ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Самотни ли са красивите жени?

<< < (6/6)

Rebeka:
QuoteSolomon ()Жените си падат по "мутри" или още т.нар. "задници" по ред причиниИзвинявай но не всички жени си падат по БАД ГАЙС ... те са привлекателни за огнените момичета, защото демонстрират студенина и е нормално всяка огнена жена/момиче да пожелае да стопли или разтопи леда. Но и това затопляне е привлекателно за огнената душа, докато въпросният злодей не се разтопи .. после става безинтересно .. Привличането свършва и ако красивият негодник няма капацитет да задържи огнената жена, той бива оставен .. Има такива мъже и жени аз ги наричам 'серийни убийци', защото убиват любовта. Повечето от тях са красиви, харизматични, могат да имат почти всеки и за това не се задоволяват само с една/един любовник.. наясно са че перфектни не съществуват и за това не успяват да се впишат в нормалната семейна среда. Попадат в кръга на любовните социопати. Трудно успяват да се задомят ... 

А относно темата дали красивите жени са самотни .. Има много анализи и проучвания по въпроса. Истината е че една красива жена може да бъде задържана за повече от една нощ от мъж, който наистина е сигурен в себе си и във възможностите си, а не от някой страхливец, чиято ревност и съмнения биха унищожили връзката им. 

В крайна сметка всичко е много индивидуално. 

Аз не съм най-красивата нито съм най-умната, но съм доста енергична и привличам мъжете. Не мога да кажа че съм самотна ... но усещам едно такова раздразнение .. дразнят ми се, че аз доминирам, че не могат да ми пречупят аурата /е не всички де / че съм по-силна от нормалните крехки женски създания. От друга страна пък постоянно търсят зареждане от мен... 

posleden:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия