Автор Тема: как да се справя с направена магия  (Прочетена 9489 пъти)

Неактивен natalia_zoneva

как да се справя с направена магия
« -: 7 Юни 2015 21:48:51, Неделя »
Здравейте, проблемът ми е следният: осиновена съм и осиновителката ми откровено ме мрази. имам добро образование, добър професионалист съм, но винаги нещата в последния момент ми се провалят. във връзките е същото. преди 15 години имаше един мъж, който идваше в къщи, нещата ставаха сериозни, но един ден както седеше на фотьола, каза, че го боли много главата и си тръгна, и така още няколко пъти. когато чистих след няколко дена, под фотьола намерих кълбо от цветни конци с карфица или игла, не си спомням. и до там беше връзката ми с този човек. имам два провалени брака, връзките ми с мъжете винаги не вървят. купих си апартамент, поканик осиновителката си да дойде, когато си тръгна намерих купчинка изрязани нокти (не бяха на никой от семейството ми), оттогава като ми тръгна всичко наобратно, наложи се да продам апартамента, разведох се, затънах в дългове, работата ми не вървеше, нова връзка не мога да започна. няколко пъти се обърнах към една жена, тя направи някакви муски, които трябваше да изгоря и вода, с която трябваше да напръскам, нещата се успокоиха за няколко седмици, потръгваше ми, след което осиновителката ми когато се срещнех с нея или идваше в къщи, нещата отново се забатачваха. и продължавам постоянно да намирам разни неща. преди три години намерих и кокоши крак на черджето пред входната врата и следи от нещо пръскано. тя сега е на 92 години, много здрава и жизнена. всеки път ми обяснява, че аз когато си отида (умра), тя щяла да се грижи за детето ми. странното е, че всяка нощ я сънувам и то като все по-млада жена и в страшни кошмари. и киприянови молитви опитах, със светена вода пръсках, с муските опитах, нищо не помага. можете ли да ми дадете съвет какво да направя, моля.

Added (07.Юни.2015, 9:48 PM)
---------------------------------------------
Само да добавя още нещо - тя се занимава с спиритически сеанси. като се влезе у тях, всички казват, че усещат как нещо ги стяга и ги заболява главата. проблемът е, че няма логика всичко да не ми върви, имам добра професия, отлична работа, достатъчно клиенти, но парите ми бягат от мен, затънах в дългове и всичко това след този случай с ноктите. преди два месеца, тъкмо малко ми беше потръгнало (жената, за която говорих, ми направи пречистване), пак дойде в къщи и на следващия ден започнаха проблемите. няма как да си внушавам, защото бяха неща, които станаха обективно, а не аз да участвам в тях по някакъв начин. с мъжа, с който се разделихме преди 15 години, се срещахме от една година всеки ден, но все нещо го възпира, казва, че изведнъж го заболява главата. внезапно изчезна точно на следващия ден, след като тя беше в къщи, надали си въобразявам, защото когато тя дойде в къщи или я видя, всичко започва да се проваля и се чувствам зле. нямам сили дори да излизам от вкъщи напоследък. тя в прав текст ми казва, че дори да умре, ще ме прокълне отгоре.


Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #1 -: 7 Юни 2015 22:41:18, Неделя »
Защо продължааш да поддържаш контакти с нея? Защи я пускаш в жилището си, щом си убеьена,че ти вреди!? Най-простото е да я отдалечиш физически от себе си и дома си.

Неактивен natalia_zoneva

как да се справя с направена магия
« Отговор #2 -: 7 Юни 2015 23:45:21, Неделя »
опитах се, но тя постоянно ме търси, освен това все пак трябва да я гледам, няма кой друг да я погледне освен мен. когато не я каня, побеснява и по-зле става положението. последният път, когато я разкарах, звъня над 80 пъти за един ден на телефона, идваше да припада по стълбите да гледат съседите...не става, по-скоро да се предпазя по някакъв начин.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #3 -: 8 Юни 2015 05:27:32, Понеделник »
А пробвала ли си да говориш с осиновителката си? Да я попиташ защо те мрази? Някак няма логика една жена да си осинови дете, да го отгледа, да му даде добро образование и после да го намрази... Явно има някаква причина за тези ви взаимоотношения.
 От друга страна, ако няма видима причина... Казваш, че тя е на 90, възможно е да я е пипнал старческия егоизъм. Моята баба за която се грижех в старостта и си беше завъдила от този вид егоизъм и... Картината е страшна. На няколко пъти подпалва къщата и не с идеята да я изгори, а да се опуши, за да измажа понеже тя така решила. Постоянно ми натякваше  как ме е гледала като дете и какво е дала за мен с думите: "Ти си длъжна защото...". Грижих се за нея 8г. докато почине и на моменти и аз си мислех, че с омразата си към мен ме омагьосва по някакъв начин и затова не ми върви. Накрая четейки поредната книга за приложна психология (не помня коя точно) разбрах, че тя вече е дърта изкуфяла бабка, а аз от напрежение и нерви покрай нея се флимирам. Колкото до неприятностите... Точно тогава се  разведох, не ми вървеше в любовта, не можех да се видя с пари и трудно се справях с работата. Четейки разбрах, че всичко това ми се случва понеже аз съм изнервена и съответно съм нелицеприятна за околните (никой не харесва нагрочени хора, дори аз), а очаквайки само нещастия и неприятности е логично и да ги получавам. Подобното привлича подобно. В момента в който го осъзнах казах на баба си, че аз и такава крива и невъзможна я обичам, успокоих се и нещата взеха да се нареждат.
 Според мен трябва да си поговорите с... Осиновителката ти. Защо я наричаш така? Не е ли по-логично да я наричаш майка? Все пак тя те е отгледала... Но да се върна на темата. Поговори с жената, кажи и колко  си и благодарна за всичко което е направила за теб дори и точно сега в това състояние да не го чувстваш точно така. Пробвай да си оправите отношенията. А колкото до магията... Предметна магия няма. Тя може и да си мисли, че с конци и игли, че и нокти магия прави, но... Единственото което постига е да те уплаши и явно успява. Ти решаваш, че ти прави магия, започваш да действаш под въздействието на страха и съответно нещата не ти се получават.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен natalia_zoneva

как да се справя с направена магия
« Отговор #4 -: 8 Юни 2015 11:04:21, Понеделник »
Благодаря за отговора. Говорила съм с нея. Въпросът е, че тя изобщо не е искала да ме осиновяват, искала е да осинови племенницата си, но баща ми е настоял, иначе й е казал, че ще се разведат. Той почина, когато бях на три години и тя ме обвинява за това, че не е могла отново да се ожени, да си живее живота, в прав текст ми казва, че ме мрази, дори беше завела дело срещу мен за разсиновяване в съда, за да ме накара да й прехвърля всички имоти, които бях наследила от баща си. Така че това е обяснението, говорила съм с нея да престане с тези неща, но вчера отново ми заяви, че и от онзи свят ще ме прокълне и тези проблеми ми са малко. Не е старчески егоизъм, винаги си е била такава, напълно с разсъдъка си е.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #5 -: 8 Юни 2015 13:56:32, Понеделник »
В такъв случай моят съвет е... Колкото и да ти е зле пред нея се усмихвай, прави се, че си безкрайно щастлива. Лъжи и измисляй ако трябва, но изглеждай щастлива - това ще я побърка и цялата и злоба ще се върне върху нея. Това гарантирано действа.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Euryale

как да се справя с направена магия
« Отговор #6 -: 21 Септември 2015 17:38:49, Понеделник »
В такива случаи трябва да разбереш, че тя има сила над теб, докато ти й я даваш. Докато я чувстваш по-силна, тя ще бъде. Това е и целта й. Трябва да се обградиш с позитивна енергия и всеки път, когато усетиш, че каквото и да е се опитва да провали нещо твое, много категорично и без страх си помисли "НЕ". Визуализирай нещо около теб, което те пази - че си в балон; че си обградена от дракони; мъгла; каквото и да е. Аз на пример визуализирам, че имам крила, които ме карат да се чувствам по-елегантна и по-силна, с които отвявам нгативното. Може да си измислиш химера от любимите си същества и да я "пускаш" по злобата. В магията няма кой знае какви граници. Важното е да се изправиш срещу проблема, непоклатимо да заявиш, че няма да приемаш никаква негативна енергия от това място, и каквото и да става, ако поддържаш тази категоричност, силата, която тя има над теб ще изчезне.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #7 -: 21 Септември 2015 17:42:58, Понеделник »
Euryale, не ми беше идвало на ума като защита да визуализирам мъгла... Добри идеи! smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Godsmack

как да се справя с направена магия
« Отговор #8 -: 21 Септември 2015 21:04:53, Понеделник »
Euryale, обичаш да визуализираш wink
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Euryale

как да се справя с направена магия
« Отговор #9 -: 21 Септември 2015 21:33:41, Понеделник »
Е, за всеки е различно  biggrin Аз обичам визуално хубавите неща, които са създадени с въображение. Това най-много ми помага. Според мен нещо, което е създадено от някой за него си е много по-ефективно от магия, прочетена от интернет например, защото по интуиция човек може неволно да се добере до неща, които са ключови за практиката му в бъдеще.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #10 -: 21 Септември 2015 22:05:59, Понеделник »
Euryale, добре казано.... smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Godsmack

как да се справя с направена магия
« Отговор #11 -: 21 Септември 2015 22:42:12, Понеделник »
wink
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Godsmack

как да се справя с направена магия
« Отговор #12 -: 21 Септември 2015 22:42:16, Понеделник »
Euryale, похвално wink
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #13 -: 23 Септември 2015 12:29:16, Сряда »
Quote Euryale ()
нещо, което е създадено от някой за него си е много по-ефективно от магия, прочетена от интернет например, защото по интуиция човек може неволно да се добере до неща, които са ключови за практиката му в бъдеще.
 Ако има магически пътеводител, това ще го пише на 1 страница smile
 Навремето, аз, 20-годишна дрисла с бебе на ръце и хабер си нямаща от света, събирах информация от книги, съседки, лекари и прочее...и накрая правех това, което ми нашепваше интуицията smile

 Това с мъглата ми хареса smile

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
как да се справя с направена магия
« Отговор #14 -: 23 Септември 2015 13:24:23, Сряда »
Delta, мдам.... С ключово - за практиката в бъдеще.... Иначе то, да се преоткрива топлата вода със собствени средства, си е загуба на време....
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.