Автор Тема: Даване на заявка за достъп до практикуми  (Прочетена 35448 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #15 -: 14 Юли 2016 10:46:54, Четвъртък »
Solomon, имаш достъп до практикумите... Като започнеш да работиш по някой от тях- уведоми ме.... За да следя какво правиш... И съответно да се включвам, ако ти изникнат въпроси...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #16 -: 14 Юли 2016 12:31:49, Четвъртък »
Добре, благодаря много ! smile
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен ivanovbobi

Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #17 -: 12 Октомври 2016 15:47:29, Сряда »
Здравейте, от известно време открих доста неща за себе си и за всичко около мен. До този момент не съм писал във форума, но почти целия достъпен такъв съм изчел. Иска ми се наистина да разкрия способностите си и да опозная света от истинската му гледна точка. Макар да не съм активен във форума, защото го открих наскоро. Всеки ден отделям доста време за практикуване и развиване на способностите си. Наистина бих бил благодарен да се запозная с практикумите и да бъда активен в тях спрямо моята гледна точка. Спрял съм се най-вече на Хаос магията, която е синтез на почти всичко познато до този момент, което съм прочел и пробвал. Но смятам, че всеки човек, може да намери своя си скрит начин да прилага истинските си способности.

Успешен ден !

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #18 -: 12 Октомври 2016 21:28:58, Сряда »
Хаос магията е в открита зона. Направи си дневник и действай! smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #19 -: 12 Октомври 2016 21:35:39, Сряда »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен hecate_trivia

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 0
  • Karma: +3/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #20 -: 20 Юни 2017 17:49:34, Вторник »
Здравейте! Начинаещ съм в магията, но каквото прочетох до сега във форума ме заинтригува и запали силно желание да се занимавам с магия. Най-вече искам достъп, за да разгледам темите за ясновидство, но разбира се не само.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #21 -: 20 Юни 2017 18:53:57, Вторник »
Готово, hecate_trivia... Дадох ти достъп... Влизай в секциите- ще видиш повече раздели и теми, отколкото са били видими до преди даването на достъп...  :)
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен hecate_trivia

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 0
  • Karma: +3/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #22 -: 20 Юни 2017 20:05:51, Вторник »
Благодаря много!

Неактивен High Priestess

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #23 -: 25 Октомври 2017 13:15:35, Сряда »
Здравейте :) Моля за достъп до секцията със скритите теми! Съвсем начинаеща съм и не покривам необходимите условия - да имам мининум публикации. Няма и как да ги имам, ако нямам мнение за нещата, а да говоря глупости, за да "трупам точки" ме е срам :)
Относно мотивацията: Бих искала, преди да се ориентирам с какво точно искам да се занимавам, да получа информация. Надявах се чрез книги това да стане, но както вече ме посъветвахте, това няма да е най-удачния вариант. Добър вариант би било е да чета тук. Ако, разбира се, ме пуснете. Няма да спамя с неадекватни въпроси, ще си чета тихичко :)
Не мога да кажа дали бих участвала в практитуми, защото още не съм се докоснала до света на магията. Би било безотговорно и некоректно от моя страна да поема такъв ангажимент.
Дори и да не счетете мотивацията ми за достатъчно условие да ми дадете постоянен достъп, бих била благодарна на "гратисен период" от 1-2 седмици, в които да мога да почета. Или, дори и ако това не може да стане, да ме насочите към надежден източник на информация.
Обобщение: Търся вариант да се образовам. Стъпка по стъпка, с постоянство и четене, без самонадеяност. Всеки започва отнякъде.


Ако има значение и би наклонило везните: Имам опит с карти Таро (както вероятно се разбира от ника и аватара ми). Харесвам Уейт, както класическия вид, така и производните му (т.е. тези, които са базиране на сюжетите на Уейт).  Започнах да се занимавам с това през 2010 година, любителски.


Оставам с (трепетно) очакване :)


П.п. Ако има вариант за достъп само до определени теми, интересувам се от ментални магии за късмет и други хубави работи. Също и за методи на засилване на собствената психика, интуиция и възможности.


Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #24 -: 25 Октомври 2017 15:27:48, Сряда »
Дадох достъп... Но... Нещата досежно магията- не са така, както си ги представяш...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен High Priestess

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #25 -: 25 Октомври 2017 15:46:28, Сряда »
Благодаря за достъпа, Shadow! Тепърва ще чета и ще си изяснявам каква ми е представата. Аз си падам малко книжен плъх и трябва да набера някаква критична маса информация, преди да си си съставям мнение и да изразявам такова, или пък да се впускам в практика. Ще си налея в главата всикчо, за да видим кое ще изплува :) Все си мисля, че то ще си ме "намери". :)

Четох ти темите за Luber Null. И там ще задълбоча, след седмици заминавам на дълго пътуване сама и ще имам възможност да чета и книгата. Благодаря ти много!!!
И все пак бих била благодарна, ако ми споделиш какво имаш предвид по-конкретно с това, че нещата не са така, както си ги представям  :)

Неактивен Мария

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #26 -: 23 Януари 2018 14:04:35, Вторник »
Здравейте бих искала да получа достъп до практикуми


Неактивен Мария

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #27 -: 23 Януари 2018 14:09:36, Вторник »
интерисувам се от руни и уика

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #28 -: 23 Януари 2018 18:49:15, Вторник »
"След като изчетете темата за ЧЗВ, покриете изискванията за достъп - дайте заявката си тук... В заявката се представете и опишете накратко интересите си в магията и мотивите си да кандидатствате... Ще я разгледам заявката ви и ще дам отговор дали ще получите достъп до секциите с практика или не..."

Мария, горното е първият пост по тази тема писан от админа. Та ако искаш достъп, прочиташ темата за ЧЗВ (Често задавани въпроси), изпълняваш условията и едва тогава искаш достъп. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Axolotl

Re: Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #29 -: 27 Януари 2018 22:44:38, Събота »
Здравейте на всички! :)  Аз съм сравнително нов,но много искам да се уча и да се занимавам с това.Надявам се да успея да се усъвършенствам.В момента чета ,,Призоваване на духове” от Константинос и ,,Развиване на психическите сили” от Хюит.Ще се радвам ако получа напъдствия от професионалисти :D