Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Калоян Пламенов- от Плевен 18+

(1/5) > >>

theshadow:
18+

Калоян Пламенов- поредният от родните шарлатани... На вниманието на четящите, представям само една от многото причини защо е шарлатанин-

http://versailles-bg.eu/mag5/wp-content/uploads/2011/08/tra6-cql.doc

От горния линк свалих един доста занимателен документ, който не е за хора със слаби сърца... Ако свалянето на документа от линка по-горе не сработи, можете да свалите материала и от тук-

КЛИК

Както можете да се досетите- зад ника Aspekt Web Dizain стои Калоян Пламенов...
Целият разговор, който Калоян Дончев (същия, за него става дума) усърдно си е записал, е един БИСЕР, но явно не е достачно- аз окончателно се предадох на частта, дето Дончев пише-

"толкова книги имам на на английски и 14 годиниопит 4е ако те хвана и мога да те направя най-добрия маг в бг"

Предадох се, край, вече зная 100% не само кой е най-добрият маг в България, но и кой го е направил такъв...  И как го е направил такъв...  

Цеци_Вихронрав:
Сянка, май трябва да възобновиш черния списък... :)
А тоя го почнах да го чета, но... Ами аз се задавям от смях... Хари Потър ряпа да яде пред него... Да взема и аз да му пиша да ми развали магия и да видим колко пари ще ми поиска?!? И после ще питам фактура ще ми издаде ли, че мисля услугата "разваляне на магия" да я броя разход на фирмата.

theshadow:
Черният списък го има, но този си заслужи отделната тема...

Черен списък - КЛИК

Цеци_Вихронрав:
Извинявай, Сянка, с тоя телефон все недоглеждам... Ама още ден два и от неделя пак съм си на стационарния с големия екран.

theshadow:
И този бисер на Калоянчо- направо няма равен...

""[21.1.2012 г. 03:16:36] Aspekt Web Dizain каза: това са демони
[21.1.2012 г. 03:16:47] Aspekt Web Dizain каза: хубаво е 4е все още се ебие
[21.1.2012 г. 03:16:54] Aspekt Web Dizain каза: че ако не се биеш-ебът"

Махни махни... Какво правели тези демони... Мдам...
И тоя иска пари за глупостите, дето ги пише...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия