Автор Тема: Черен списък на забравящите  (Прочетена 459 пъти)

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 5635
    • Профил
Черен списък на забравящите
« -: 27 Октомври 2015 12:52:23, Вторник »
Понеже някои забравят и току едно и също ми се налага да повтарям хиляди пъти, че и през месец да се повтарям... Реших, че ще я карам на принципа - с два куршума, един заек....

Тук ще висят никовете на онези, които забравят, плюс с кратки указания какво забравят.... Така от една страна ще е видно кои са забраванковците, а от друга страна- като пак забравят- един линк към тук и припомнянето приключва бързо и без излишно да пиша...

И таковата....

1. ДЕЛТА.

За дето хиляда обяснения накатах в стил-

Никой не карам ВЕЧНО да се доказва... Нито на сила да се доказва... Хиляда пъти писах, че който има лично мнение, нека си го има.... Не ми пречи, стига личното мнение да си стои ЛИЧНО, а не да ми се натрапва.... Защото който иска аз да приема неговото лично мнение, ще трябва да го обоснове с доказателства.... Ако не се справи- никой няма да му бъде крив....  Без това изискване за доказателства- тук всеки тъпоъгълник ще твърди, че мести Слънцето и Луната из космоса с мисъл, ще се набълбукаме с фантазьори , искащи за красивите очи да им се вярва сляпо, а това в този форум е недопустимо... Който иска признание на твърденията си ,ще трябва да си го заслужи... Незаслужени признания не раздавам...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.