ОБСЪЖДАНЕ > ЗАПИСВАНЕ ЗА ПРАКТИКУМИТЕ (секциите със скритите теми)

Даване на заявка за достъп до практикуми

(1/17) > >>

theshadow:
След като изчетете темата за ЧЗВ, покриете изискванията за достъп - дайте заявката си тук... В заявката се представете и опишете накратко интересите си в магията и мотивите си да кандидатствате... Ще я разгледам заявката ви и ще дам отговор дали ще получите достъп до секциите с практика или не...

Evanina:
Искам достъп. Занимавам се с природна магия и мистицизъм и се надявам да науча много нови неща.  

theshadow:
Evanina, добре... Давам ти достъп...

ShaAngreal:
Здравейте! Попаднах на този форум, търсейки къде мога да практикувам и уча таро.
Занимавам се от известно време с него, участвам във фейс групи, където тренирам, но ми се иска и да обсъждам карти, комбинации и други неща, свързани с тълкуването им.

Прочетох някои теми, колкото да забележа, че сте чели Тери Пратчет който много обичам, но и да разбера в едно мнение - в тема за алкохолизма, че The Shadow смята, че няма душа... Аз смятам, че имаме и енергийни тела, сигурна съм, че сме живели предишни животи, а за магията - интересна ми е, но не се занимавам с това... Знам, че всичко е енергия и някои могат да я управляват по-добре от други. И нямам търпение да гледам Warcraft :)

Тук съм, за да разширявам познанията си и надявам се да срещна хора, с които мога да говоря по темата таро.

Цеци_Вихронрав:
ShaAngreal, преди да получиш достъп до скрити секции трябва да покриеш изискванията на админите. А и ние останалите бихме искали първо да те опознаем малко или много от постовете ти преди да се съгласим да получиш достъп до скрити секции.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия