Автор Тема: Зареждане с енергия  (Прочетена 18766 пъти)

Неактивен Rebeka

Зареждане с енергия
« Отговор #30 -: 8 Декември 2016 21:03:56, Четвъртък »
Разбрах, ще прочета и за това .. smile никога не е излишно, когато притежаваш компетентност в повече smile
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #31 -: 8 Декември 2016 21:12:10, Четвъртък »
QuoteRebeka ()
никога не е излишно, когато притежаваш компетентност в повече
Тук всеки се учи и учи и другите на нещо. Или да се изразя по-правилно, всеки споделя знанията си с останалите. smile
Като дойдох тук научих много нови неща, преосмислих вече научени и има още куп за които не ми е останало време даже информативно да поизчета...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Зареждане с енергия
« Отговор #32 -: 23 Октомври 2020 18:35:54, Петък »
Мен лично силно ме зарежда с енергия- трансформацията на природата.Обичам да се докосвам и наблюдавам   природатата и конкретно  до лозето ,което обработвам.Творецът е заложил даден жизнен път на лозето ,но ние можем да работим в симбиоза  и то да дава голям добив и да не боледува.Невероятно е да гледаш как расте лозето,неговите листа,как узряват  чепките и как умират листата за да почнат нов живот на пролет.
Също така с енергия ме зарежда и друга трансформация.Соларните батерий и как те трансформират слънчева сватлина толкова далеко от нас до светлина близо до нас.Имам чуството ,че част от енергията я ползвом аз като й дам насока.Виекак мислите.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен MerryMateus

Re: Зареждане с енергия
« Отговор #33 -: 17 Януари 2022 01:27:34, Понеделник »
За мен на първо място е тишината. Силният шум, врявата просто ме влудяват. След това идва разходката привечер в зимната гора и на трето място е водата - плуването в басейни или в морето или стоенето близо до езеро, река, водопад.

Неактивен GalinZhekov

Re: Зареждане с енергия
« Отговор #34 -: 8 Декември 2022 08:04:44, Четвъртък »
Силата и енергията на природата винаги са ме изпълвали.