Автор Тема: Говорят ли ни мъртвите?  (Прочетена 11968 пъти)

Неактивен ghosty_moon

Re: Говорят ли ни мъртвите?
« Отговор #15 -: 10 Януари 2020 20:38:19, Петък »
Да, би било хубаво, и без това ми е трудно да запомням информация и след време отминава.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Говорят ли ни мъртвите?
« Отговор #16 -: 13 Януари 2020 14:44:53, Понеделник »
ghosty_moon, не знам такива техники...твърди се, че чрез регресивната хипноза човек може да се върне назад и да изрови някои спомени...Около това явление има много митове относно възвръщане и на спомени от предишни животи...Затова, бих казал, че по време на такъв тип хипноза е по-вероятно да "изровиш" не само спомени, но и минали желания и фантазии...тоест да няма съвсем акуратно припокриване с реалността...с две думи - можеш да се подведеш...
По принцип по време на лека медитация много добре си спомням сънищата си, дори и тези, които не съм помнел на сутринта....мисля, че ми се е случвало да си спомням и дребни нещица от детството си по време на медитация...


Таковата...нямам много време да пиша, надявам се да съм подредил нещата в някаква смислена последователност...ако е нужно - по-късно ще обясня по-подробно...


 
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Говорят ли ни мъртвите?
« Отговор #17 -: 13 Януари 2020 18:48:15, Понеделник »
Регресията си е шарлатанщина до колкото аз съм чувала... Правени са експерименти за връщане на спомен от сегашен, а не от минал живот и се оказва, че хората не си спомнят правилно.
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Говорят ли ни мъртвите?
« Отговор #18 -: 25 Март 2020 11:49:55, Сряда »
Аз да си призная преди няколко години реших да се подложа на такова нещо - водена регресия. Ами...не се получи, аз дори не успях да се отпусна, камо ли да се върна назад и да получа евентуално някакви отговори.  Пълна тъпотия е за мен тази регресия. Мисля, че и може да навреди повече, отколкото да помогне.