Автор Тема: Зареждане с енергия  (Прочетена 18782 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #15 -: 15 Юли 2016 14:34:20, Петък »
Смехът също ме зарежда. Довечера чакам куп приятелки от детството с които като се събера така се забавляваме, че сълзи от смях ни текат. Само като помисля за срещата и усещам как енергията блика в мен...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #16 -: 15 Юли 2016 15:22:07, Петък »
Любимите хора!  smile

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #17 -: 15 Юли 2016 18:09:17, Петък »
Quote nelity ()
Друго си е да си по пее човек

;)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен ShaAngreal

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #18 -: 21 Юли 2016 12:49:33, Четвъртък »
Планината и срещите с приятели ме зареждат. А също интересните книги.
Храната не мисля, че ме зарежда - когато ходя по планините мога да не ям цял ден и не съм гладна - въздухът там ме насища с енергия - почти нямам нужда от храна.

Всъщност си мисля, че хората нямат много нужда от храна - просто сме заобиколени от изобилието ѝ, от навикът да се яде три пъти на ден, образно казано. Можем да сме здрави и жизнени с много по-малко от онова, което поемаме. Постът например може много повече да зареди тялото с енергия, отколкото всекидневната консумация.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #19 -: 21 Юли 2016 16:08:25, Четвъртък »
Постът не зарежда, а прочиства тялото. Забележи, че всички религиозни пости се правят когато няма активна полска работа за която се иска много енергия. Но съм съгласна, че поради изобилието на храни ние ядем в повече от нужното ни и съответно затлъстяваме.
Аз се научих за целта да слушам тялото си. Т.е. ям само когато съм гладна и само това което ми се яде в този момент. Оказа се, че като се съобразявам с последното тялото ми само си показва от какво има нужда в даденият момент.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ShaAngreal

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #20 -: 21 Юли 2016 22:50:15, Четвъртък »
Да, права си - постът зарежда, когато сме натъпкани и се прочистим, благодарение на него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #21 -: 22 Юли 2016 10:27:58, Петък »
С това чудо, гладът, трябва да се внимава, защото има една такава болест- анорексия и е името... И тази болест ходи не само по млади момичета, решили, че ако погладуват и ще замязат на фотошопираните манекенки от списанията, а и по редица окултисти и йоги, захмаснали се да се претворяват в растения, каквито не са и никога няма да бъдат... При последните, йогите имам предвид, такива увреди от анорексия ми се е случвало да попадам документирани през практиката си, че да им имам яденето на слънце и прочие простотии... Обездвижени в една поза торби кокали, които не могат и да помръднат и просто бавно си умират с всяка секунда, докато медиите им правят псевдо-реклама как били уж аха и безсмъртни... Но на дела- умират по един наистина ужасен начин, самоубивайки се от чиста глупост...

Та мисълта ми е- това с диети и постения трябва да се внимава... Човек трябва да яде колкото му се яде, да се движи, да си следи кг да му е в норма и нито да е под нормата на кг, нито над нея- и тогава ще е относително казано- здрав...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен ИВО

Зареждане с енергия
« Отговор #22 -: 17 Октомври 2016 22:21:38, Понеделник »
Време е и аз да споделя нещо по тази тема как да се заредим и по точно как аз се зареждам когато използвам моята енергия. Просто се затварям сам за 2 3 минути в стаята ми и се сещам че съм помогнал на някого с болките и така на татък и просто се зареждам и съм готов за нови приключения на енергийно ниво или отивам до някоя горичка и сядам за миг ! знам че не е кой знае какво но реших да ви споделя на някой може да му е от полза smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #23 -: 17 Октомври 2016 22:24:50, Понеделник »
В гората сред природата зареждането става по-бързо.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Зареждане с енергия
« Отговор #24 -: 17 Октомври 2016 22:27:48, Понеделник »
да но ако в момента нямаш друг избор просто остани сам/сама за малко и се замисли какво хубаво си направил и ще се заредиш поне при мен е така но не прекалявам и си давам почивка на духовното ми тяло smile

Неактивен Agena

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 219
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #25 -: 23 Октомври 2016 16:56:17, Неделя »
Пълноценното зареждане с енергия от храна става тогава,когато ядеш онова,което действително ти носи наслада и не му се нахвърляш като гладна мечка и ядейки бързо,без да дъвчеш,а когато ядеш бавно и включиш усещанията си.

Неактивен Rebeka

Зареждане с енергия
« Отговор #26 -: 8 Декември 2016 13:06:17, Четвъртък »
По природа съм прекалено енергична, преди страдах много от разпиляване на енергията, докато най-накрая не реших, че щом я имам не е товар, а е дар или благословия. От три години се уча да я владея и да създавам енергийни потоци, да зареждам хората с енергия /осъзнато/, въпреки че все още ми е трудно да владея негативната енергия, интересното е, че понякога негативната енергия има положителен ефект върху мен и нещата, които искам... За съжаление понякога тя отива при заобикалящите ме, а доста често това са близките ми /партньора ми .. милия много страда от време на време, когато го връхлети стихията ми/ sad Добре, че съм си лъчезарно момиче и в повечето случай предавателя ми е настроен на позитивни и приятни вълни. Естествено и на мен ми се случва да съм изтощена /въпреки, че приятеля ми не вярва, че имам такова състояние biggrin / тогава си отивам у дома ... до морето, създала съм си точно определено място, където съм изживяла едни от най приятните усещания. Там е моят енергиен кладенец. Най-хубавото е че дори от терасата на дома си виждам части от това място и когато нямам време да отскоча да направя церемонията по зареждане, като погледна към морето усещам лек заряд, който в повечето от случаите ми е достатъчен.

Друг начин на презареждане ми е чрез скъпоценните камъни, а вечер изчиствам лошата енергия като си мия лицето казвам три пъти на глас "Всичко лошо да се махне от мен, нека силата на водата изчисти злината, нека да изтече да изтече да изтече", като започвам с ръка от челото.
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #27 -: 8 Декември 2016 18:37:27, Четвъртък »
Rebeka, енергията не е негативна и позитивна - тя си е просто енергия. smile Емоциите които изпитваме са положителни и отрицателни и емоциите подсилват енергията която излъчваме. Колкото по-силна и наситена е емоцията толкова по-силна е енергията която излъчваме.  И ако около тен има някой който е с понижено ниво на енергия ти го зареждаш излъчвайки енергия в повече. Съответно ако си зле настроена и емоцията е силна му даваш заряд да ти отвърне на лошите емоции и може да си спретнете скандал примерно. wink Ако пък емоцията ти е положителна му действаш тонизиращо.
От друга страна ако насреща ти е човек който също под влияние на силни емоции се получава едно взаимно презареждане (ти на него и той на теб) и това не винаги е на добре, защото както не е хубаво да не ти достига енергия, така не е добре и да ти е в повече. Става нещо като да прекалиш с енергийните напитки.
А зареждането с камъни и на мен ми допада.  smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Rebeka

Зареждане с енергия
« Отговор #28 -: 8 Декември 2016 20:29:32, Четвъртък »
Добре ще приема казаните от теб понятия за вярни. Благодаря ти. А може ли да те попитам какъв заряд точно ти прехвърлят недоброжелателите. Тези, които обикновено казваме, че ни завиждат и злословят или които казваме, че са ни урочасали при тях по този начин ли действа: чиста енергия, с добавка отрицателна емоция, умишлено насочена към друг човек.
 smile smile
А и още един въпрос от чисто любопитство... Какво мислиш за уроките? 
Благодаря ти за отделеното време smile
I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Зареждане с енергия
« Отговор #29 -: 8 Декември 2016 20:38:18, Четвъртък »
За уроките съм писала ето тук.
А недробожелателите ти прехвърлят енергия, но силно концентрирана и насочена да поразява.
Самата магия е управление на енергия. А зловредната магия е енергийна атака.
Да го обясня с пример... Едно е да ти подадат топка при игра, а друго да я засилят в теб със сила която да те събори. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен