Автор Тема: Самотни ли са красивите жени?  (Прочетена 12497 пъти)

Неактивен Neshama

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #15 -: 29 Юли 2016 23:17:30, Петък »
Quote posleden ()
В днешно време жените са ловците, Цеци.

Това е така. което обаче не е непременно лошо :)
А мъжете и жените днес просто са различни от мъжете и жените преди.
Което може би е нормално. колелото се върти, малко си размениха ролите.
И какво от това?
Цеци е писала, че мъжете не знаят какво искат. Така е. Ще добавя обаче, че и жените
не знаят боли ли ги, сърби ли ги :)
Просто хората станахме прекалено меркантилни, себични и мислим повече за
себе си, отколкото за общото.
Да не забравяме, че жените са от Венера, а мъжете от Марс и просто
мислят различно smile
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Agena

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 219
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #16 -: 30 Август 2016 10:06:49, Вторник »
Не виждам нищо лошо в това мъж или жена да са с инстинкт на ловец.Може някой мъж да е много начетен,много красив,мъжествен и т.н.,но изобщо да не ме привлече.В тези неща има един момент,от който нататък започвам да се ориентирам по инстинкт като дивите животни-необходимо ми е да го докосна ,за да усетя излъчването му,енергията му,ако щете,да се ориентирам по мириса и т.н....Предполагам,че има и мъже,които се ориентират по този начин и затова,невинаги обръщат внимание на някоя красива жена.
    А за красивите жени ето една подходяща мисъл:
"Красивите жени притежават власт над мъжете-и не само над мъжете,но и върху другите жени."
Мигел Руис

Неактивен cabezapapel

Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #17 -: 18 Октомври 2016 23:34:45, Вторник »
А може би е проблемът, че разделяме жените на красиви и некрасиви и оттам тръгваме да си правим изводи...
Генерализирането като цяло води до грешни изводи. 
Една жена, която се приема за красива- това прави ли я арогантна? Или пък е добронамерена, защото е отраснала чувствайки се оценена? (Само)цел ли й е да я възприемат за красива?

Мисля си, че сме самотни предимно, защото търсим "мъж" или "жена", "някой, който да ни обича" ...и още 100 неща. Да е ловец, да е джентълмен, да еди-какво-си, и един такива дълги списъци с потенциални разочарования си носим в джоба, вместо да се отнасяме с околните с добрина и любопитство към характера и същността им.
"...
 Only the surgery upon a puff of smoke
 can save us from more primitive forms  
 of this industrial sadness"

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #18 -: 19 Октомври 2016 05:55:10, Сряда »
Quote cabezapapel ()
А може би е проблемът, че разделяме жените на красиви и некрасиви
Като се замисля няма некрасиви жени, а неподдържани. За да се поддържа обаче една жена (козметика, масажи, прическа, маникюр, облекло и т.н) си трябват пари и то не малко и в крайна сметка май трябва да делим жените на успели (което ги прави и финансово добре осигурени) и неуспели.
От там насетне една успяла (красива) жена... Ами колкото и да не е претенциозна плаши мъжете защото е красива, умна и се справя сама. На такава една жена отношението и към партньора е: "Скъпи, хубаво ми е да сме заедно, но мога и сама.". Такава жена няма да стане зависима от един мъж и няма да му търпи номерата, а това никак не се харесва на мъжете... А и една успяла жена е логично да търси някой който да е на нейното ниво т.е. умен и успяващ, но уви и умните и успяващи мъже често се плашат от такива жени.
Quote cabezapapel ()
Мисля си, че сме самотни предимно, защото търсим "мъж" или "жена", "някой, който да ни обича" ...и още 100 неща. Да е ловец, да е джентълмен, да еди-какво-си, и един такива дълги списъци с потенциални разочарования си носим в джоба, вместо да се отнасяме с околните с добрина и любопитство към характера и същността им."...
Да, често търсим едва ли не идеалният партньор, а такива уви няма. Една връзка се гради на много любов и още по-много компромиси и от двете страни.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #19 -: 19 Октомври 2016 14:52:28, Сряда »
Може и да не са самотни зависи и от двамата ако и двамата мъжа и жената гледат първо вътрешното на човека и след това външното няма да са самотни но днешно време красивите жени отиват при мутрите и никой не гледа и нормално поради тази причина да са за една вечер (лично мнение )

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #20 -: 19 Октомври 2016 17:23:42, Сряда »
Quote ИВО ()
красивите жени отиват при мутрите
Или иначе казано при богатите...
Това между другото е любимото обвинение на всички мъже към жените. smile
Хайде сега да погледнем реално на нещата...
Да предположим, че една хубава и умна жена вземе някой с минимални доходи, който няма и амбицията да се развива и да изкарва повече. В началото ще работят и двамата, ще делят наеми и сметки и всичко ще е наред... В един момент обаче решават да бъдат родители и ето ти бебе, а жената по майчинство. Скапаното майчинство стига таман колкото с голям зор да покрие консумативите на едно бебе като памперси и пюрета. Ако се налага адаптивно мляко трябват още пари и... И какво става от тук насетне??? Тоя мъж с минималните доходи и липса на амбиции кое плаща първо? Сметки ли? Храна ли? Мляко за бебето ли?
Ако един мъж не е кадърен в продължение на 2-3 години да си издържа сам семейството докато жена му е по майчинство, защо тогава му е семейство? За да го подлага на мизерен живот ли?
Из онзи ден това всичкото го обяснявах на син ми и компания, понеже и те плюеха по жените, че били материалистки...
Ако една жена първо не помисли дали мъжът насреща и може да издържа семейство, то тя няма акъл в главата...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #21 -: 19 Октомври 2016 21:30:18, Сряда »
Цеци_Вихронрав, права си но колко са тези жени я се огледай днешното поколение момичета те дали така мислят или мислят само как да изкрънкат пари от мама и тате и да идат в някоя чалготека ?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #22 -: 19 Октомври 2016 21:37:20, Сряда »
Говорехме за жени, не за незрели момиченца или както сега им казват тинейджърки. И аз съм била ученичка и съм крънкала пари от мама за дискотеки, но като станах на 21-22 и взех да се оглеждам за сериозен мъж, който ще бъде свестен баща и съответно го намерих.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #23 -: 20 Октомври 2016 00:39:22, Четвъртък »
Quote ИВО ()
красивите жени отиват при мутрите

Жените си падат по "мутри" или още т.нар. "задници" по ред причини. Предварително се извинявам за небрежния тийнейджърски език, който ще използвам. Главната причина за това жените да си падат по такива мъже е, че те се различават от обикновените мъжекучки (както един познат ги нарича), които биха свалили звезди на всяко срещнато момиче, само заради едно парче месо...ако ме разбираш. Мъжекучките са от тоя тип мъже - мекотели, които омекват и направо се стапят, когато някое момиче им се усмихне и са готови на всякакви робски услуги само и само за да й се харесат...това не е готино.....Докато "задниците" не ги е толкова грижа за момичетата (а и не само) и не робуват и не лакействат (мисля че това е правилната дума) на момичетата. Те са независими - нямат нужда от никого (психически)...което е супер привлекателно за момичетата.
Ще ти дам много прост пример (ама наистина прост):
Момче и момиче се запознават в бара и си говорят:
Момичето: "Ще ме черпиш ли едно питие ?" (а всъщност има предвид " купи ми иначе няма да ти дам" biggrin ) - това е тест, момичетата винаги го правят независимо съзнателно или не.
И отговорът на мъжекучката веднагически ще е: "О да, ама разбира се!" ( а всъщност има предвид "да да да, само стой при мен, моля те, веднага ще ти купя, само стой при мен !!)
В такъв случай "задникът" би отоворил: "Може и да ти купя, ако успееш да ме разсмееш (може и някакво друго условие, или направо да откаже....само за това се сещам в момента biggrin ) (а всъщност има предвид "няма значение, така или иначе има кой да ми дава / първо си заслужи исканото" )
Та тъй надявам се да съм се изказал максимално ясно с този наистина прост пример. smile
Иначе написаното от Цеци също е напълно правилно, от биологична гледна точка, женската винаги се стреми да намери мъжки, който да може да осигури защита и сигурност на нея и на поколението.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Рая

Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #24 -: 21 Октомври 2016 16:44:52, Петък »
Всеки е самотен понякога, жуженето на хора и мъжкото внимание, също могат да те направят самотна.
За поколението темата е дълга, и може би трябва да има отделна такава.
Самотата не е физическа нужда не забравяйте, тя си е чисто чувство.

Неактивен Rebeka

Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #25 -: 8 Декември 2016 11:16:33, Четвъртък »
QuoteSolomon ()
Жените си падат по "мутри" или още т.нар. "задници" по ред причини
Извинявай но не всички жени си падат по БАД ГАЙС ... те са привлекателни за огнените момичета, защото демонстрират студенина и е нормално всяка огнена жена/момиче да пожелае да стопли или разтопи леда. Но и това затопляне е привлекателно за огнената душа, докато въпросният злодей не се разтопи .. после става безинтересно .. Привличането свършва и ако красивият негодник няма капацитет да задържи огнената жена, той бива оставен .. Има такива мъже и жени аз ги наричам 'серийни убийци', защото убиват любовта. Повечето от тях са красиви, харизматични, могат да имат почти всеки и за това не се задоволяват само с една/един любовник.. наясно са че перфектни не съществуват и за това не успяват да се впишат в нормалната семейна среда. Попадат в кръга на любовните социопати. Трудно успяват да се задомят ... 

А относно темата дали красивите жени са самотни .. Има много анализи и проучвания по въпроса. Истината е че една красива жена може да бъде задържана за повече от една нощ от мъж, който наистина е сигурен в себе си и във възможностите си, а не от някой страхливец, чиято ревност и съмнения биха унищожили връзката им. 

В крайна сметка всичко е много индивидуално. 

Аз не съм най-красивата нито съм най-умната, но съм доста енергична biggrin и привличам мъжете. Не мога да кажа че съм самотна ... но усещам едно такова раздразнение .. дразнят ми се, че аз доминирам, че не могат да ми пречупят аурата /е не всички де biggrin / че съм по-силна от нормалните крехки женски създания. От друга страна пък постоянно търсят зареждане от мен...  meowth

I feel sorry for people who don't know me :)

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Самотни ли са красивите жени?
« Отговор #26 -: 8 Декември 2016 12:34:28, Четвъртък »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.