Автор Тема: Какво зная за магията  (Прочетена 43188 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #90 -: 24 Март 2015 22:50:33, Вторник »
Ани, има и ангели и дяволи и демони... Но само и единствено в нашите умове. Или... Дати го обрисувам по-подробно. Лично за мен лошите ми навици и черти (злоба, отмъстителност, инат) са демони с които се боря ежедневно. А хубавите (умението да обичам, да прощавам) са ангелите които ме пазят.
 Астрал... Сигурно ако се напъна и него мога да си о представя някак си, но предпочитам нещо по-реално.
 А колкото до магията. Магията е управление на енергия. И най-вече на собствената си енергия. Като добавиш към това и малко химия, физика, биология и психология и ето ти магия. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Какво зная за магията
« Отговор #91 -: 24 Март 2015 23:49:57, Вторник »
Но само и единствено в нашите умове

 Но Цеци то е доказано че съществуват. Има и филми научни и книги за това.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #92 -: 24 Март 2015 23:56:28, Вторник »
Quote AnnieWalker ()
Има и филми научни и книги за това.
Какво разбираш под научни филми и книги? В тях има ли неопровержими доказателства? Защото аз преди години бях едно лято асистентка на илюзионист и всяка вечер на Албена туристите гледаха как той ме пробожда с 12 саби. biggrin Как мислиш, дали наистина го е правил???
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Какво зная за магията
« Отговор #93 -: 25 Март 2015 00:54:15, Сряда »
Еее това със сабите всеки знае че не е истина. Има научно доказани факти че съществуват същества от друг свят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #94 -: 25 Март 2015 00:57:09, Сряда »
Quote AnnieWalker ()
Има научно доказани факти че съществуват същества от друг свят.
Предполагам за микроорганизми говориш...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #95 -: 25 Март 2015 00:58:19, Сряда »
И... Ани, ти не каза ли, че не си набожна?! Какви ангели тогава?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Какво зная за магията
« Отговор #96 -: 25 Март 2015 01:03:09, Сряда »
Не съм от тези дето ходят всяка неделя на църква и се молят на дядо божи smile Но не съм атеист. Вярвам, че съществуват ангели, демони и други същества. Вярвам и в прераждането и душите на хората, а тук от малкото което успях да прочета тези неща се отричат. Странно е.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #97 -: 25 Март 2015 01:11:48, Сряда »
Ани, някога много отдавна са казвали Магьосници на астрономи, химици, лечители и друго занимаващи се с наука хора, защото за обикновения човек това е било неразбираемо  -магия.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен selina_

Какво зная за магията
« Отговор #98 -: 25 Март 2015 09:43:53, Сряда »
Здравейте, хубав ден от мен!
 Имах усещането вчера, че ще ми е малко трудно да измисля 10-тина "умни" неща за достъп до практическия раздел, при все че вече има и някакви негласни (неписани) установени форумни правила.
 Много интересна тема! smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #99 -: 25 Март 2015 10:05:37, Сряда »
selina_, защо мислиш, че има негласни и неписани правила за форума? И защо трябва да мислиш "умни" неща, за да получиш достъп до практическия раздел? Просто разгледай темите и кажи какво мислиш по тези от тях които наистина те вълнуват. Няма смисъл да се насилваш да мислиш пост по тема която не те привлича с нищо примерно. Аз самата като дойдох преди около две години не написах нищо умно в началото. Просто четох и ако имах каво да кажа коментирах.
 И ние тук нямаме претенциите да сме "Умници на умниците". всеки знае по нещо, всеки споделя мнения и познания и се учим един-друг. smile
 И добре дошла! Освен другите теми си имаме и бар във форума където си говорим и споделяме общи теми. Заповядай на питие в бара!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен selina_

Какво зная за магията
« Отговор #100 -: 25 Март 2015 10:15:53, Сряда »
Всъщност за малко да пропусна нещо доста съществено. Преди време имах достъп до практиките. Направих много интересна практика, която освен очакваните резултати, завърши с авторегресия. Доста време не можех да осъзная случилото се, а после си загубих регистрацията. smile

 Благодаря! Не се старая нищо да измислям. И не съм имала нищо предвид, като написах поста си. Вчера доста разглеждах наоколо. По-скоро темите за такива разговори. Не ми се ще, като за начало сега в момента, да си обърквам понятията с четене на литература, която само примерно - не е моята. smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #101 -: 25 Март 2015 10:35:48, Сряда »
Selina, както вече казах нямам претенцията да съм много умна, но пък и глупава определено не съм. От това което пишеш оставям с впечатлението, че си била регистрирана при нас, но с друг ник.
 Би ли споделила каква е тази практика която си направила тук и е завършила с авторегресия? И би ли уточнила Авторегресия като връщане назад в развитието (или деградиране) или Авторегресия като връщане към минали животи както се ползва в някой форуми за магия?
 Аз съм тук от около две години и нито една от практиките не са ме довели до никаква регресия и поста ти го приемам не само като обида за практиките тук, но и като лична такава.
 Извинявай, че съм груба, но... Ами такава съм!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен selina_

Какво зная за магията
« Отговор #102 -: 25 Март 2015 12:51:29, Сряда »
Не, не е обида, започвам отзад - напред. Просто констатирам. Всъщност не усетих грубост, а неразбиране на написаното.
 Регресия за този живот, от преди да е започнал с раждането. Не знам точно, как да го напиша, че се е случило. Не съм търсила нищо по въпроса, за да не объркам спомена с други филми.
 По-късно продължи с регресия за минали животи. Някак спонтанно и сякаш независимо от това, което съм. Просто такова усещане. Разбирам, какво се случваше и няма, как да го объркам с друго от реалността. За сега. smile
 Дано да съм употребила този път правилни думи.
 Ника ми беше същият без чертичка. 

 Много харесах тоя пост:

 
Quote
Аз търся доказателства за едното или другото и не съм убедена напълно в никое от двете  
 Имаше един виц във ФБ, не помня как беше... ако говориш на котката си е... забравих какво, ако котката ти отговаря не беше добре, но ако котката започне да те игнорира вече е сериозно
  
 Може би е това, което търся нещо като доказателства, или не съм убедена напълно в никое. Не е дори в две неща. smile

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Какво зная за магията
« Отговор #103 -: 25 Март 2015 21:15:11, Сряда »

Quote
Ника ми беше същият без чертичка.
  

 selina_
, форумът дава само още един ник selina, регистриран от теб на... 23 март 2015г.  Би ли започнала от начало... Та кой е никът, с който преди време си имала достъп до практикумите...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен selina_

Какво зная за магията
« Отговор #104 -: 25 Март 2015 21:33:26, Сряда »
Помислих си, че този на 23 март 2015г. не се е получил. Това, което съм направила, беше от две съвсем ръзлични неща, места за регистрация. В смисъл - въпросите бяха по различен начин зададени и страниците различни. Наистина не знаех, че са две различни неща.
 Старият, от преди си беше - "selina".