Автор Тема: КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА  (Прочетена 10149 пъти)

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« -: 25 Януари 2016 17:36:08, Понеделник »
Здравейте, чудя се дали някой би могъл да ми помогне,като ми продаде косми от черна котка. Ще ги платя.

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #1 -: 25 Януари 2016 17:36:50, Понеделник »
Здравейте,
някой би ли могъл да ми намери косми от черна котка - ще му ги платя!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #2 -: 25 Януари 2016 18:13:19, Понеделник »
Botsova, и какво ще ги правиш тези косми?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #3 -: 25 Януари 2016 18:15:29, Понеделник »
Някаква непозната магия ли ще правиш с тях?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #4 -: 25 Януари 2016 18:31:48, Понеделник »
На мен ми е интересно защо пък точно черни? Нещо за любов ще е - те черните котки са прекрасни създания. 
С котешки черни не мога да услужа, ама виж кучешки - за няколко дни ще ти дам песчето си и всички косми що остави по диваните са твои.  biggrin

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #5 -: 25 Януари 2016 18:45:58, Понеделник »
Listentorhewild,благодаря, и аз имам кученце biggrin хаха,иначе да. За съжаление,ето за какво става въпрос - едно момиче (бившата му приятелка) тормози мен и приятеля ми и нк преследва където и да отидем. Ужасно негативна е и не виждам друг начин просто да ни остави на мира. Не е свързано с някаква вреда,освен просто да не го преследва повече.

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #6 -: 25 Януари 2016 18:49:05, Понеделник »
Той се е разделил с нея преди повече от година по собствено желание,но тя продължава да се натрапва на обкръжението му и не го оставя на мира. Понеже и той и аз сме възпитани хора и не желаем да влизаме в конфронтации, търся съдействие по някакъв енергиен път тя сама да се откаже.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #7 -: 25 Януари 2016 19:00:59, Понеделник »
Botsova, можеш да въздфействаш енергийно по много начини без това да включва косми от черна котка. Не за друго, но ритуал магия не прави. Магията я прави мага управлявайки енергията (най-вече своята).
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #8 -: 25 Януари 2016 19:07:49, Понеделник »
На мен този ритуал ми го препоръча една жена от Пловдив,която е със сигурност добронамерена и ме увери,че не е магия :/ Разбира се,може да бъркам,като й се доверявам,нл от известно време вече се познаваме и тя ми гарантира,че не прави магии :? Знам ли... Просто момичето е супер упорито,но по начин,който измъчва него и мен,и то най-вече него,защото плете интриги и го изларва кофти човек,задето не иска да е вече с нея и се оплаква на всичките му приятели,че не я иска. Отношението й граничи с мания

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #9 -: 25 Януари 2016 19:08:08, Понеделник »
Botsova, ако приятеля ти се е разделил с нея и ти не се страхуваш, че може би по някакъв начин ще си го върне - защо и обръщаш внимание? Според мен един разговор ще свърши работа. За космите от котка обаче се съмнявам.  wink

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #10 -: 25 Януари 2016 19:10:27, Понеделник »
Той е говорил с нея неведнъж и няма желание да се връща при нея - но не може да й забрани да контактува с приятелите му. Тя разузнава постоянно къде е и неканена се появява уж "случайно" на излизанията му с други хора,защото търси съжаление от тях и разбиране . Иначе неведнъж й е показвано от негова страна,не от моя,че нещата са приключили.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #11 -: 25 Януари 2016 19:14:16, Понеделник »
Botsova, това с космите наистина не е магия. И се опасявам, че ако поискаш на някой кретен да ти осигури такива ще тръгне да скубе някоя нещастна котка, за да изкара някой лев от козинката и. Аз обичам животните и не ми се ще някое да пострада заради глупости.
И не искам да кажа, че проблема ти е глупав. Проблема ти си е много сериозен и бих опитала да ти помогна със съвет. Да измислим тактика как да се справите с натрапчивата дама примерно. Но повярвай ми косми от черна котка няма да ти помогнат в никакъв случай.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #12 -: 25 Януари 2016 19:15:14, Понеделник »
Botsova, а тя появява ли се и в твое присъствие?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #13 -: 25 Януари 2016 19:15:23, Понеделник »
Просто мацката е упорита, ама... ако няма отговор от ваша страна, в един момент ще спре.  smile

Неактивен Botsova

КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
« Отговор #14 -: 25 Януари 2016 19:16:31, Понеделник »
Да,не се замислих за това,безотговорно беше от моя страна - имах предвид по-скоро някой с домашен любимец просто да събере от еъзглавница/ръкавица плетена няколко косъма,аз така взех на кучето ми biggrin :D . Ами предлагаш ли друг вариант? Ние вече половин година сме заедно и тя продължава с драмата и тормоза.