ОБСЪЖДАНЕ > ЗАПИСВАНЕ ЗА ПРАКТИКУМИТЕ (секциите със скритите теми)

Даване на заявка за достъп до практикуми

<< < (2/17) > >>

ShaAngreal:
Прощавайте! Тъй като прочетох, че може да се даде достъп и без да има мнения, но да сме активни първите 15 дни, се надявах да се получи.
Макар че малко по-късно се сетих, че Маркурий още е ретрограден :)

Тук съм заради таро, а не видях в свободните теми да се говори за него и за това си позволих направо да поискам достъп.

Ще разгледам отново темите... а ако не, здраве да е.
Поздрави!

Цеци_Вихронрав:
Quote ShaAngreal ()Тъй като прочетох, че може да се даде достъп и без да има мнения, но да сме активни първите 15 дни,Как мислиш да си активна 15 дни без да даваш мнение? А и си тук едва от днес...
Извинявай, ако звуча грубо, но съм станала мнителна в последно време.
Разбирам, че се интересуваш от Таро. Имаме и такава тема в раздел ясновидство, но е в скрити секции.
В открита зона имаме доста интересни теми, чети - коментирай и след това ще решим дали да ти дадем достъп.
Всичко това е не защото се правим на важни, но всичко в скрити секции е авторски труд на админите ни и те имат право да си избират с кого да го споделят. Отделно ние останалите също сме споделяли практики които не искаме да са достояние на случайни хора.
Още веднъж, извинявай, ако звуча грубо!

ShaAngreal:
Благодаря, Цеци Вихронрав! Разбирам и не съм засегната.
Честно казано други теми не са ми интересни, може би ще започна някоя, свързана с моите интереси... ако е възможно за току що регистриран.
Иначе цяла вечер чета и разглеждам Усещам, че е имало доста напрежение тук... особено като виждам баннати хора с хиляди мнения... прочетох темата защо е станало, но въпреки това енергията е някак напрегната.

А за картите съм активна, дори скоро започнах да рисувам моя колода Повече от десет години ѝ се каня!
Дали някой от вас не участва в други форуми за таро? Може да сме общували там и да ме познавате... или в някои от фейсгрупите за таро.

Цеци_Вихронрав:
ShaAngreal, предлагам да изместим този разговор в бара, че тук оспамихме темата и отворихме работа на Сянка.
Отговарям ти тук

kamen:
Здравейте!
От скоро съм регистриран във форума.Знам ,че не съм дал досега нито едно мнение,но нямах и много свободно време.Любител съм на мистичното.Прочел съм Кастанеда,Питър Карол,Зеланд и куп книги за езотерика окултизъм и магия.Имах период в който усилено се пробвах с телекинеза и аерокинеза.Фен съм на Динамо,Крис Енджъл,Дейвид Блеин.Кирил Такаяма .Опитвам се да практикувам магия,но ми се струва ,че малко не ми достига.Явно има нещо което ми убягва.И затова насочих вниманието си към вашия форум за да разбера кой елемент от пъзела ми липсва.Бих ви  бил благодарен ако бъда допуснат в практикумите.Желая ви здраве!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия