Автор Тема: Калоян Пламенов- от Плевен 18+  (Прочетена 14779 пъти)

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #15 -: 18 Септември 2018 23:55:17, Вторник »
http://magiata.eu/ Смехът избива още с правописната грешка в името му  [yu]
THE WORLD IS MINE!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #16 -: 19 Септември 2018 00:15:04, Сряда »
Благодаря! Вече се забавлявам. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #17 -: 20 Септември 2018 14:49:54, Четвъртък »
Тоя е егати хлъзгавия плазмодий... от всичко разбира бе! Чета разни турски магии знаел.. крило от прилеп, зурла от прасе самотник, *й от вампир.... Лошо нещо е понякога свободното слово, щото ей такива надрусани исуски с бира в ръка имат поле за изява и вредят на податливи психики.
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #18 -: 21 Септември 2018 05:01:58, Петък »
Лошо нещо е понякога свободното слово, щото ей такива надрусани исуски с бира в ръка имат поле за изява и вредят на податливи психики.
Ами не е луд който яде баницата, а който му я дава.
По социализма имаше лозунг "Проверката е висша степен на доверие!" и аз като дете се научих да проверявам всичко. Проверявайки всичко стигнах преди години и до този форум. Понеже някак не можех да приема, че мога да бая и да гадая, мога да правя някой магии (бабите ми ме бяха научили как), но нямах идея защо като направя стъпка А, Б и В се получава крайния резултат. Когато попаднах тук с помощта на Сянка и Майселф успях да разбера какво точно правя, а от там и да го усъвършенствам.
Такива измекяри като този и другите шарлатани успяват да излъжат не лабилните психически, а немислещите хора. Аз също съм имала периоди в които съм била крайно лабилна психически. И тези периоди не са били никак кратки. След всяка сериозна травма в живота си месеци наред съм била лабилна, сривала съм се от отчание и т.н., но не съм спирала да мисля. И в тези периоди много шарлатани са опитвали да ме подведат, че имам магия и ей тъй на с катинар, с конец или с някакъв шашав ритуал ще ме спасят. И в момента в който попитам как аджеба действа тоя катинар - на какъв принцип?!?- и те увяхват... Един даже ми каза, че ме е обсебил Дявола защото не му вярвам и не може да ми помогне като съм такава неверница докато не ида при екзорсист. :) Това преди много години...
Та шарлатаните печелят от немислещите хора - не от лабилните и лековерните....
Защото колкото и да си лабилен и лековерен можеш да се довериш в любовта и приятелството, в сделка някаква или др. и да те излъжат. Но ако имаш  образование поне до 8-ми клас и си научил основите на физиката, биологията и химията, то няма как един шарлатанин да те излъже, защото ти можеш да мислиш и знаеш поне малко. Т.е. знаеш, че катинара може да заключи шкафче, с конеца можеш да шиеш или да завържеш нещо и ако вкараш и мисъл в знанието е логично да попиташ как материалния конец ще завърже нематериалният ти късмет примерно. Това звучи като да вържеш с конец течащата вода от чешмата...
Незнам защо, но напоследък започвам да си мисля, че немислещите хора, тези дето ги мързи да си раздвижат мозъка от страх да не получат нови гънки по него си заслужават шарлатаните да ги лъжат и обират.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #19 -: 21 Септември 2018 17:57:57, Петък »
П.С.Сянка още ли сънуваш великаните или продължаваш да си слушаш метъл.    .Много се смях на тоя чат.

Нямам си идея кой го е гаврил... Не съм аз...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #20 -: 21 Септември 2018 23:24:30, Петък »
Цеци, то това е ясно, че хората сами са си виновни задето вярват. Но тези шарлатани и прочие, не само подвеждат немислещи, ами и пречат на утвърждаването на това, с което се занимава този форум като официална и заслужаваща внимание наука. Аз подлагам на съмнение всяко мое по-"интересно" преживяване, а оня пъпеш тръгнал да се пише за маг, че и на хората ще помага... абе вредители абсолютни.
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Валсо

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 36
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Моите правила
Re: Калоян Пламенов- от Плевен 18+
« Отговор #21 -: 24 Октомври 2020 20:31:42, Събота »
За този юзър Thrash Metal Forever ще ми трябва преводач. В училище съм учил да чета и пиша на кирилица, а не на маймуница. Дори и не си правя труда да се опитвам да чета такова нещо.