Отворена дискусия > БЪЛГАРСКА ТРАДИЦИОННА МАГИЯ

Говорят ли ни мъртвите?

<< < (3/4) > >>

Цеци_Вихронрав:
Избягвай всячески дилмиращите теми. И ако наистина ти е приятел говори с родителите му за това и нека те се погрижат за него.

Solomon:
Цеци_Вихронрав, не е чак толоква параноичен, че да говоря с родителите му...но като се опиташ да му обясниш, че няма такива работи, той настоятелно отказва да приеме по-разумния и по-лесно обяснимия вариант. Както Сянка каза - явно му харесва да е в такива филми. Ще се осъзнае, той си е такъв, осъзнава се, но малко късничко...:)

ghosty_moon:
Извинявам се ако някъде е споменато, но аз просто не знам къде, но причината е ,че съм нов в този форум. Въпросът ми е дали има някаква по-специална техника или стъпки, които помагат за "разбиване на лъча" , за изваждане на някаква информация , която сме мислели за загубена, но е просто запечатана надълбоко. Ще съм много благодаарен ако някой ми помогне. [yu]

Veleroth:

--- Цитат на: ghosty_moon в  4 Януари 2020 20:24:49, Събота ---Извинявам се ако някъде е споменато, но аз просто не знам къде, но причината е ,че съм нов в този форум. Въпросът ми е дали има някаква по-специална техника или стъпки, които помагат за "разбиване на лъча" , за изваждане на някаква информация , която сме мислели за загубена, но е просто запечатана надълбоко. Ще съм много благодаарен ако някой ми помогне. [yu]

--- Край на цитат ---
Здравей, за специална техника не мога да ти кажа със сигурност дали има, но медитацията и спокойствието за да можеш да мислиш трезво помагат. За по-конкретна информация те съветвам да преместиш въпроса си тук... И малко повече информация над това което искаш да се сетиш да си спомниш би помогнало  ;D [size=78%] [/size][/size][size=78%]https://www.magiata.info/index.php/board,6.0.html[/size][size=78%]

Solomon:

--- Цитат на: ghosty_moon в  4 Януари 2020 20:24:49, Събота ---Извинявам се ако някъде е споменато, но аз просто не знам къде, но причината е ,че съм нов в този форум. Въпросът ми е дали има някаква по-специална техника или стъпки, които помагат за "разбиване на лъча" , за изваждане на някаква информация , която сме мислели за загубена, но е просто запечатана надълбоко. Ще съм много благодаарен ако някой ми помогне. [yu]

--- Край на цитат ---
Искаш да се върнеш някъде назад в спомените си ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия