Отворена дискусия > МАГИЯ

Действителни истории в полза на начинаещите

<< < (2/5) > >>

Murid:
Това със страха, Цеци, според мен е защото не си призовавала нищо успешно.

След първия път на който наистина ВИДЯХ да се призовава успешно НЕЩО(сиво-виолетово-черно петно с многобройни пипала, летящо из въздуха на стаята), повече не желая да имам работа с призовавания, демони, ангели, и прочие "духове на повикване".
В съответния случай, освен "черното кълбо" се появи и едно сребристосиво, което излъчи от себе си полупрозрачна стена, отделяйки присъстващите хора от призованато нещо. И никой друг освен мен не видя тези два обекта...

Самият аз, днес, след вече Х отминали годинки, си казвам че може и да ми се е привидяло, ама като си спомня страха който брах, когато едното от пипалата на черното петно се протегна към мен - неее, дори и да съм халюцинирал, пак не ща да имам нищо общо с призовавания... а и понеже това е един от 3-4 случая когато въобще съм виждал нещо с очите си по време намагически "експерименти", си имам едно на ум, че каквото и да се случва, не го виждам и не го знам, та нямам гаранции...

Цеци_Вихронрав:
Murid, няма и да опитам. Всички тези призовавания се правят все на тъмно, а тъмнината често си прави лоши шеги със зрението и фантазията ни. Сянка по-горе описва подобен случай. Аз пък се страхувам от тъмното...
Няма шанс да пробвам призоваване. Не само от страх от тъмнината, но и защото не вярвам.

Euryale:
Те тези призовавания на тъмно от тип "Дама Пика" и "Кървавата Мери" са си за деца. Истинското призоваване става независимо от светлината, влажността на въздуха или колко % хумус има в почвата на баба Димитринка, 'щото фикусите й така и не цъфнаха. Има доста зловредни духове, но има и много такива, които искат да помогнат. Аз лично бих се опитала да комуникирам с нещо, ако ми трябва директна помощ и чувствам, че съм готова.

Цеци_Вихронрав:
Euryale, до сега няма нито едно реално доказателство, че някой е призовал нещо било добро или зло.
Духовете и демоните са само в собствените ни глави.

Euryale:
Щом казваш. Аз си имам своите убеждения и случки, обаче.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия