Автор Тема: Действителни истории в полза на начинаещите  (Прочетена 12873 пъти)

Неактивен MissGreenwitch

Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #15 -: 18 Ноември 2015 22:47:56, Сряда »
Форума е един американски, за таро.  Четях нещо за значенията... и попадам аз на тая комбинация и на излеанията отдолу ама мисля че е заключена секцията да постна линка... http://www.tarotforum.net/showthread.php?t=130097 я виж така, дали ще ти излезе или ти излиза, че трябва да се регнеш, за да четеш?
Защото всяко число е граница, а за съвършенството няма граници!  

 Р. Бах

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #16 -: 18 Ноември 2015 22:52:13, Сряда »
Излиза, но още на "американски" и ме отказа. Аз освен български и руски други езици не зная. И руския мога да го чета и да си го преведа, но да го говоря отдавна вече не. sad
Но ми действа успокояващо, че и при Хамериканците имало луди за връзване. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен MissGreenwitch

Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #17 -: 18 Ноември 2015 22:55:30, Сряда »
Те там не са един и двама ша знайш... Ма на мен ми стана много смешно... и реших да споделя да се посмеем заедно... Замолих аз публично у фейсбук всички с таквизи "духовни" изживявания да си пият хапчетата редовно ма.... то глас в пустиня smile
Защото всяко число е граница, а за съвършенството няма граници!  

 Р. Бах

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #18 -: 18 Ноември 2015 23:13:16, Сряда »
Те такива са си баш за хапчета. Имам познат който е образован, интелигентен и свестен. Това докато си пие редовно хапчетата. Болен е от параноидна шизофрения за съжаление. Та като спре да ги пие и като мине на бира и... Тогава става ангел господен, извънземните му говорят, семейството му се оказват демони които му слагат отрова в яденето, а децата му му правят магия за смърт с поглед. Става страшно... До сега само мен не е обвинявал в опит да го убия и докато работех в близост до тях и се срещахме редовно някак успявах да го придумам да започне с хапчетата пак. Но такива хора са много и ако попаднат във форум като нашият и няма кой да ги спре състоянието им се влошава много бързо.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен MissGreenwitch

Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #19 -: 18 Ноември 2015 23:38:41, Сряда »
Ох, Цеци така е, и все повече стават. Побърка се тоя свят ей... дискова херния, човек, среща с ангел...
Защото всяко число е граница, а за съвършенството няма граници!  

 Р. Бах

Неактивен Bilderberg

Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #20 -: 23 Декември 2015 19:37:13, Сряда »
Хората не обичат да чуват истината защото това ще разруши илюзиите им за реалността. Единственото нещо, което винаги ще обединява хората е взаимната заблуда, че знаят всичко и са използвали целия си потенциал, а отказват да приемат факта, че реалността е генериран код на собственото ни въображение.Човек през целия си живот изпитва само 2 емоции - любов и страх...всяка една друга емоция, която някога сте изпитвали е в следствие от тези 2, но аз смятам, че има една толкова силна, че обхваща всяка една мисъл и емоция на цялото човечество, това е въображението ви ! Това е оръжие тласнало цели цивилизации към самоусъвършенстване и към висша култура, която един профанен човек никога не би разбрал.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 146
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #21 -: 29 Ноември 2020 12:57:11, Неделя »
 
Щом казваш. Аз си имам своите убеждения и случки, обаче.

Това ми прилича на един виц.
Мъж се обажда на жена си .Мила ,внимавай как караш,че някакъв луд кара в насрещното по магистралата.Отговорът бил-Не е един много са.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Действителни истории в полза на начинаещите
« Отговор #22 -: 19 Декември 2020 23:45:20, Събота »
Някъде бях чел : "Демоните и ангелите са само в нашето съзнание. Но ние си нямаме и идея колко голямо е нашето съзнание". Тук юнгианската психология може да обясни много неща, както и хипотезата за колективното несъзнавано. Целта на призоваването на "дух", "демон/ангел" (според вкуса на магьосника) е да се премахне преградата между съзнавано и несъзнавано. Когато това стане могат да се появят всякакви халюцинации, видения, образи. Могат да бъдат активирани архетипи. Аз лично съм имал подобни видения след ритуал.