди мен и "зазидах" прохода. Елементарно, сега ми изглежда направо харипотъровско, но това беше преди повече от 10 години, по време на една дълбока медитация с навлизане в... (а сега де- току-що ме споходи деменция- ама наистина не мога да си спомня целта на тая медитация).
 Това мога да споделя от своя опит; ако ти помогне - честито, ако питаш за нещо различно - питай пак. Не се задрънчам с демони или същности с неизвестен произход и намерения. Работя с неща, за които съм сигурна в знанията си за същността им, предпочитам работа с енергии (щото са такива, каквито са); и те могат да ме изненадат, но е в рамките на предвидимото.
 Ако искаш, сподели какво точно имаш предвид - тук има хора с най-различни практики, в разни области - все ще се намери кой да ти даде обяснение за това, което те притеснява.
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен anakonda79

Обратният удар и природата му.
« Отговор #2 -: 1 Юни 2010 17:47:20, Вторник »
И на мен ми се е случвало... То не беше точно без да искам де... Бяхме се разбрали с един приятел да му пратя Сукубус, призовах я, но после нещо се обърка и си остана при мен... Също беше отдавна но ако мислиш че мога да ти помогна пиши на лични, в скайп mariq123489 , или тук smile

И нека силата бъде с нас !


  • Гост
Обратният удар и природата му.
« Отговор #3 -: 29 Май 2011 16:48:55, Неделя »
да,два пъти до сега.Под въздействие на силни негативни емоции поисках помощ и справедливост-някой или нещо се отзова резултатът беше бърз и краен,но това в последствие мии струва много.Не съм искала някой да пострада,а само тормозът да спре,но явно не съм поискала по правилен начи .

Неактивен Nyarlathotep

Обратният удар и природата му.
« Отговор #4 -: 29 Май 2011 19:36:01, Неделя »
Замислих се...
 Всяка сила... има еднакво и равно по-сила противодействие...
 Върху това се гради законът за обратният удар...
 Въпросът е от къде идва този удар.. ако източникът към който е приложен ударът.. вече се гръчи на земята.. без потомство... (ако си го ритнал в бъдещите му деца)

 Мисля, че трябва да ползвам повече метафори...
 Разделям света на Мрак.. и Светлина... с големи букви... като две враждуващи фракции... Ад и Рай... и подобни неща...
 Когато едната страна наруши Баланса... ответният удар.. може да е мноого далеч... от нарушената точка... в момента там има струпване на Тъмни.. и се иска по-голяма жертва от страна на Светлите.. за да се възроди равенството... но ако се удари точка.. която не е толкова добре защитена.. и пак се изравняват силите... мисълта ми е... надявам се да схванете.. защото не ми се рисува... но май щеше да е по-лесно...
Аз съм вечната опозиция..  
 като кажеш бяло...  
 аз казвам черно...
 И най-лошото е...  
 Че аз съм този който винаги е прав

Неактивен 921

Обратният удар и природата му.
« Отговор #5 -: 29 Май 2011 23:10:15, Неделя »
Разделям понятията на ниски и високи вибрации. Когато излъчваш ниски , те правят резонанс в пространството. Каквото повикало такова се обадило.
 Когато правиш неща свързани със собственото си развитие, не желаеш да си вредиш( към по-високи). Когато искаш да вредиш, зает си с ниските вибрации така ти резонира тялото и реално не идва нищо добро.
 Кой какво прави , за себе си го прави.

 Кой се опасява от обратен удър не прави нещо за собственото си развитие, а иска да навреди на някой. Тук идва проблема с личната отговорност. Да разгранича понятието личностно развитие, от това да правиш беди. Когато вредиш на много хора мислиш си че си много развит личностно... ей направих еди какво си на някой и му се разказа играта... но реално не си постигнал нищо. Другия момент съмнение...
 Няма съмнение когато разбираш и виждаш собственото си развитие, но има съмнение когато на някой му се случи нещо неприятно...да ли съм аз??? И въпреки всичко развитието ти е надолу.

 Заблуждението че правиш магия. Винаги съм се питал... Правя ли магия или само си мисля че правя? Този въпрос не си го задавам когато виждам положителни резултати в своето развитие. Много лесно човек се самозаблуждава и започва да се филмира. Направил нещо, то взело че му се случило нещо неприятно. Веднага се свързва с обратен удър. А едното с другото може да няма никаква връзка. Да не си направил нищо освен един театър (ритуал), а неприятна случка да свързваш с обратния удър.
Роден съм от Вселената. Бог е мой баща. Земята дом. Волята закон.
 921

Неактивен tattul

Обратният удар и природата му.
« Отговор #6 -: 30 Май 2011 10:10:05, Понеделник »
Ами съгласна съм с 921, следвам само моя си път и така е по-чисто. Когато си зает единствено със себе си и с развитието си някак по-практично гледаш на нещата. Идва и добро и лошо, но лошото не е задължителна някаквва атака или обратен удар. Просто го приемаш и се справяш със ситуацията. Предпочитам работата с енергията по една единствена прчина тя има интензитет, а не характер на някой капризен и раздразнен демон например biggrin .....Правиш ли неща за собствена изгода и с користна цел неминуемо ще има и издънки, няма начин и трябва да можеш да си понесеш последствията. Напоследък срещнах един човек занимаващ се с магия...та той леко страда от параноя - атакуван ли съм, има ли ми нещо....не бих искала да съм на негово място в никакъв случай. Имала съм проблеми даже си ги довлякох сама преди време, бях си лепнала нещо, но с повечко късмет и помощ се оттървах. Сега внимавам и пак внимавам, но не изпитвам страх и параноя. Вървиш ли по този път винаги ще има изненади. Не е важна дори защитата, защото както се оказва понякога не сработва. Важно е да имаш хора до себе си и сам да си вярваш и да успяваш да си подаваш ръка......Не е важна как ще паднеш , а как ще се изправиш и ще продължиш..... tongue , бе не си е лесно, но с вяра в себе си и с това да си наясно с възможностите си, с упоритост и инат и желание да продължиш ......Акоси решил да се забавляваш, трябва да умееш и даси носиш последствията.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен abramalin

Обратният удар и природата му.
« Отговор #7 -: 6 Декември 2011 17:40:25, Вторник »
Ако ви е страх от обратен удар просто като работите ползваите енергиен двоиник .Спирам дотук!
IN ME OMNIS SPES MIHI EST

Неактивен dia-devi

Обратният удар и природата му.
« Отговор #8 -: 6 Септември 2012 16:28:38, Четвъртък »
не винаги е приложимо smile
hola!..

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Обратният удар и природата му.
« Отговор #9 -: 2 Октомври 2012 22:37:50, Вторник »
никога няма да ударя,въпрос на морал! удрят дребните души,сори,но мога да изпратя "много любов", на подобен,трудно ще я понесе biggrin

Неактивен dia-devi

Обратният удар и природата му.
« Отговор #10 -: 3 Октомври 2012 13:30:47, Сряда »
"ангели-демони" е въпрос на интерпретация,..'морал-етика' са човешки понятия,..и като такива са приложими само сред човеците,..но според мен основен 'закон' на "миро/зданието" е по-желателно да е..,знаете,..'не-прави-другиму,..-което-не-искаш-за-себе-си'..,и толкоз,..достатъчно е,..ако се напъне някой да го обърне от-към-на...'прави-другимъ-което-искаш-за-себе-си' е...по-рисковано biggrin
hola!..

Неактивен blago75

Обратният удар и природата му.
« Отговор #11 -: 10 Октомври 2012 21:21:56, Сряда »
В началото аз пробвах с един сервитор ,но бях подтикнат от гняв и каквото си пожелах на другия ми се стовари върху мен.Сега много внимавам какво изпращам или викам.Унищожих го като го изгорих и мислено ,го деструктирах на чиста енергия.