Автор Тема: Даване на заявка за достъп до практикуми  (Прочетена 15058 пъти)

Неактивен INFP

• Специален достъп
  • Newbie
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #60 -: 21 Декември 2020 21:13:22, Понеделник »
Здравейте, бих искал да получа достъп до практикумите. На 32 години съм. Не съм суеверен и се определям като рационален човек. Интересувам се задълбочено от философия, логика, природни науки и психология. Що се отнася до окултизма, имам теоретични познания относно окултната философия на Агрипа и Еноховата магия на Джон Дий. Искам да се занимавам с магия, за да натрупам познание за себе си и за света около мен. Смятам магията за път към себепознанието и самоусъвършенстването.

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 6130
  • Total likes: 33
    • Профил
« Отговор #61 -: 24 Декември 2020 22:01:41, Четвъртък »
Дадох достъп...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Crmz

« Отговор #62 -: 18 Юли 2021 04:54:41, Неделя »
Бих желал достъп до "практикумите"... Знам, че нямам все още 10 мнения, но ми се струва, че форума се е обезлюдил последно време - а да пиша по старите теми... Те са изтекла вода. Все пак обещавам да бъда активен.

Неактивен Solomon

• бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 1628
  • Total likes: 116
    • Профил
« Отговор #63 -: 18 Юли 2021 05:14:12, Неделя »
Бих желал достъп до "практикумите"... Знам, че нямам все още 10 мнения, но ми се струва, че форума се е обезлюдил последно време - а да пиша по старите теми... Те са изтекла вода. Все пак обещавам да бъда активен.
Здравей, Crmz! Добре дошъл.
Форумът през лятото си е все така тихичък, защото...ами как да практикува човек в тази жега...всички са по баровете да пият студена бира или свежа лимонада...а магьосниците няма да оставаме по-назад, я!
В отворените секции имаме практики, които можеш да пробваш. Хаос магия, примерно...
Админите ще решат за достъпа.  [ok]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Crmz

« Отговор #64 -: 18 Юли 2021 06:37:37, Неделя »
Здравей, Crmz! Добре дошъл.
Форумът през лятото си е все така тихичък, защото...ами как да практикува човек в тази жега...всички са по баровете да пият студена бира или свежа лимонада...а магьосниците няма да оставаме по-назад, я!
В отворените секции имаме практики, които можеш да пробваш. Хаос магия, примерно...
Админите ще решат за достъпа.  [ok]
Относно бирата си прав... А относно хаос магията - не съм сигурен, че е моето нещо. В момента работя по системата на Franz Bardon. Тя ми се струва най-надеждна и най-всеобхватна. Иначе, не знам какво други опции за избор има в практикумите, едно е сигурно - интересно ми е доста... Как аджеба сте отделили магията от другите науки, с които върви ръка за ръка според мен.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 10086
  • Total likes: 158
    • Профил
« Отговор #65 -: 18 Юли 2021 09:07:23, Неделя »
Как аджеба сте отделили магията от другите науки, с които върви ръка за ръка според мен.
Не сме я отделяли. Тя е съвкупност от физика, химия, биология и психология.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 6130
  • Total likes: 33
    • Профил
« Отговор #66 -: 23 Юли 2021 09:21:27, Петък »

Няма такова нещо "изтекла вода". Магията си е магия и вчера, и днес, и утре ще бъде. Не е нещо с етикет със срок на годност. А нас не ни мисли. Отдавна сме тук. Знаем се. И сме точно тези, които трябва да сме. Не търсим масовост и не колекционираме тролове.

Тук не всеки получава достъп. Ако искаш такъв- ще трябва да си го заслужиш. Мога да ти подскажа, че с мрънкане няма да стане.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Uchiha Madara

« Отговор #67 -: 10 Август 2021 23:25:05, Вторник »
Здравейте! Проявявам силно желание да получа достъп до практикумите. Имам много основателни причини, които мога да ви споделя на лично, ако е нужно.
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #68 -: 11 Август 2021 06:45:04, Сряда »
Всеки новодошъл във форума започва с практики в свободна зона.
Харесайте си практика там и почнете, а по-натам ще получите достъп и до скрити секции.
 Последен

Неактивен Uchiha Madara

« Отговор #69 -: 30 Септември 2021 18:32:48, Четвъртък »
Здравейте!  Вече изучих хаоус магията, използвах информацията от вашия сайт. Сега мога ли да получа достъп до затворените теми, защото имам голямо желание
да изуча и практикувам техниките описани там.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #70 -: 30 Септември 2021 23:17:19, Четвъртък »
Uchiha Madara, не видях да си водиш дневник. Как да разберем, че си правила практиките и какво си постигнала като няма нищо написано от теб?
 Последен

Неактивен Uchiha Madara

« Отговор #71 -: 1 Октомври 2021 21:22:00, Петък »
Първо аз съм момче. Второ не знаех, че е нужно да се прсавят дневници, смисъл не знаех че това е задължително. Но сега ще си направя

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #72 -: 2 Октомври 2021 08:55:59, Събота »
Uchiha Madara, извинявай, подведох се по ника.
Колкото до дневника... Всеки може да каже, че е изучил това или онова, но като не си води дневник и като не пише кое и как е постигнал останалите нито ще знаем, нито можем да се учим от него.
Тук всички се учим един от друг четейки кой какво е пробвал и какви резултати е постигнал.
 Последен

Неактивен Uchiha Madara

« Отговор #73 -: 2 Октомври 2021 23:42:53, Събота »
Разбирам Ви, и според мен това е много добра идея. След седмица ще започна да попълвам своя дневдник.