Автор Тема: Даване на заявка за достъп до практикуми  (Прочетена 35398 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #30 -: 27 Януари 2018 23:46:15, Събота »
Никой ли не чете условията за даване на достъп???
Четете бе, хора! Четете преди да искате!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #31 -: 28 Октомври 2018 22:12:03, Неделя »
Здравейте  [witch]
Идвам да си поискам разрешение за достъп до скритите теми, като най-вече се интересувам от осъзнато сънуване. Относно опит...макар че уж имам, нямам.  [taunt] Тоест, интересувала съм се и преди по темата и бях стигнала до момента, в който в съня си осъзнавам, че сънувам и малко след това се събуждам, като го практикувах не повече от няколко седмици и в крайна сметка се отказах. Сега имам доста по-сериозни намерения към магията и смятам да започна именно от осъзнатото сънуване. За другото искам да се запозная теоретично, колкото да имам някакви базови познания, но за жалост не знам дали ще имам възможност да бъда постоянна едновременно в няколко области.Друг опит, който имам, макар че в този форум няма да го вземете много насериозно, е астрологията. От 12-годишна насам не съм спирала да се интересувам от нея, да търся нова и нова информация и да чета книги по темата. Също така питам абсолютно всеки свой познат за зодията му и гледам да се сдобивам с възможно най-много натални карти(хората сигурно ме мислят за луда), за да трупам опит, на базата на който да изграждам своето мнение. Все по-често ми се случва да позная нещо от наталната карта на някого, което ме кара да си мисля, че задобрявам  [yahoo]
Нека да добавя също, че не съм от хората, които виждат призраци и демони, нито пък имам намерение да летя или да говоря с кравите. Считам, че магията си е наука като физиката и химията, но просто човечеството все още не я разбира, защото не е толкова напреднало. Всъщност и аз съм в това число - не знам много за нея, но ми се иска да започна да поназнайвам
Надявам се голямата ми емоционалност да не е създала грешното впечатление, че съм несериозна(ех, само се оправдавам) и да бъда одобрена.
И бтв искам да се науча да летя с метла. Ще е много якооо  [phil]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #32 -: 28 Октомври 2018 23:20:34, Неделя »
Libra777, дадох ти достъп...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен victoriamilkova34

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #33 -: 22 Април 2019 17:01:50, Понеделник »
Може ли достъп? Занимавам се с таро осъзнато сънуване астрална проекция и природна магия.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #34 -: 22 Април 2019 19:09:04, Понеделник »
Здравей victoriamilkova34,

Има изисквания, които трябва да се покрият преди да се получи одобрение и достъп. За повече подробности, разгледай началото на темата и настоящия раздел на форума.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #35 -: 8 Май 2019 18:16:35, Сряда »
Привет, казвам се Виктор, на 22 години. Преди няколко месеца прочетох книгата "Шогун" на Джеймс Клавел и от тогава живота ми няма нищо общо с преди...
Тотално бях завладян от източния начин за възприемане на света като цяло. Лека полека започнах да се занимавам с медитация, и не след дълго осъзнах, че тя е част от нещо, някакъв пъзел, но до там... Също така преди време се сдобих със Самурайското таро на Massimiliano Filadoro и Giancarlo Caracuzzo и от страничка на страничка попаднах тук. Изчетох горе-долу всичко от свободната зона, като съм си отбелязвал това, което ми е направило силно впечатление. Имам голямо желание да продължа да се развивам в насока магията, както и доста свободно време, което смятам да запълня с изучаването и практикуването и. Пък с течение на времето да специализирам в това, което ми се отдава най-много.
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #36 -: 9 Май 2019 08:46:44, Четвъртък »
Astaroth, заявката ти е одобрена, можеш да разгледаш и останалите раздели на форума- като се очаква и да си избереш някой практикум и да работиш по него... Уведоми водещия го, когато това се случи...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #37 -: 9 Май 2019 09:15:07, Четвъртък »
Благодаря, разбрано!
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен volk22

  • Практици
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 294
  • Total likes: 1
  • Karma: +19/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #38 -: 27 Юни 2019 10:02:17, Четвъртък »
Здравейте. Подавам заявка за затворените секции на форума. Кратка биография:
Владимир, 42 години, Новополоцк, Беларус.
Занимавал съм се с практика на енергийната манипулация около 13-14 години. Запознат съм с техниките и философията на "Черния дракон" (Петербуг и Ростов) - бойна магия (пряка и дистанционна интервенция) психологическа и психо-енергийна атака; тренирал съм при Велизарий (Русе) - Рейки и други видове нетрадиционна медицина, Матей (Варна) - елементали и органични хармонии, работа с ключове (създаване на енергийни хранилища и работа с тях) - основно с агресивно приложение.
  Гореупоменатите личности и групи са достатъчно известни в средите на знаещите, мисля, че не се нуждаят от представяне и празно разглаголстване за способностите им.
Вече близо 10 години не практикувам поради лични причини. Но мисля, че знанията ми могат да са от полза за хората, занимаващи се или прохождащи в тази посока. Както и да ги предпазят от някои неприятни и опасни грешки, както и да ги предупредят за последствията от част от практиките в енергийната манипулация и да помогнат избягването им.
За проверка съм достъпен до 30-то число този месец (ако някой желае да провери " силата" ми - четох за доказване на възможности). След това съм недостъпен за енергийно сондиране.
Libertas cogitandi agendique.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #39 -: 27 Юни 2019 14:27:58, Четвъртък »
Друго правя, volk22... Не е енергийно сондиране.... На този етап ти давам достъп до практикумите...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен volk22

  • Практици
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 294
  • Total likes: 1
  • Karma: +19/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #40 -: 27 Юни 2019 14:41:10, Четвъртък »
Значи вече мога да си вдигам обратно дувара?  :)
Благодаря за достъпа.
Libertas cogitandi agendique.

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #41 -: 29 Септември 2019 23:43:50, Неделя »

Здравейте, искам да въведа малко себе си, защото мисля, че е нужно да се знаят някои неща. Понеже съм живял в Испания, нямам много добра граматика така че моля да ме извините. Знам, че до скоро не бях много активен и затова не подадох молба за записване, но вече разполагам с времето нужно да се отдам на неяата с които мисля да се захвана
Записвам се за практикумите, защото имам голям интерес в руните и ясновидството, да, знам, че са две различни области, но има доста неща които искам да науча а нямам достъп до информацията.
Благодаря за разбирането
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #42 -: 30 Септември 2019 16:18:13, Понеделник »
Дадох достъп...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #43 -: 30 Септември 2019 23:40:43, Понеделник »
Благодаря ти !
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #44 -: 27 Февруари 2020 11:54:32, Четвъртък »
Здравейте! Бих желала да кандидатствам за достъп до практикумите. Това, което мога да кажа за себе си е, че имам развита интуиция, която обаче невинаги слушам и благодарение на това вземам грешни решения. Много рядко греша в преценката си за хората и поради изострената ми чувствителност започнах да се отдръпвам от хора, с които преди съм била близка. Имам пророчески сънища, някои от посланията в тях са толкова директни и точни, че имам чувството, че са на живо или че вече са се случили. Не знам дали това се отнася към категорията на осъзнато сънуване, защото не се появяват често. Намирам се в период на търсене на себе си и своя път. Приключих дългогодишна кариера по мое желание, защото ми втръсна и усещах, че това не е моето нещо и мога много повече, но в момента съм в застой и пълен блокаж или поне аз така си мисля. Изучавам техники за гледане с Ленорман и искам да задълбоча познанията и практиката си. Интересни са ми секциите за осъзнато сънуване, ясновидство, таро и чистене и защита. Смятам, че всеки от нас има необходимите вътрешни ресурси да се справя с "живота", но трябва да ги открие, а за да се открият, има нужда от помощ, поне в началото.