Автор Тема: Хороскоп на Магическите таланти  (Прочетена 11679 пъти)

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Хороскоп на Магическите таланти
« -: 17 Април 2010 14:56:32, Събота »
Видях този материал в нета. Какво ви е мнението?

"Искате да знаете какви свръхестествени таланти притежавате Вие ? Всеки зодиакален знак има свои способности към магията. Всеки знак открива пред нас "врата", през която може да се проникне в общото информационно пространство, да се узнае много за нашето минало и бъдеще и разбира се, да се повлияе на настоящето.

ОВЕН

От всичи знаци само той е способен да използва практически всички видове магия за постигането на своите цели. Най добре успява да зарежда както с положителна тъка и с отрицателна енергия вода, продукти, дрехи. Той е способен да "сваля" допълнителна информация от снимки, писма, лични вещи. Имат способността бързо да забравят за магическото действие, което туко-що е извършил, с цел защита от претоварване.

ТЕЛЕЦ

Телеца най-добре се справя с баенето на пари, успех придвижване в кариерата. Привърженик е на материалните традиции. Не случайно на времето хората са се покланяли на "Златния Телец"- символ на богатство.За усилване на ефекта да пишат в писмен вид и да се повтаря няколко пъти.

БЛИЗНАЦИ

Склонни към ораторство при тези хора най - добре се получават заклинанията. Те умеят и великолепно да използват стихията на Вятъра. Най доброто място за гадаене за желания и активизация на интуицията е да са на открито в полето.Техният глас притежава особени магически вибрации, и за това нямат проблем да убедят когото и да било в нещо.

РАК

Той е противник на магията. Единственото, което му е по душа, са гаданията. Много иска да повдигне завесата на бъдещето и благодарение на великолепната му интуиция прогнозите се сбъдват в 80% . Отлични психолози, притаени в дупките си наблюдават хората, вярно определят силните и слабите им страни и после лесно ги манипулират.

ЛЪВ

Хората с горещо сърце - най добри в любовната магия. По природа притежават много силна енергетика, силни лидерски способности. Те могат да водят маси, да покоряват сидейте си.

ДЕВА

Имат талант да гадаят с карти Таро, руни, на ръка. Помнят огромната информация и я интерпретирват точно. Логиката, цифрите, вниманието към дребните неща са козовете на Девата.

ВЕЗНИ

Успяват във всички ритуали свързани с природни явления, буря, мълния, гръм, изгрев и залез на Слънцето. Друг преоритет са амулетите, талисманите със скапоценни камъни.

СКОРПИОН

Неговата енертия е най-мистична. Да гледат, да предсказват и да узнават съдбата по звездите, способен е това въшебство. Отличава се в домашната магия, може да издърпва негативната енергия, да открие изгубени вещи.

СТРЕЛЕЦ

За да е успешна магията трябва ясно да е обозначена целта. Надарени от природата с лечителски способности. Могат да снемат с ръце главоболие, да диагностицират болести.

КОЗИРОГ

На него са му по душа, нумерологията, хиромантията. Силни в "Провинциалната магия". Ако се притиснат до стар дъб могат да зададат всякакъв въпрос и да получат от вътрешният си глас доста ясен отговор.

ВОДОЛЕЙ

Той притежава театрални ефекти. Ако Водолея чуства, че в думите му се вслушват, неговите съвети имат магическата способност и те нарастват, и благодарение на неговото богато въображение той може с лекота да измисля нови видове магия и гадания, и успешно да обучава хората на тях и да ги прилага на практика.

РИБИ

Те са майстори на приготване на магическите отвари, елексири. Премахват отрицателната енергия, вярват в поличби и техните поличби доста се сбъдват в живота. Гледат на карти, кафе, руни

Това не значи, че не трябва да навлизаме в сферите на Окултния свят. Всеки сам чуства къде му е мястото. Но пътят е дълъг на обучение, тези насоки ни помагат да направим правилния избор, за да имаме успех в делата.

Моля, ако желаете направете коментар."


Неактивен Dumnorix

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #1 -: 18 Април 2010 16:28:12, Неделя »
smile Вярно е! Поне за "колегите" които познавам и за мен самия smile

Неактивен Space

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #2 -: 30 Юни 2010 12:24:13, Сряда »
Хич не вярвам на хороскопи, но моето е вярно

Неактивен ly

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #3 -: 20 Май 2011 23:47:49, Петък »
ne e vqrno ako suda po mene ina4e moeje i da odgovarq ma pri men e obratnoto

Неактивен xrisinkaa

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #4 -: 19 Юли 2011 20:54:49, Вторник »
Овен - От всичи знаци само той е способен да използва практически всички видове магия за постигането на своите цели. Най добре успява да зарежда както с положителна тъка и с отрицателна енергия вода, продукти, дрехи. Той е способен да "сваля" допълнителна информация от снимки, писма, лични вещи. Имат способността бързо да забравят за магическото действие, което туко-що е извършил, с цел защита от претоварване.

 супер, ето с каква магия ще се занимавам най-вече.

Неактивен mandata

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #5 -: 19 Юли 2011 23:59:57, Вторник »
и аз не вярвах...до този момент този хороскоп тук си е веричак smile :) smile

Неактивен tattul

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #6 -: 4 Август 2011 11:34:05, Четвъртък »
cool ще ви кажа колко е верен след време......отивам да бая за пари и успех.....като сполуча със себе си, ще ви направя и вас богати.....таксата е 5 процента..... biggrin king friends
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен egypt

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #7 -: 4 Август 2011 16:35:10, Четвъртък »
Аз съм Козирог и това което пише за моята зодия е доста вярно особено това със дъба,но в моят случай беше орех
Красотата в Пустинята

  • Гост
Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #8 -: 27 Септември 2011 00:03:07, Вторник »
Аз съм Зодия Скорпион и съм напълно съгласна с написаното за моята зодия . smile

Неактивен naiacrkon

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #9 -: 24 Октомври 2011 22:46:52, Понеделник »
Дано да е вярно, ще ми помогне много със това с което се занимавам сега.
 Аз съм Стрелец между другото.

Неактивен Dessdemona

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #10 -: 9 Ноември 2011 20:43:19, Сряда »
хммм вярно е моето smile водолейче съм и наистина сама си измислям магиите и заклинанията..... че на всичкото отгоре се изпълняват smile

Неактивен pipilota

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #11 -: 11 Ноември 2011 11:00:04, Петък »
СКОРПИОН

 Неговата енергия е най-мистична. Да гледат, да предсказват и да узнават съдбата по звездите, способен е това въшебство. Отличава се в домашната магия, може да издърпва негативната енергия, да открие изгубени вещи. Taka e, но някои ако може да ми изясни това ;ИЗдърпва негативна енергия.Защото аз несъзнателно обирам негативната енергия от хората около мен , това го писах вече в ъв форума.Същото ли имат впредвид?
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза.http://www.youtube.com/watch?v=0lgd55bN5X8

Неактивен 7h3cr0w

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #12 -: 13 Февруари 2012 20:14:57, Понеделник »
Козирог surprised Тва за дъба е интересно трябва да опитам ;д
It can't Rain all the time :]]]

Неактивен Fareq

Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #13 -: 20 Ноември 2013 23:04:33, Сряда »
Странно...зодия Везни съм, наистина имам увлечение към природната магия...но това,което правя повече отговаря на асцендента ми - Овен...психометрия и зареждане с енергия на предмети...или хора...понякога те го прихващат (основно неволно в момент на крайна емоционалност (което е често срещано явление)
Всичко, което не ни убива, ни прави по-силни...

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Хороскоп на Магическите таланти
« Отговор #14 -: 20 Ноември 2013 23:21:29, Сряда »
Това което пише за Телеца е вярно. Аз съм Телец.
магията не е религия или философия,а начин на живот