Автор Тема: Даване на заявка за достъп до практикуми  (Прочетена 35418 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #45 -: 5 Март 2020 08:25:21, Четвъртък »
Jadis, имаш достъп.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #46 -: 5 Март 2020 09:03:16, Четвъртък »
Благодаря, Shadow!

Неактивен Ардрой

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #47 -: 5 Май 2020 18:06:56, Вторник »
Здравейте,
Знам че всъщност от съвсем скоро съм във форума и едва ли може да се каже че съм направил определено впечатление било то добро или лошо, но пък до колкото разбрах това не винаги е от значение за да се даде достъп до практикумите. Започвам съвсем от далеч макар да знам че едва ли ще ви се чете всичко което ще напиша, съжалявам имам доста време и настроение да се опитам да искам одобрение за скритите секции. Още от младите ми тийнейджърски години се увличам по мистичното, като тогава имах щастието да се запозная с няколко личности по късно станали мой приятели . Тя бе така добра да ми разкрие че освен много светъл и позитивен човек може да гледа на карти, съвсем обикновена колода с която останалите играеха белот. Трябва да призная че беше доста завладяващо и интересно за мен, не до толкова от нещата които ми каза а по скоро от факта че човек може да помоли вселената да му разпръсне парчета от пъзел които могат да бъдат сглобени по 10 000 начина и всеки от тях да е правилен сам за себе си но един или два да откроят отговора на въпроса който си задаваме, мина доста време и накрая тя склони да ме научи на това което прави, като ме бе предупредила че едва ли ще е това което очаквам но все пак. С радост мога да кажа че сгреши, беше повече от колкото очаквах, доста време се упражнявах с една обикновена колода карти която с времето се пренасяше в множеството квартири заедно с мен и няколко листа ръкопис на тетрадка от които да се водя. За нещастие живота си продължи и пътищата ни се разделиха с годините познанието ми започна да избледнява и изчезва. Най вероятно щях да го загубя за винаги и да забравя че всичко това се бе случвало, но нещеш ли преди две години ми се наложи да се прибера до родния си град, обзет от носталгия рових из старите си неща и случайно намерих няколко оцелели карти от въпросната колода. Всички емоции се върнаха и реших да започна отначало от самата нула но този път насочих вниманието си към таро. Взех си колода и започнах да проверявам за информация. След ужасното опарване с YouTube осъзнах че търся на грешното място и трябва да се откъсна от сладникавото и комерсиално настроение което виждам почти във всичко относно таро. Открих „Ръководство по Таро“ На Джоан Бънинг и започнах да се водя по нейните методи и практики които тя препоръчва в книгата си. И така ето ни днес 1.5-2 години по късно вече съм на прага на 27 и осъзнавам че няма как да извлека повече от въпросното четиво. Търсих други методи идеи мнения или какво ли още не на хора които се занимават с таро, след като вече се оплетох в повече информация от колкото мога да систематизирам и разграфя полезно от безполезно, реших да потърся нещо локално, затова заразглеждах за българи които имат познания и така попаднах на вашия форум. Смятам че съм готов да приема че от много знание нищо не знам, затова имам намерения да се доверя на 100% добре де 98% на практикумите по таро които имате и да продължа да се развивам с вас и благодарение на ва, имам достатъчно време да отделя имам повече желание от нужното и единственото което не ми достига е доверие но то е ясно че няма как просто да се доверите на непознат който пише: „Искам достъп до скритата Таро секция“ Та затова ви давам накратко моя роман защо съм тук, какво искам от вас и в най повърхностния смисъл се надявам да предположите що за човек съм до степен да ми позволите достъп. Благодаря и успех на мен.


Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #48 -: 5 Май 2020 18:47:51, Вторник »
Не е до това какво впечатление ще оставиш... Впечатлението не значи нищо... Все пак не е форум за домашни любимци, че да се избира кой ще участва на принципа на харесването или пък нехаресването...

Магията не е за всеки... Не защото е дарба някаква или пък манна небесна или нещо подобно (не е, съвсем никак не е даже), а защото изисква определено ниво на интелект, за да се усвои... Съответно... Целта е да се види мисловен процес... Можеш или не да мислиш... Как мислиш... Имаш ли дар логика... Дар критично мислене... И още някои други неща, които няма да упоменавам (дълбока админска тайна)... Такивата работи...

Таковата... Отчетох, че си дал заявка... А сега ако още искаш достъп до секциите, продължи да вземаш участие във форума... Ще си преценя и ще дам отговор, когато се събере достатъчно информация, за да мога да отговоря...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Skully

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 39
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #49 -: 6 Май 2020 20:52:53, Сряда »
Здравейте.
Искам да кандидатствам за достъп до практикумите. На 24 години съм. От години се интересувам от магия. За момента имам интерес към ментална магия и ясновидство, но нямам много информация за тях и не знам дали точно с това бих се занимавала. Начинаеща съм. Ще се радвам да прочета достоверна информация и да се разбера с какво точно искам да се занимавам.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #50 -: 7 Май 2020 20:03:18, Четвъртък »
Skully , дадох достъп...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Skully

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 39
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #51 -: 7 Май 2020 20:18:13, Четвъртък »
Благодаря!

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #52 -: 13 Септември 2020 19:02:41, Неделя »
Здравейте!
Пиша, за да искам достъп до практикумите. Винаги съм имала интерес, но от скоро се занимавам с магия и то благодарение на Соломон. Той е този, който ми показа форума и постоянно разяснява хем теорията, хем практиката. Все още не съм си формирала ясна представа с какво искам да се занимавам, защото всичко ми е изключително интересно. Изчетох доста голяма част от материала в отворените секции, който считам за въведение в магията. Сега съм готова да продължа напред и да се развивам.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #53 -: 16 Септември 2020 14:09:14, Сряда »
Solar, дадох ти достъп до практикумите...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #54 -: 16 Септември 2020 14:35:03, Сряда »
Много благодаря!
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #55 -: 18 Октомври 2020 12:27:41, Неделя »
Моля, да получа достъп до тези тайнства и сили на природата-велика и съзидателна.Управляваща живота и мирогледът ни .Мисля, че ако ученикът е готов то знанието и учителят ще го намерят.Благодаря ми.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #56 -: 23 Октомври 2020 20:46:38, Петък »
                        feniks75, в откритите секции има доста практикуми. Започни примерно с хаос магия или каквото те влече, отвори си дневник и работи. Докато не си усвоил основата, не си готов за закрити секции.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #57 -: 25 Октомври 2020 16:19:15, Неделя »
Моля, да получа достъп до тези тайнства и сили на природата-велика и съзидателна.Управляваща живота и мирогледът ни .Мисля, че ако ученикът е готов то знанието и учителят ще го намерят.Благодаря ми.

Тук няма учители и ученици.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #58 -: 29 Октомври 2020 19:53:45, Четвъртък »
Е, ще трябва да почакам.Не губя кураж.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #59 -: 30 Октомври 2020 01:12:53, Петък »
Феникс, като казах да си отвориш дневник очаквах и да почнеш практика в хаос магията. Тя ти е основна.Как искаш да получиш достъп до закрити секции, като не си показал нищо в открити?И какво очакваш в закрити секции? Да щракнеш с пръсти и да стане магията? Ми НЕ! Там е още по-трудно. И ако нямаш основата ще я овапцаш.Не се опитвай да бягаш преди да си се научил да ходиш.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен