Автор Тема: Даване на заявка за достъп до практикуми  (Прочетена 35443 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« -: 13 Март 2016 12:42:46, Неделя »
След като изчетете темата за ЧЗВ, покриете изискванията за достъп - дайте заявката си тук... В заявката се представете и опишете накратко интересите си в магията и мотивите си да кандидатствате... Ще я разгледам заявката ви и ще дам отговор дали ще получите достъп до секциите с практика или не...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Evanina

Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #1 -: 27 Март 2016 16:55:52, Неделя »
Искам достъп. Занимавам се с природна магия и мистицизъм и се надявам да науча много нови неща.   flirt

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #2 -: 28 Март 2016 16:17:39, Понеделник »
Evanina, добре... Давам ти достъп...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен ShaAngreal

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #3 -: 13 Май 2016 11:45:06, Петък »
Здравейте! Попаднах на този форум, търсейки къде мога да практикувам и уча таро.
Занимавам се от известно време с него, участвам във фейс групи, където тренирам, но ми се иска и да обсъждам карти, комбинации и други неща, свързани с тълкуването им.

Прочетох някои теми, колкото да забележа, че сте чели Тери Пратчет smile който много обичам, но и да разбера в едно мнение - в тема за алкохолизма, че The Shadow смята, че няма душа... Аз смятам, че имаме и енергийни тела, сигурна съм, че сме живели предишни животи, а за магията - интересна ми е, но не се занимавам с това... Знам, че всичко е енергия и някои могат да я управляват по-добре от други. И нямам търпение да гледам Warcraft :)

Тук съм, за да разширявам познанията си и надявам се да срещна хора, с които мога да говоря по темата таро.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #4 -: 13 Май 2016 18:22:40, Петък »
ShaAngreal, преди да получиш достъп до скрити секции трябва да покриеш изискванията на админите. А и ние останалите бихме искали първо да те опознаем малко или много от постовете ти преди да се съгласим да получиш достъп до скрити секции. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ShaAngreal

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #5 -: 13 Май 2016 19:29:22, Петък »
Прощавайте! Тъй като прочетох, че може да се даде достъп и без да има мнения, но да сме активни първите 15 дни, се надявах да се получи.
Макар че малко по-късно се сетих, че Маркурий още е ретрограден :)

Тук съм заради таро, а не видях в свободните теми да се говори за него и за това си позволих направо да поискам достъп.

Ще разгледам отново темите... а ако не, здраве да е.
Поздрави! smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #6 -: 13 Май 2016 19:40:30, Петък »
Quote ShaAngreal ()
Тъй като прочетох, че може да се даде достъп и без да има мнения, но да сме активни първите 15 дни,
Как мислиш да си активна 15 дни без да даваш мнение? А и си тук едва от днес...
Извинявай, ако звуча грубо, но съм станала мнителна в последно време.
Разбирам, че се интересуваш от Таро. Имаме и такава тема в раздел ясновидство, но е в скрити секции.
В открита зона имаме доста интересни теми, чети - коментирай и след това ще решим дали да ти дадем достъп.
Всичко това е не защото се правим на важни, но всичко в скрити секции е авторски труд на админите ни и те имат право да си избират с кого да го споделят. Отделно ние останалите също сме споделяли практики които не искаме да са достояние на случайни хора.
Още веднъж, извинявай, ако звуча грубо!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ShaAngreal

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #7 -: 13 Май 2016 23:56:52, Петък »
Благодаря, Цеци Вихронрав! Разбирам и не съм засегната.
Честно казано други теми не са ми интересни, може би ще започна някоя, свързана с моите интереси... ако е възможно за току що регистриран.
Иначе цяла вечер чета и разглеждам smile Усещам, че е имало доста напрежение тук... особено като виждам баннати хора с хиляди мнения... прочетох темата защо е станало, но въпреки това енергията е някак напрегната.

А за картите съм активна, дори скоро започнах да рисувам моя колода smile Повече от десет години ѝ се каня!
Дали някой от вас не участва в други форуми за таро? Може да сме общували там и да ме познавате... или в някои от фейсгрупите за таро.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #8 -: 14 Май 2016 05:52:36, Събота »
ShaAngreal, предлагам да изместим този разговор в бара, че тук оспамихме темата и отворихме работа на Сянка. smile
Отговарям ти тук
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен kamen

Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #9 -: 14 Май 2016 15:03:58, Събота »
Здравейте!
От скоро съм регистриран във форума.Знам ,че не съм дал досега нито едно мнение,но нямах и много свободно време.Любител съм на мистичното.Прочел съм Кастанеда,Питър Карол,Зеланд и куп книги за езотерика окултизъм и магия.Имах период в който усилено се пробвах с телекинеза и аерокинеза.Фен съм на Динамо,Крис Енджъл,Дейвид Блеин.Кирил Такаяма .Опитвам се да практикувам магия,но ми се струва ,че малко не ми достига.Явно има нещо което ми убягва.И затова насочих вниманието си към вашия форум за да разбера кой елемент от пъзела ми липсва.Бих ви  бил благодарен ако бъда допуснат в практикумите.Желая ви здраве!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #10 -: 14 Май 2016 15:23:42, Събота »
kamen, казваш че не си писал поради липса на време. Как тогава ще отделиш време за практиките?!? Покрий си изискваниятажи ще говорим отново за достъп.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен kamen

Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #11 -: 14 Май 2016 15:37:12, Събота »
Блг за отговора,ще се постарая като най-вероятно като за начало ще отворя нова тема,Желая ви здраве

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #12 -: 13 Юли 2016 23:31:51, Сряда »
Здравейте!
Те първа започвам да навлизам в света на магията и тая гледна точка за света и за случващото се около нас много ми допада. Не знам какво най-много ме влече в магията, мисля да почна с всичко по малко и каквото най-много ми допадне да се развивам най-интензивно в тая сфера. Добър съм с химията и затова мисля да се насоча към алхимията, но не това е сферата която наистина ме влече. Ще видим. 
Тук съм за да се развивам - вярвам че наученото тук ще ме направи по-добър и успешен в живота човек!
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #13 -: 13 Юли 2016 23:33:51, Сряда »
Имаш подкрепата ми. Остава Майселф или Сянка да се появят и да си кажат тежката дума. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Даване на заявка за достъп до практикуми
« Отговор #14 -: 13 Юли 2016 23:38:08, Сряда »
Благодаря, Цеци. И да не ме приемат, нищо...ти много ми помогна, ти беше първият човек който ме хвана за ръка и ме поведе в тоя форум и изобщо в света на магията, благодарен съм ти ! smile
Магията е само наука, която все още не разбираме...