Автор Тема: Магия за смърт...някой знае ли за това  (Прочетена 4561 пъти)

Неактивен dona

Магия за смърт...някой знае ли за това
« -: 28 Октомври 2015 01:45:37, Сряда »
Здравейте. Накратко ще опиша какво се случи и се надявам някой да ми каже нещо повече за това. Бях женена 20 години.Преди 4 години мъжът ми се разболя - много тежка диагноза и каквото и да лекувахме не помагаше, а ставаше по-зле. Преди около 2 години ни казаха, че е възможно да е магия и на 7 различни места го чувахме все това..има направена магия, но каквото и да правеха нещата не се подобриха. Той почина. Малко преди това дойде един човек (той беше казал също, че има магия и беше посочил къде е в къщата, но не успяхме сами да я намерим) и извади от посоченото място нещо увито в лекопласт, в което имаше косми, хартия ...и живак. И така ...ако не го бях чула и видяла с очите си никога нямаше да повярвам,че е възможно, но резултатът е факт. Същият този човек и още други двама ми дадоха съвсем еднаква насока кой е сложил тази гадост...но не мога да съм сигурна.Въпросът ми е има ли начин, по който да разбера повече за човека сътворил тази гадост, за причините .... за да мога да се пазя. Вероятността да е купено това нещо е голяма.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия за смърт...някой знае ли за това
« Отговор #1 -: 28 Октомври 2015 06:29:50, Сряда »
dona, всички псевдо-магове имат еднакъв репертоар... Особено, когато действат в организирани групи и подхвърлят предмети.... Случвало ми се е да разбивам такава група, в която дори т.нар. черен маг действа заедно с шайката измамници и разиграва театър и накрая всички си поделят едни пари- и спряха чак като ги подметна полицията.... Магия не се прави с предмети.... Засили сигурността на дома си.... Ако натискът върху теб и върху паметта на мъжа ти продължи, обясни на баш маговете, че ако не стоят настрана от теб , ще ги дадеш на полицията да ги разследва за измами....
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Euryale

Магия за смърт...някой знае ли за това
« Отговор #2 -: 28 Октомври 2015 18:17:38, Сряда »
Много са пипкави нещата с черните магии и предметите. Вече всичко е свършило. За да се пазиш от магия не е нужно да знаеш кой е, просто трябва да не приемаш нещата със страх, а със силна воля да заявиш, че само добри неща имат място в живота ти и да не се впускаш в гонитби и отмъщения. Така ще е по-трудно за лошите неща да те настигнат, даже може би невъзможно. Той който е бил - ще си получи заслуженото, гарантирам го. Единствено трябва да се изчистиш от горчивината и да почиташ паметта на мъжа си заради онова, което е бил той за теб.

Ако все пак искаш да си сигурна кои са хората, които са ти го причинили, наистина е най-добре да повикаш полиция. Ако нещата се окажат в задънен ъгъл, от който излизане няма, тогава се опитай да изкопчиш истината лице в лице от онези, към които сочи всичко. Не знам подробности и не мога да кажа нищо повече, освен това, че едва ли добри неща ще излязат ако задълбаваш ситуацията.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия за смърт...някой знае ли за това
« Отговор #3 -: 28 Октомври 2015 18:36:27, Сряда »
Euryale,  Магия с предмети не се прави.... Дона освен за полиция за разследване на измама, друго няма какво....

Изчети обясненията тук-  КЛИК
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.