Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Калоян Пламенов- от Плевен 18+

<< < (2/5) > >>

Цеци_Вихронрав:
Сянка, аз съм на работа и се очаква да се държа сериозно, а ти ме хилиш тука...
Ама тоя няма равен наистина... Макар, че ми напомня за едни други болни фантазии дето някой хора бяха обладавани насилствено или не чак толкова...

theshadow:
Цеци, извинявай, но то таковата покрай тези садо- мазо демони (къде искащи бой, къде искащи ебане) , е трудно въздаржанието и за мен - от хилеж (не друго)... Само че не е уточнена тарифата на демоните... Ако вземат повече от тези на Лъвов мост... Мисля, че няма да е на далавера, таковата...

Цеци_Вихронрав:
Смехът е здраве - да се посмеем...
Само се чудя... По мое време демоните гледаха да ти вземат душата май, а сегашните нещо все до секс опират... Ма много незадоволен народ значи и тук и в отвъдното...
Тоя Калоян Пламенов и той велик учител се изживява. Да вземем да го поканим да ни разясни това с незадоволените демони, пък и да го поразпитаме да видим колко е велик...

Цеци_Вихронрав:
Продължавам да го чета този и... Ти да видиш... Метъла привличал демони... Мъж ми пък се чуди от къде му дойде таквози чудо невиждано на главата (демек аз)... Ами като само метъл слуша тъй ще е...
И добре, че го прочетох тоя Калоян, че да се светна. Сега половинка трябва за винаги да се отрече от метъла, за да се отърве от мен...

Цеци_Вихронрав:
Сянка, ти не си ли падаше и ти по метъл? Я си признсй освен мен колко още демона си привлече.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия