Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53571 пъти)

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #285 -: 29 Ноември 2023 21:53:23, Сряда »
Кажете го това на всички мои приятели, които трябва да ходят на терапия всяка седмица, защото някакви недорасли индивиди, нямащи понятие от нормални взаимоотношения и правилно и грешно, са решили да се учат да живеят на техен гръб. Лесно е да изхвърлиш потрошеното колело, след като вече си се научил да караш, и да си вземеш ново. А нещастието да те потрошат е творение единствено на егоиста, решил да се учи да кара колело и да не го пази.


"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Активен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #286 -: 1 Декември 2023 14:56:05, Петък »
Отдавна не давам съвети  на никого.Сам вървя по духовният си път. [witch]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Активен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #287 -: 10 Март 2024 08:42:30, Неделя »
Ще споделя една своя практика.В медитивно състояние,което при мен е 4-5 минути.Започвам да локализирам епифизната жлеза.Започвам да навлизам навътре и да я визуализирам.Макар,че е с големина на зърно аз я визуализирах доста голяма.Преди това попрочетох за нея ,както и за другите жлези.За техните функции , строеж и действие.Удиви ме ,че епифизата  калцира,като натрупва калциеви соли/мозъчен пясък/и това  влошава функцията й.Сега стига с медицина,че Solomon ще си разсърди. [yahoo]
Сега практиката .
1.Локализиране на жлезата.
2.Визуализиране на жлезата.
3.Визуализиране на калциевите соли  като отлагания върху нея.
4,Мисловно премахване на калциевите соли от епифизата и насочването им към костната система.
Ползи.Получих голям приток на енергия под формата на светлина.Някога е толкова силна вълна,че главата ми дава лек от кат назад.Усещане за приток на енергия.Тялото ми става по жизнено и се енергизира.
Първият път мислех,че е нещо споредично,но на следващият ден се повтори.На следващият пак.Така е вече месец.Дори го използвам когато видя,че жизнените ми сили намаляват. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми