Автор Тема: Даване на заявка за достъп до практикуми  (Прочетена 35389 пъти)

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #60 -: 21 Декември 2020 21:13:22, Понеделник »
Здравейте, бих искал да получа достъп до практикумите. На 32 години съм. Не съм суеверен и се определям като рационален човек. Интересувам се задълбочено от философия, логика, природни науки и психология. Що се отнася до окултизма, имам теоретични познания относно окултната философия на Агрипа и Еноховата магия на Джон Дий. Искам да се занимавам с магия, за да натрупам познание за себе си и за света около мен. Смятам магията за път към себепознанието и самоусъвършенстването.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #61 -: 24 Декември 2020 22:01:41, Четвъртък »
Дадох достъп...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Crmz

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #62 -: 18 Юли 2021 04:54:41, Неделя »
Бих желал достъп до "практикумите"... Знам, че нямам все още 10 мнения, но ми се струва, че форума се е обезлюдил последно време - а да пиша по старите теми... Те са изтекла вода. Все пак обещавам да бъда активен.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #63 -: 18 Юли 2021 05:14:12, Неделя »
Бих желал достъп до "практикумите"... Знам, че нямам все още 10 мнения, но ми се струва, че форума се е обезлюдил последно време - а да пиша по старите теми... Те са изтекла вода. Все пак обещавам да бъда активен.
Здравей, Crmz! Добре дошъл.
Форумът през лятото си е все така тихичък, защото...ами как да практикува човек в тази жега...всички са по баровете да пият студена бира или свежа лимонада...а магьосниците няма да оставаме по-назад, я!
В отворените секции имаме практики, които можеш да пробваш. Хаос магия, примерно...
Админите ще решат за достъпа.  [ok]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Crmz

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #64 -: 18 Юли 2021 06:37:37, Неделя »
Бих желал достъп до "практикумите"... Знам, че нямам все още 10 мнения, но ми се струва, че форума се е обезлюдил последно време - а да пиша по старите теми... Те са изтекла вода. Все пак обещавам да бъда активен.
Здравей, Crmz! Добре дошъл.
Форумът през лятото си е все така тихичък, защото...ами как да практикува човек в тази жега...всички са по баровете да пият студена бира или свежа лимонада...а магьосниците няма да оставаме по-назад, я!
В отворените секции имаме практики, които можеш да пробваш. Хаос магия, примерно...
Админите ще решат за достъпа.  [ok]
Относно бирата си прав... А относно хаос магията - не съм сигурен, че е моето нещо. В момента работя по системата на Franz Bardon. Тя ми се струва най-надеждна и най-всеобхватна. Иначе, не знам какво други опции за избор има в практикумите, едно е сигурно - интересно ми е доста... Как аджеба сте отделили магията от другите науки, с които върви ръка за ръка според мен.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #65 -: 18 Юли 2021 09:07:23, Неделя »
Как аджеба сте отделили магията от другите науки, с които върви ръка за ръка според мен.
Не сме я отделяли. Тя е съвкупност от физика, химия, биология и психология.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #66 -: 23 Юли 2021 09:21:27, Петък »
Бих желал достъп до "практикумите"... Знам, че нямам все още 10 мнения, но ми се струва, че форума се е обезлюдил последно време - а да пиша по старите теми... Те са изтекла вода. Все пак обещавам да бъда активен.

Няма такова нещо "изтекла вода". Магията си е магия и вчера, и днес, и утре ще бъде. Не е нещо с етикет със срок на годност. А нас не ни мисли. Отдавна сме тук. Знаем се. И сме точно тези, които трябва да сме. Не търсим масовост и не колекционираме тролове.

Тук не всеки получава достъп. Ако искаш такъв- ще трябва да си го заслужиш. Мога да ти подскажа, че с мрънкане няма да стане.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Uchiha Madara

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #67 -: 10 Август 2021 23:25:05, Вторник »
Здравейте! Проявявам силно желание да получа достъп до практикумите. Имам много основателни причини, които мога да ви споделя на лично, ако е нужно.
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #68 -: 11 Август 2021 06:45:04, Сряда »
Всеки новодошъл във форума започва с практики в свободна зона.
Харесайте си практика там и почнете, а по-натам ще получите достъп и до скрити секции.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Uchiha Madara

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #69 -: 30 Септември 2021 18:32:48, Четвъртък »
Здравейте!  Вече изучих хаоус магията, използвах информацията от вашия сайт. Сега мога ли да получа достъп до затворените теми, защото имам голямо желание
да изуча и практикувам техниките описани там.

Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #70 -: 30 Септември 2021 23:17:19, Четвъртък »
Uchiha Madara, не видях да си водиш дневник. Как да разберем, че си правила практиките и какво си постигнала като няма нищо написано от теб?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Uchiha Madara

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #71 -: 1 Октомври 2021 21:22:00, Петък »
Първо аз съм момче. Второ не знаех, че е нужно да се прсавят дневници, смисъл не знаех че това е задължително. Но сега ще си направя
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #72 -: 2 Октомври 2021 08:55:59, Събота »
Uchiha Madara, извинявай, подведох се по ника.
Колкото до дневника... Всеки може да каже, че е изучил това или онова, но като не си води дневник и като не пише кое и как е постигнал останалите нито ще знаем, нито можем да се учим от него.
Тук всички се учим един от друг четейки кой какво е пробвал и какви резултати е постигнал.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Uchiha Madara

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #73 -: 2 Октомври 2021 23:42:53, Събота »
Разбирам Ви, и според мен това е много добра идея. След седмица ще започна да попълвам своя дневдник.
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #74 -: 20 Ноември 2021 08:59:00, Събота »
Здравейте бих искал да получа достъп до практикумите.Влязох в този сайт преди година от интерес към магията и окултната философия.Дойдох с едни виждания ,които претърпяха коренна промяна.Някои дори се преобърнаха с главата наопъки.Други си бяха чиста лъжа.Нищо не става с вълшебна пръчица,а с много труд и знание.Завладя ме руническата магия.Признавам тя е много сложна ,но пък аз не се отказвам лесно.Магията е знание,наука.Някои я получават даром други като мен трябва да работят упорито за да получат нещо.
Благодаря ви.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми