Автор Тема: Кървава суперлуна тази нощ  (Прочетена 5051 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Кървава суперлуна тази нощ
« -: 27 Септември 2015 13:23:01, Неделя »
Сега на 27 срещу 28 нощта ще има Кървава Суперлуна... Който си пада по такива екстри като практикува- да се възползва.... Защото следващата Кървава Суперлуна ще има чак през 2033година... Такова събитие е веднъж на около 30 години... Подходящо е за всякакви занимания от типа енергийни практики, медитации, автохипноза и други...

 Ако случа да няма облаци, освен друго- аз и ще се полюбувам на гледката... Довечера Луната следва да е по-голяма от обикновеното с 30% , защото ще е по-близо до Земята... Понеже е визуално Луната по-голяма, затова се нарича Суперлуна.... И ще е Пълнолуние... И Луната ще е червена, заради пречупването на светлината в земната атмосфера... Затова се нарича Кървава луна...

 А по нощите, към 2-2 и кусур часа, ще стартира лунното затъмнение... Лунното затъмнение ще е пълно и ще приключи към 3 и кусур часа по нощите...

 Сутринта на 28ми , за който е ранобуден, също е подходяща за практика, защото ранните сутрешни часове тогава Луната ще е на една линия със Слънцето и Земята.

 За който ще се възползва от възможността за практика- пожелавам приятни и успешни занимания....
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #1 -: 27 Септември 2015 13:33:37, Неделя »
Благодаря за навременната информация, Сянка. Май ще поспя след обяд, за да мога да будувам по нощите и да си правя практиките. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Euryale

Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #2 -: 27 Септември 2015 13:43:36, Неделя »
Мда, то се водеха някакви митове из интернет как всичко щяло да се промени на 28ми септември тази година, което естествено, както всичко друго подобно в тази буйна мрежа е истина и не се оспорва от простолюдието като нас, които даже нямат youtube последователи, но все пак ще се надявам някой преродил се Муисей да щукне тук-там.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #3 -: 27 Септември 2015 13:50:04, Неделя »
Euryale, дай повече информация за митовете- тази част ми се губи.... За мен всичко си е по реда- както е било от време оно, когато е имало Кървава Суперлуна... Нищо по-различно и сега.... Но слуховете са друго нещо... А ако и вървят със суеверие и фатализъм...  И се получава изшашкан сума народ за няма нищо...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #4 -: 27 Септември 2015 14:09:46, Неделя »
Вдъхнових се и разгледах какви суеверия се ширят в нета за Кървавата Суперлуна.... Варират от това колко лошо било за обикновения човек, колко опасно било за бременните, минава се през войната в Сирия, дето някои хора не се разбрали ,че тече от сигурно има вече 5 години и са решили, че тепърва ще почва и се завърши с любимия ми край на света.... Мдам.... Суеверието отново крачи по света...

 Направо ме подсеща за нивото в Мозамбик.... В смисъл там как лекуват главоболие....
 

 Някои хора определено суеверието ги е съсипало....
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Euryale

Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #5 -: 27 Септември 2015 15:26:23, Неделя »


 

 Това е горе-долу. Аз лично нямам търпение да излезе луната, защото съм на идеалното място, далеч от София, в провинцията, до утре сутрин.

Неактивен Godsmack

Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #6 -: 27 Септември 2015 16:20:52, Неделя »
Euryale, интересен начин на мислене имаш wink
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Godsmack

Кървава суперлуна тази нощ
« Отговор #7 -: 27 Септември 2015 16:29:16, Неделя »
theshadow, напълно съм съгласен с теб,тези направо са пощурели,даже онази смахната ясновидка пак се изказа-тази жена нямам нищо против нея,но я помня още от предаването  когато се превземаше и накрая пак нищо не каза какво се е случило,както и да е...    никой не чете научното обяснение  на феномена
само онзи който е познал болката може да оцени