Автор Тема: Бял Маг Стенли - Топалов Съни  (Прочетена 12499 пъти)

Неактивен Sirens

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« -: 27 Септември 2015 18:00:52, Неделя »
Имам запитване какво мислите за въпросния " Бяла " Маг... Понеже е направил доста кардинални изказвания пред брат ми, когато е попаднал в обща компания... От сорта, че баща ни ще умре ...
Водата е моята същност
 

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #1 -: 27 Септември 2015 18:22:24, Неделя »
Sirens, сефте го чувам този, но надникнах из нета и... Не ми се вижда да е читав. И не му се връзвайте на глупостите за смърт. Това може да ви поболее.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #2 -: 27 Септември 2015 18:26:12, Неделя »
Sirens, и аз не го знам кой е, но от приказките му си личи, че е менте някакво... Както и Цеци писа- не му се връзвайте....
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Sirens

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #3 -: 27 Септември 2015 18:38:26, Неделя »
И аз така го усещам, но все пак реших да попитам, за да мога да сравня преценката си много ви благодаря за отговорите... И още нещо казал му , че над двора ни има нещо като проклятие от жена( аз това го знам, но вече го няма, поне не и в нашия двор, най вероятно в съседния, който е бил общ с наши... ) и тя искала жертва ( но аз знам , че тази жертва е от женска страна), а оня разправял на брат ми, че именно татко щял да е жертвата... Знам , че за проклятия и такива работи малко е относителна темата , но все пак реших да спомена и да си кажете мнението и за тази енергия, около двора ни... Благодаря.
Водата е моята същност
 

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #4 -: 27 Септември 2015 18:45:47, Неделя »
Това с проклятията... Много обичам да цитирам любимата си героиня Баба Вихронрав. "За що да го кълна, ако няма да ме чуе?!". Та някой някога прокълнал някой от рода ти. Това си е много опасно ако му повярваш, защото започва едно сериозно семейно филмиране и всичко лошо започва да се свързва с проклятието. Енергията е една и е навсякъде. Даже Сянка някъде беше го обяснил много подробно и разбираемо това. А дали ще я заредиш с положителен заряд или с отрицателен решаваш ти. smile аз много обичам като ме засипят със заредена отрицателно енергия да я обрна на положително заредена. Така аз се зареждам, а атакуващият става като изцеден. biggrin
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Sirens

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #5 -: 27 Септември 2015 18:52:14, Неделя »
Благодаря Цеци за информацията ... Направо този човек ме беше изкарал извън нерви побеснях...
Водата е моята същност
 

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #6 -: 27 Септември 2015 19:06:18, Неделя »
Sirens, ти пък научи брат си следващият път да му каже, че си има няколко много силни магове дето го пазят. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Sirens

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #7 -: 27 Септември 2015 19:25:11, Неделя »
Това е добра идея хахахахах wink
Водата е моята същност
 

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #8 -: 27 Септември 2015 19:29:51, Неделя »
Винаги можеш да провериш дали един маг наистина е такъв или се изживява като такъв като го провокираш. Аз лично започвам да говоря "много компетентно" за пълни глупости като... Излизане от тялото, призоваване на демони и предметна магия и ако онзи ми се върже на глупостите и ме гледа със зяпнала уста и в захлас... Те това не е маг. Това е клиент на психото ако и да не го е осъзнал още. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #9 -: 28 Септември 2015 20:32:35, Понеделник »
Quote Цеци_Вихронрав ()
ти пък научи брат си следващият път да му каже, че си има няколко много силни магове дето го пазят
Мдааам cool

Неактивен Godsmack

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #10 -: 29 Септември 2015 19:00:23, Вторник »
да трудно нещо е психиката,но не и невъзможно,затова в такива моменти е добре винаги да пиеш по чаша вода-тя измива всичко wink
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Sirens

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #11 -: 1 Октомври 2015 08:44:51, Четвъртък »
Благодаря ви за подкрепата,  но аз се оправих с този господин магьосника ... Дори вече ме е обвинил пред един познат че съм му бил направил магия за смърт ( смях в залата ) ... От това вече се убедих тотално що за маг е тоя Стенли Топалов... Въздух под налягане, като се замисля то поне и налягане да имаше щеше да е добре ами то и това няма.
Водата е моята същност
 

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #12 -: 1 Октомври 2015 09:14:02, Четвъртък »
Quote Sirens ()
Дори вече ме е обвинил пред един познат че съм му бил направил магия за смърт ( смях в залата ) ...
Sirens, това си е реклама за теб според мен. biggrin
 И аз като навея и насея някой изживяващ се като велик магьосник получавам подобни обвинения. Още не са ме обвинявали в магия за смърт, но никога не е късно. biggrin
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен defoto

Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #13 -: 18 Март 2016 18:34:27, Петък »
Много се извинявам !
Казвам се Даниела Харизанова,родена съм на 06.09.1959 година,искам да ви кажа следното:-
Съни го познавам от десет години,помоща му е безгранична,за тези които са го потърдили!Лично аз преди десет години имах проблем с сина си кпйто беше залитнал по ромка,което го беше омагъосала!Не можете да и представите как той я защитаваше и искаше съвместно съжителство ,за което нито аз ,нито съпруга ми Бог да го прости вече не бяхме съгласни ! Естествено,като майка аз започнах да ходя на много места,накрая се отправих към Маг Съни ,доволна съм със три ритуала,той оправи ситуацията коеъо беше продължила седем месеца ,сина ми се отърси от това ,направихме каквото трябваше и нещата врче десет години са супер,има си нова приятелка ,с което живее на семейни начала!И отностно смърт ,той ме предупреди че съпруга ми ,които почина в катастрофа,че ще почине от катастрофа! Подържам приятелски отношения в момента с Съни и немога да разбера,защо го плюете след като,аз например съм страшно доволна от него!Да особняк е ,не приема всеки -,сам си избира клиентите,било то и от висши или нисши среди,това не го интересува ! И да ви кажа най-важното не ми е взел нищо ,аз самата му направих подарък !!!Никой не е съвършен,дори и тук тези Магове ,са учили материята,никой нищо не получава даром хора! Българина има една черта,,ако,не му се каже точно ,това което иска да чуе,се разочарова и започва да плюе! Кой каквото иска да говори ,аз съм доволна и съм се убедила години наред ,че той е един от малкото човрчни същества! И още нещо искам да допълня ,към казаното никой никого не кара насила да ходи някъде при които и да било!!! Съни не иска да е известен,нито да е рекламиран,пимага ако сметне за редно,а вашия случай с баща ви ,немога да взема отношение ,но му се обадих и говорих с него ! Сети се за вас и каза ,че вие сте искали да си гледате ,той не е искал и дори ви е нахеърлил карти ей така само и само да не ви обиди! Каза ,че се извинява ,но има и други неща които вие си знаете! Пожела ви успех ,както каза да предам на тук колегите му ,че всичко е магия и много здраве и успехи !
Благодара ви!
Искренно ваша Даниела Харизанова от гр.Пловдив !

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Бял Маг Стенли - Топалов Съни
« Отговор #14 -: 18 Март 2016 19:40:38, Петък »
defoto, просто ми стана интересно. Ако ромката е омагьосала сина ви, как така е оставила да развалят магията и да не направи втора? Знае им се славата! Защото честно да ви кажа, мисля си, че синът ви е бил с въпросното момиче, защото е харесвал нещо в нея, а и все пак... забраненият плод е най-сладък (казвате, че със съпруга ви сте били против). 
Второ... Седем месеца не са кой знае колко време. Просто синът ви е преценил, че не иска да са повече заедно (или тя). След време е срещнал друга, паснали са си и... Типично, нормално нещо, случващо се навсякъде около нас.
Последните години (доколкото съм запозната) най-много са смъртните случаи в следствие на катастрофи. Та... Знам ли? И това не ми се вижда като пророчество. 

Quote defoto ()
Българина има една черта,,ако,не му се каже точно ,това което иска да чуе,се разочарова
Предполагам, че след като сте чули, че синът ви ще се раздели с момичето сте останали доволни? 

И така... Не познавам въпросния господин, нито коментирам действията му. Единствено вашия коментар си обяснявам, с което се надявам да не ви обидя. smile