Автор Тема: Разходка из реката  (Прочетена 5369 пъти)

Неактивен veskii

Разходка из реката
« -: 16 Януари 2015 10:40:46, Петък »
Здравейте искам да споделя с вас една мистерия която ми се случи лятото та лятото 19 август с един мой приятел решихме да идем на река и си вървяхме по пътя да стигнем до мястото където винаги отсядаме вървим си по пътеката и нещо се обърнах на зад да вида нещо (не помня точно ) и видях една баба която още като е видях ми изглеждаше страна както и да е до мястото оставаха 2 минути стигнахме настанихме се и от другата страна на реката на един камък видях същата баба (а да стигне до другата страна има 10 минути път ) а още по странното е че след като е видях тази баба започнах да чувам какво си мисли приятеля ми (естествено това спря когато си тръгнахме от реката ) до ден днешен не мога да го разбера как толкова бързо е преминала и как започнах да му чувам мислите АКО НЯКОЙ Е НАВЪТРЕ С НЕЩАТА ДА СПОДЕЛИ !  yu

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Разходка из реката
« Отговор #1 -: 16 Януари 2015 12:13:05, Петък »
Я кажи, вие там край реката, какво точно правите с този приятел?
 Пушенето на трева не е нещо, с което може да се гордееш. И въпреки всички тъпотии, които ще прочетеш за треволяка из нета, да ти кажа, рискуваш си сивите клетки. А след достатъчно дълга употреба, рискуваш да деградираш и като личност.
 Не свършват хубаво - повечето, дето стават зависими (щото психическа зависимост има яко). Те с времето стават запуснати, забравят, че носят отговорност за живота си и в един момент са просто 30-40-годишни неудачници, които едва свързват двата края и в живота им цари безпорядък..
 Та ... wink
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен veskii

Разходка из реката
« Отговор #2 -: 16 Януари 2015 12:30:40, Петък »
Мне не сме пушили трева това момче дори не пуши цигари просто имах рожден ден и решихме да разпуснем малко и да иден на спокойствие и да освободим стреса  wink

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Разходка из реката
« Отговор #3 -: 16 Януари 2015 14:25:11, Петък »
Отиди пак до същата река със същия приятел. После иди там, но с друг човек. Сравни прилики и разлики.

Неактивен Reya

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 80
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Разходка из реката
« Отговор #4 -: 16 Януари 2015 15:32:36, Петък »
Първата ми реакция беше, че това най-вероятно е някое дете, което ни ебава. И все пак...

 Обясни повече какво разбираш под "стори ми се странна"- почувства ли нещо, помисли ли си нещо, видя ли нещо в главата си, или ? Как разбра, че е странна? Какво беше вътрешното (или външното) усещане?
 Какво разбираш под "чувам му мислите" - обясни по-точно. Като глас ли ги чува (все едно слушаш звук), в главата ли си ги чува (и ако да по какъв точно начин), усети ли нещо и т.н.? Как разбра, че са неговите мисли?

 Описанието е много важно, в случая го няма никакво.

Неактивен veskii

Разходка из реката
« Отговор #5 -: 16 Януари 2015 17:57:57, Петък »
Reya 1во стори ми ме страна защото ме изгледа как да го каже един вид не обикновено а колкото до чуването съвсем леко мрънкане под носа и как знам че са неговите мисли няма на кой да са а и като се доближавах към него се усилваше мрънкането

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Разходка из реката
« Отговор #6 -: 16 Януари 2015 21:32:31, Петък »
Quote
знам че са неговите мисли няма на кой да са


 veskii, игнорирай подобни работи за в бъдеще. Правилното е да имаш само своите собствени мисли. На друго, ако се появи, никой не обръща внимание.  smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Разходка из реката
« Отговор #7 -: 17 Януари 2015 09:26:53, Събота »
veskii, понеже прочетох, че се интересуваш от магия, ти направих едно гледане на карти таро и ми се получи, че в близките 3 години ти не трябва да се занимаваш с магия, а едва след това е благоприятно да почнеш да се занимаваш... Затова сега е най-добре да спреш да се занимаваш с магия, иначе ще отключиш много лоши събития в твоя живот- картите това ми показаха.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.