Отворена дискусия > КАМЪНИ И МИНЕРАЛИ

Как да си изберем камък

<< < (6/6)

Цеци_Вихронрав:
Аз толкова много обичам камъни, че си нямам камък който да ми е любим или да го чувствам "моя си" камък. Но за сметка на това сутрин като стана и си погледна многото си камъни някак усещам кой от тях ми е нужен в момента и го вземам със себе си. А когато ми е чоглаво (като днес) обчиам да наредя всичките си камъни на масата и да взема всеки от тях в ръка, да го усетя, да попия от силата му и след това нещата започват да се нареждат.

Libra777:
За да избера камък, трябва да го пипна и подържа няколко секунди, за да усетя, че е моят... Сякаш му "опипвам цвета".

Jadis:
Подсетихте ме с тези камъни, че трябва да почистя и заредя моите. От дълго време не съм го правила.

Skully:
Аз имам пръстен с аметист. Харесах си го преди да започна да се интересувам от свойствата на камъните. Прочетох че помага да сънуваше повече (по-вероятно да помниш сънища) и да получаваш пророчески сънища. Започнах да си правя експерименти с камъка. Ако го оставя на нощното шкафче или не го сваля, докато спя, всяка сутрин помня сън или поне че съм сънувала нещо.

Jadis:
Обожавам аметист. Имам и една малка друза. Много ми харесва млечния му лилав цвят, действа ми успокояващо.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия