Автор Тема: Често задавани въпроси  (Прочетена 11729 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Често задавани въпроси
« -: 25 Август 2015 17:10:48, Вторник »
1. Написах 10 мнения във форума, но ми е отказан достъп до практикумите. Защо?

 Идеята да се напишат поне 10 мнения, не е форумът да бъде оспамен, а да се покаже реалното ниво на човека, който кандидатства за достъп. Мненията трябва да са със сериозна насоченост и да отразяват наличие на логическа мисъл и отсъствие на суеверие. Хора, които местят Луната и Звездите с мисъл, пият си кафето с несъществуващи същества или смятат, че ей сега като врътнат едно заклинание с нокът от прилеп, косъм от заек и прах от египетска мумия и магията е готова или някакви други дивотии- няма да получат достъп до Практикумите в този форум.

 2. Защо админът и останалите ме сбъркват от въпроси? Трябва ли да се чувствам като на разстрел?

 Форумът не цели да натрупа огромно количество потребители, а хора, които притежават определени качества. Ако притежавате съответните качества, тогава въпросите няма да ви притесняват. И освен това ценим честността- ако не знаете нещо- уверяваме ви, че няма да ви разстреляме, ако напишете, че не знаете отговора. Знанието или незнанието не определя дали ще получите достъп до Практикумите- дали сте честни в отговорите си обаче определено ще окаже такова влияние.

 3. Трябва ли да имам опит в магията, за да кандидатствам за достъп до Практикумите?

 Не е задължително да имате опит. Можете да нямате грам опит и да кандидатствате. Достатъчно е да покажете, че притежавате логическо мислене и сте здраво стъпили на земята и ще получите достъп до Практикумите.

 4. Ако получа достъп до Практикумите, това означава ли, че ще трябва да помня купища пароли?

 Категорично не. С влизането в профила си ще можете да влезете и в която от закритите секции пожелаете, без да ви се наложи да въвеждате пароли. Влизането ще става като във всяка друга секция на форума- лесно и без излишно замисляне за пароли от ваша страна.

 5. До кои от Практикумите ще имам право на достъп, ако получа одобрение?

 До всички Практикуми без изключение.

 6. Мен ме интересуват 1-2-3 Практикума, а останалите Практикуми не ме интересуват. Мога ли да работя само по тези Практикуми, които ме интересуват и да игнорирам останалите?

 Да. Можете да работите само по тези от Практикумите, които съставляват интерес за вас.

 7. Имах достъп до Практикумите, а сега си влизам в профила и О, УЖАС, вече нямам достъп до Практикумите. Защо така?

 Това, че получавате достъп до Практикумите, означава, че се съгласявате да практикувате. Ако не практикувате, тогава ще загубите достъпа си. Изключение се прави единствено за онези, които са имали много основателна причина да спрат да практикуват и са си направили труда да уведомят водещия Практикума за отсъствието си.

 8. Имам още въпроси за тези Практикуми. Къде да ги задам?

 Цялата тази тема е на ваше разположение. Питайте по нея и ще ви се отговори.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Често задавани въпроси
« Отговор #1 -: 10 Май 2016 01:24:05, Вторник »
здравей  сянка , не съм влизала отдавна, как да се сдобия с код ?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Често задавани въпроси
« Отговор #2 -: 11 Май 2016 10:58:35, Сряда »
Тук не се раздават кодове, а право на достъп... Но... В твоя случай- нямаш основателна причина да искаш достъп... Губиш достъп за постоянно.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Zornitsa

Re: Често задавани въпроси
« Отговор #3 -: 31 Октомври 2017 10:54:46, Вторник »
Здравейте на всички , много са ми интересни тези магиики , приемам ги напълно сериозно разбира се , много ще се радвам да се ограмотя още повече от този форум.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #4 -: 31 Октомври 2019 11:07:27, Четвъртък »
Здравейте, много ми е интересно как се определя "кармата" във форума. Под всеки ник има карма +- и бих искала да прочета повече за това как се формира.
Ако има тема за общи въпроси, моля, да ме пренасочите към нея.
Благодаря.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #5 -: 31 Октомври 2019 12:45:40, Четвъртък »
Другите потребители могат да ти дадат +1 или -1
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #6 -: 26 Ноември 2019 16:04:29, Вторник »
А как мога аз да дам +?

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #7 -: 26 Ноември 2019 18:41:54, Вторник »
Натискаш, кликваш на(plus) под полето на потребителя.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #8 -: 29 Ноември 2019 13:58:14, Петък »
Явно аз нещо не го намирам или пък не е активно при мен.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #9 -: 29 Ноември 2019 19:44:17, Петък »
Има изисквания за брой мнения преди тази функция да бъде активна (или нещо такова)....
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Често задавани въпроси
« Отговор #10 -: 23 Октомври 2020 18:50:44, Петък »
Моля, за достъп до знанието.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми