Автор Тема: Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките  (Прочетена 13482 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Вашата личност има и своя тъмна страна и тя се разкрива най-силно чрез специалния хороскоп на сенките. Древните народи са вярвали в него не по-малко, отколкото в 12-те зодии.

Само че в хороскопа на сенките съществуват десет знака, които се базират върху същества от древната митология. На първо място в него стои
 
 Кентавър /8 януари – 12 февруари/

Кентавърът е наполовина човек, наполовина кон, затова при всички, родени под този знак, животинското доминира над човешкото. Такива хора трудно контролират яростта си, сексуалните си желания и страха си. Винаги следват емоциите, а не разума.

Харпия /13 февруари – 18 март/

Крилатото създание със смъртоносни нокти е символ на отмъщението. Най-трудно за харпията е да прости. Тя с години може да помни и да недоволство, а най-голямо щастие й носи крахът на враговете й.
 
 Пегас /19 март – 24 април/

Както и легендарният крилат кон, човекът-пегас се издига над останалите хора, поне във въображението си. Родените под този знак са прекалено горди и са убедени, че заслужават повече. Постоянно недоволстват и мразят романтиката.

Цербер /25 април – 30 май/

Триглавото куче, което пази входа към царството на мъртвите, е най-подходящият символ за този знак. Хората цербери са зли, готови са да откъснат главата на човек само защото ги е подразнил. Ако пък трябва да сдържат яростта си, страдат от стрес.

Сатир /31 май – 3 юли/

Сексът е главният двигател на тези хора и те прекрасно го знаят. Мъжете от този знак са безсрамни бройкаджии, а жените обичат да разрушават добри семейства, вместо да си търсят постоянен партньор.
 
 Сирена /4 юли – 10 август/

Морската нимфа, известна като сирена, е привличала моряците с омайния си глас, докато се разбият в скалите. Хората-сирени използват обаянието си за лични облаги, като манипулират другите най-вече чрез мнима безпомощност.
 
 Грифон /11 август – 15 септември/

Наполовина лъв, наполовина орел, това е войствено, силно и свирепо създание. Затова и тези хора имат същите черти. Те са фанатични и могат с години да отстояват убежденията си. През Средновековието тези хора са организирали лов на вещици.

Химера /16 септември – 22 октомври/

Митичното животно с много лица, сред които са змия, лъв, коза, е най-доброто описание за хората, родени под този знак. Тези хора са лицемерни и винаги избират маска взависимост от ситуацията.

Сфинкс /23 октомври – 30 ноември/

Студен, разсъдлив и хитър, сфинксът скромно се опитва да прецака другите. Ако успее да спести някакви пари, много се радва, тъй като една от основните черти на този знак е силната привързаност към парите.

Минотавър /1 декември – 7 януари/

Човекът с глава на бик е роб на своята животинска същност. За разлика от независимия Кентавър той не е лидер, а част от стадо. Трудно му е да взима сам решения, затова предпочита да се подчинява на чужда воля, стига да не противоречи на инстиктите му.

Из sanovnik. bg

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #1 -: 23 Март 2010 18:27:06, Вторник »
Аз се падам сфинкс, но нещо не мога да се съглася с характеристиката. wacko

Някой има ли повече информация по темата?

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Space

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #2 -: 30 Юни 2010 12:23:06, Сряда »
грифонче!
 наистина съм много свирепо като ме настъпят по опашката, въпреки че единици са успявали да ме настъпят така, че да реагирам
 макар че лицемерниченето повече би ми подхождало, изглеждам само едно кротко усмихнато дете

Неактивен rumen9299

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #3 -: 10 Май 2011 03:14:59, Вторник »
az sam pegas.....ima izvestna istina no, ne to4no taka kazano.

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!

tova koeto ne me ubiva me pravi po- silen

Неактивен alexraven

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #4 -: 10 Май 2011 15:52:02, Вторник »
Цербер biggrin

До колкото прочетох в описанието на хороскопа, той е за тъмната ни страна. Което според мен трябва да е нашата противоположност. Иначе има нещо вярно но е малко.


Неактивен ly

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #5 -: 20 Май 2011 23:30:11, Петък »
е аз съм харпия чесно нищо общо с характеристиката горе :Д

Неактивен mandata

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #6 -: 1 Август 2011 12:56:17, Понеделник »
хмм ако съм свинкс и гаджето ми е свинкс... ама пак не се разбираме нещо особено добре...явно има нещо позбъркано някъде ; biggrin

Неактивен naiacrkon

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #7 -: 24 Октомври 2011 23:25:09, Понеделник »
Като махнем честта за парите другото от Сфинкса е вярно, макар и префразирано.

Неактивен Zapko_

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #8 -: 6 Ноември 2011 21:23:07, Неделя »
Не мисля, че имам нещо общо с Пегас, точно обратното противореча със всяко едно от написаните неща. angry
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!!!

Неактивен Dessdemona

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #9 -: 9 Ноември 2011 20:40:15, Сряда »
Кентавър biggrin ами горе долу съвпада описанието... доста хора ме определят като зверче,на моменти съм избухлива, действам според инстинктите си, но попринцип умея да контролирам чувствата си и страха ми е малко непонятен....

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #10 -: 14 Ноември 2011 01:04:58, Понеделник »
химера wacko ок, да се държиш според ситуацията е интелигентно,но с лицемерието няма да се съглася.

Неактивен water

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #11 -: 12 Февруари 2012 23:57:22, Неделя »
химера surprised това не съм аз...,но в зависимост от ситуацията се държа различно, да.

Неактивен 7h3cr0w

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #12 -: 13 Февруари 2012 19:59:52, Понеделник »
аз съм кентавър biggrin biggrin доста точно определение ;д
It can't Rain all the time :]]]

Неактивен Scorpio

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #13 -: 24 Октомври 2012 15:03:50, Сряда »
Аз съм Сфинкс и да обичам да прецаквам другите/ е не всички само тези дето ми лазят по нервите spiteful /

Неактивен Nyarlathotep

Кентавър или Харпия сте според хороскопа на сенките
« Отговор #14 -: 25 Октомври 2012 01:47:45, Четвъртък »
To и аз съм сатир... ама нещо не ми се връзва... biggrin
Аз съм вечната опозиция..  
 като кажеш бяло...  
 аз казвам черно...
 И най-лошото е...  
 Че аз съм този който винаги е прав