Отворена дискусия > ОБЩО

Тема за организация на работата

(1/4) > >>

theshadow:
Уточнявам, че свалих нещата, поствани от 921 изцяло...

И уточнявам защо го направих... За онези, които никога не са се занимавали с хаос магия, нямат никакви познания по хаос магия и поради това ме питат защо свалих всичко, което е поствано от 921 като автор...

Защото... Не е автор 921... Буквален копи-пейст на Питър Карол... Буквално копи-пействане на чужд превод на принципите на хаоса и т.н. И като 921 не е автор... Малко не е в мой стил да водя практикум по копи-пейст и... 921 може и да може да води практикум по копи-пейст, но не и аз, та... Този практикум , след като аз го поемам- няма да го водя по копи-пейстове... Нямам нито един практикум, воден от копи-пейстове на готово от книги и от чужди преводи и сега също няма да направя изключение...

Ще помоля малко да ме изчакате, за да напиша материалите, по които ще се работи... Надавям се да не е проблем... Аз вече започнах да пиша... Когато имам готовност- ще започнем работа...

А междувременно темата си остава открита за записване...

Цеци_Вихронрав:
Ами аз си чакам вече твоите разработки и съм готова за практики.

theshadow:
Дневниците на до тук записалите се са готови и са в секцията с дневците тук - КЛИК... Понеже гледам има желание за работа по сигилите... Молбата ми е да си отчитате работата по сигилите в създадените дневници, които от вас решат да работят със сигилите...

И изобщо... Искате ли първата техника да е за работа със сигили или да карам по реда на техниките, заложен от Питър Карол? В случая няма значение с кое ще започнем... 

listentothewild:
Аз съм за сигилите. Интересно ми е. Правила съм нещо подобно, ама нямам представа дали е точно такова. Та, така де, моят глас отива за сигилите. 

Цеци_Вихронрав:
И аз съм за сигилите. Но... Аз не ги правя според указанието... Ама в дневника ще опиша как...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия