Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Бял Маг Стенли - Топалов Съни

(1/4) > >>

Sirens:
Имам запитване какво мислите за въпросния " Бяла " Маг... Понеже е направил доста кардинални изказвания пред брат ми, когато е попаднал в обща компания... От сорта, че баща ни ще умре ...

Цеци_Вихронрав:
Sirens, сефте го чувам този, но надникнах из нета и... Не ми се вижда да е читав. И не му се връзвайте на глупостите за смърт. Това може да ви поболее.

theshadow:
Sirens, и аз не го знам кой е, но от приказките му си личи, че е менте някакво... Както и Цеци писа- не му се връзвайте....

Sirens:
И аз така го усещам, но все пак реших да попитам, за да мога да сравня преценката си много ви благодаря за отговорите... И още нещо казал му , че над двора ни има нещо като проклятие от жена( аз това го знам, но вече го няма, поне не и в нашия двор, най вероятно в съседния, който е бил общ с наши... ) и тя искала жертва ( но аз знам , че тази жертва е от женска страна), а оня разправял на брат ми, че именно татко щял да е жертвата... Знам , че за проклятия и такива работи малко е относителна темата , но все пак реших да спомена и да си кажете мнението и за тази енергия, около двора ни... Благодаря.

Цеци_Вихронрав:
Това с проклятията... Много обичам да цитирам любимата си героиня Баба Вихронрав. "За що да го кълна, ако няма да ме чуе?!". Та някой някога прокълнал някой от рода ти. Това си е много опасно ако му повярваш, защото започва едно сериозно семейно филмиране и всичко лошо започва да се свързва с проклятието. Енергията е една и е навсякъде. Даже Сянка някъде беше го обяснил много подробно и разбираемо това. А дали ще я заредиш с положителен заряд или с отрицателен решаваш ти. аз много обичам като ме засипят със заредена отрицателно енергия да я обрна на положително заредена. Така аз се зареждам, а атакуващият става като изцеден.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия