Автор Тема: Дълга борба с черна магия  (Прочетена 6880 пъти)

Неактивен wolf_magician

Дълга борба с черна магия
« -: 21 Декември 2014 15:12:45, Неделя »
Здравейте, ще разкажа до колкото мога някой неща накрако за да ви запозная. Искам да подчертая че аз самия се интересувам от магия отскоро. Но цял живот съм имал влечение към тази област. И може би грешката ми бе че дълго време бягах от истинската си същност. Започнах да осъзнавам това след един огромен срив във живота си. Дълги години бях измъчван от негативна енергия, това ме бе объркало изключително много занапред в живота. И непрекъснато търсех себе си, но някак бях все във застой. Преместих се в друг град със сестра ми, и роднини. Със надеждата да намеря хубава работа. Да си устроя живота, понеже първата година не ме приеха като кандидатсвах, а аз пък тогава малко преди изпита бях започнал да изпадам в някаква много гадна депресия. Непрекъснато исках да се самоубия. Но се спирах на време. Даже правех опити. Всички мой врастници почти се изнесоха от града. Аз самия от 10 клас някак бях обхванат от тая негативна енергия. Потдавах и се непрекъснато чрез натрапчиви мисли. Мисля че се досещате какво имам на предвид. Нямах почти никакви приятели, пък за приятелка да не говорим. Имах един приятел, но той беше пълен пропадналяк. След като се преместих, поработвах тук там. Но смених много работни места, някак вътрешно все ме спираше някаква сила да се развивам. Но пък започнах да откривам приятели, имах вече и връзки с момичета. Доста неща се промениха. Но тези натрапливи мисли не спираха да ме измъчват. Ту бях добре ту бях зле. И всичко си го задържах главно в мен, не занимавах другите. Защото си спомнях как тормозех майка ми и дядо ми със черните си мисли. До един момент, независимо че страдах от тея мисли аз реших отново да кандидатсвам, и тръгнах с едно много странно момиче. И семействто и беше много странно. Тя изглеждаше доста по-глуповато от всички мой приятелки дето съм имал. Даже такава си беше, но и много прикрита. Ходихме една година, баща и беше огромен задник с извинение. Но също много прикрит и дървен философ. Майка и също бе странна. Всичките бяха много странни. Тя ми сподели че била индиго, нямам на идея лъжеше ли. Аз все се опитвах да се разделя с нея и не можех, късах един път с нея и пак се сабирахме. Никога не ми се бе случвало такова нещо да искам да се разделя с някой а да не мога. А дори не я обичах толкова. . Накрая след една година връзка с една раздяла и събиране аз реших окончателно да се разделя с нея. Не я понасях, имах чувството че изсмуква силите ми. Разделихме се, мина месец и малко. Чувствах се страхотно, като нов човек. Бях харесал друга, дори започнах да се влюбвам в нея. Но през това време тая не спираше да ми звъни. Да ми пише някви смс-и дето едвам разчитах защото не можеше и да пише като хората. Колко искала да се върна при нея и тн. А в същото време преспа със целия град. Даже и докато сме ходели го е правила но не знаех. А имаше огромен страх от баща си, дълго след раздялата започнах да си мисля че са спали с него, това е ужасно. :O Бях попаднал явно на мн зли и извратени хора. Мисля че служат на нещо демонично, но това си е мое твърдение не знам така ли е. След всичко това малко преди нова година ме нападнаха мисли за нея, не можех да се откъсна от тях полудявах. Само си я представях как спи с тоя и ония да се самообвинявам защо съм я изоставил. Това беше просто нелепо, аз не я обичах чак толкова. Не знам какво ми ставаше. Учех в университет в който не ми се учи (направих грешка че се записах там). Месеци след това го напуснах. Сега уча това което винаги съм желал, и съм много щастлив. И тя и университета ме затормозяваха. Покрай нова година започнах да имам проблеми със съня, не можех да спя близо цели 3 месеца (започнах да получавам болки в сърцето от недоспиването и изтръпвания на мусколите по тялото). sad Бях буквално в Ада, тя се бе вкопчила във съзнанието ми, исках да умра. Търсех я непрекъснато, и правех секс със нея като луд навсякъде (бях като омагьосан). Дори в тъмни улички и къде ли не. А тя нямаше нищо напротив. Чувствах се като нищожество, че се сабирам и разделям с нея непрекъснато. Че я наранявам така, аз не съм такъв начина ми на мислене не е такъв. След това приключихме тотално, баща и ме заплаши със най-лошото ако не я оставя намира. Тогава вече се чувствах тотално изгубен, не можех да уча грам. А и специалността не ми харесваше. Тая другата много ме разиграваше. И тотално приключихме контакт почти. Не можех и да тръгна с друга в това състояние. Дори секс не можех да правя, а това никога не ми се бе случвало. Лутах се като луд, всеки ден ходех на църква, не съм светец но съм вярващ. Молех се на Бог за помощ, този вътрешен огън ме обиваше малко по-малко. Но поне след разадялата с нея малко ми се пооправи съня. Напуснах университета, потърсих си работа. А по нова година почнах да пия много, бях се превърнал в тотален алкохолик. Тя не излизаше от главата ми откачах, исках да я изгоня. Та започнах работа, много от колегите в нанчалото ме подиграваха. Мислеха че съм някъв здуханяк, а аз не съм изобщо някакъв срамежливец. Но тогава не бях на себе си. Задържах се с огромни усиля. Даже тръгнах с една, но почти нищо не се получаваше.  След нея тръгнах с едно момиче, което ме рабира. Мисля че я обичам но още не съм сигурен, тя е страхотен човек. А преди да тръгна на работа се запознах по интернет с един човек. Той е вещер или магьосник, не правя голяма разлика. Той е много добър. Помогнал е на много хора, ако не бе той сега щях да съм два метра под земята. Започнах да тренирам духовни изкуства вкъщи. Йога, да правя сам ритуали за прочистване той ме научи на това. Станах много твърд човек, намалих алкохола. Започнах да виждам хубавото във живота. И всичко дължа на него но и на себе си разбира се (за борбеността която проявих в това състояние). Започнах да го приемам като мой учител, започнах да откривам че с мисълта човек може да прави чудеса. Но още съм много назад. Напоследък отново изпадам в черни мисли, и на моменти съм тотално объркан. А тя винаги изниква тогава, вече много рядко. Много по-лесно я гоня от съзнанието си. Даже спря да ми се появява. А непрекъснато я срещах случайно, а живее в друг квартал. Спрях и да я санувам, от време на време пак се случва но рядко а я санувах всеки ден. Беше ужасно, лошото е че разбрах че една моя приятелка наскоро я санувала почти всяка нощ. С някой приятели се раздърпахме, и мисля  че не само на мен е била влияела. Пиша ви тук защото искам да се запозная с други хора отдадени на магията. И да попитам за съвет, какво бих могъл да практикувам за прочистване на това бреме и изобщо да премахна това влияние, което ми е причинено. Почти година вече се боря. Лошото е че с моя приятел така и не се видяхме наживо, да установи със сигурност тя ли е виновна или семейството и защото съм почти сигурен че и те се занимаваха особено баща и. Но може и да е някой друг, не знам в днешно време има много лоши хора. Но според мен са те, просто така го чувствам. Искам да се освободя от преградите, искам да се отдам на магията и екзорсизма като моя приятел. Искам да спасявам хора от негативните същества. Защото аз самия бях в тоя ад, и знам какво е. Не ме е страх от нищо, и съм твърдо решен да го направя. Но още съм твърде слаб. За да се заема с магията, мисля да започна да тренирам. Фитнес и бойни изкуства, да затвърдя духа си. Дано не ви се стори банална темата ми, и искам да подчертая че не съм луд, ходех и на психолог той потвърди че не съм луд. Моля ви от сърце да дадете някакви коментари, защото от известно време чета теми от форума, и виждам че тук има наистина компетентни хора. Единственото, което търся вече това са решения на проблемите, и започнах да гледам само напред. smile

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Дълга борба с черна магия
« Отговор #1 -: 21 Декември 2014 16:14:31, Неделя »
wolf_magician, здравей

 Първо да се представя... Аз съм The Shadow... Потомствен черен маг... Психолог... И един от админите на този сайт...

 Ако депресията продължава, препоръчвам ти да се обърнеш към психолог за съдействие... Не искам да те плаша, но дезадаптивните мисли и мислите за самоубийство, които мозъкът генерира при депресия, не само, че  с годините са разбили успешно не един и не два човешки живота, а депресията може да бъде смъртоносна и човек да се самоубие, просто защото не знае какво са това дезадаптивни мисли и натрупването им да тласне към самоубийство.

 Да... Като психолог много добре зная, че българинът се сеща да се грижи за всичко друго, без за собственото си психично здраве, затова като се сети все пак да отиде на психолог, то е когато е окъсал до степен кое по напред от всички проблеми да се подхване...

 Всеки проблем е добре да се решава, когато е още в началото и е малък, а не като с годините стане голям и заплетен... Малкият проблем може лесно да се разреши... Не така стои въпросът с големия проблем...

 Като си избираш психолог, това трябва да е след проверка (диплома, опит, компетентност- понякога за съжаление диплома няма или има диплома, но е взета с преписване и все едно я няма). Не за друго, но България е страната на ментетата. Този въпрос за избора на психолог го повдигам по повод на написаното от теб-

 
Quote wolf_magician ()
искам да подчертая че не съм луд, ходех и на психолог той потвърди че не съм луд.

 Защото в психологията, в психиатрията, в психоанализата и подобно, думата "ЛУД" не присъства. Ако е потвърждавал такова нещо като че не си луд- това е непрофесионално- направи си услуга- смени го с друг, който е учил, а не е преписвал. В случай, че има диплома, а не е самозванец някой...

 При това за депресия- водещ специалист ти е психиатър, а психологът ти е втори специалист... Психиатърът ще ти предпише хапчета и няма да работи с теб върху психиката ти, а с психолога имаш работа върху психиката ти. Два различни вида специалиста са. Депресията е ЗАБОЛЯВАНЕ. Това психологът ти не ти ли го обясни?

 При това, за съжаление, в разбитата ни система на здравеопазване, можеш да попаднеш на специалисти, които се мразят и няма да ти кажат кой да ти е водещ специалист и кой какво ще ти помогне. Така че като си избираш специалисти, имай едно на ум, че здравеопазването тук е под всякаква критика... При това- отдавна...

 Това- информация за в случай, че депресията ти продължава... Депресията, особено изпуснатата такава, може да измъчва човек с години наред...

 Сега за магията...

 Демони, духове и прочие- не съществуват.

 Магията е управление на енергия (най-елементарно обяснено). Това не става с ритуали, с астрали, ментали и каквото още можеш да прочетеш с тонове от булевардната литература, писана от ментета, взаимно преписващи едни от други. Защо не става- е обяснявано на много места из форума...

 Нямаш направена магия... Никога не си имал... Депресията е основната причина да не си в състояние да наредиш адекватно приоритетите в живота си и да ти се губи контрол над ситуации и поведението ти, а също и в това да реагираш неадекватно във връзките ти с момичетата...

 В състояние на депресия вземането на решения може да доведе до получаването на големи каши в личен план... Точно това се е случило при теб.

 В момента животът ти е като купчина затегнати възли. Колкото повече дърпаш краищата, толкова повече възлите ще се затягат и реално погледнато- животът ти ще се оплита... За да ги развържеш, трябва да откриеш първо как са навързани. После един по един почвайки от първия завързан възел, да ги отвържеш. Препоръчвам ти да избереш за целта психолог (но го проучи дали е компетентен преди това)...

 Докато не си оправиш живота, не е добра идея да се занимаваш с магия... Заради проблемите ти, накатани от нелекувана адекватно депресия, в момента ти не си в състояние да отсееш шарлатаните и ще си навредиш. Аналогично с вярата. Прекрати ходенето на църква, прекрати вярата в демони, духове, божета - може да ти докара невроза и обсесивно-компулсивното разстройство при твоето положение и да стане още по-зле. Прекрати да се навърташ около т.нар. учител. В магията няма учители. Всеки си има своя път и си го следва. А още повече, като чета с какви неща се "занимава"- ти си попаднал или на психично увреден индивид, или на мошеник. Ако не прекратиш- ще те завлече в твоя вреда.

 Това е, което аз мога да ти дам като мое мнение... А изборът- винаги трябва да е твой. И сега е твой. Ти решаваш.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен wolf_magician

Дълга борба с черна магия
« Отговор #2 -: 22 Декември 2014 00:55:16, Понеделник »
Аз напоследък се замислях за психолог. Ходил съм до сега на двама психолози. Но някак все не успяваха да ми помогнат. Затова споменах мага с, който се запознах. Защото той някак и психологически ми помогна, освен заклинанията. Не знам, доста съм объркан напоследък. Не знам кое е истина и кое не. Но това раздвоение и разтроение и нз още как да го нарека пак на моменти ме оплитат във какви ли не каши. Вече доста лесно се справям със доста задачи в сравнение със преди. Но на моменти пак ми е трудно, обаче за психолога съм сагласен, защото аз самия го мислех. Само исках да те попитам какво се е случило според теб с мен. Аз сам ли съм настройл негативната си енергия към мен. Обърканите ми мисли са започнали да ме ръководят? Направил съм си нещо като автомагия?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Дълга борба с черна магия
« Отговор #3 -: 23 Декември 2014 17:43:23, Вторник »
wolf_magician, вземи монетка от 5 или от 10 стотинки. С нея отиди при този маг, който възприемаш като учител. Постави я пред него и сега сега веднага да ти направи ритуал, с който да я отмести. Това е елементарно. Много елементарно. Нищо и никакво местене на монетка. Магията не е ритуали. От сега мога да ти направя предположение какво ще се случи- или магът ще изговори много оправдания защо монетката не се мести, макар да е нещо елементарно като искане, или директно ще ти откаже да се пробва с това толкова елементарно действие. Няма да я подмести, всъщност, защото не може да я подмести. Стой настрана от него и от такива като него. Спри с магия и с религия, защото ще си навредиш с тях в твоето състояние. Намери си други занимания, докато си върнеш живота в нормалното му русло.

 Вече ти обясних за депресията... Тя е лошо нещо, когато е изпусната и може успешно да ти съсипе живота, ако не вземеш мерки... Трябват ти двама специалисти- т.е. трябва да отнесеш въпроса с депресията и до психиатър (основен специалист, компетентен да ти реши проблема, вкл. ако прецени- като ти предпише лекарства), и до психолог (второстепенен специалист, който ще следва да ти каже как да се справяш с дезадаптивни мисли и с други видове проблеми, съпътстващи депресията)... При условие, че толкова дълго време имаш депресия, само с психолог няма да стане, трябва ти и психиатър...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен wolf_magician

Дълга борба с черна магия
« Отговор #4 -: 24 Декември 2014 19:53:05, Сряда »
Може би си прав, но това със виждането е малко трудно. Защото все се получава така че двамата не може да се видим от доста време. Някак все не се получава. Аз едно съм разбрал за магията че тя е главно енергия, но явно доста други подробности не знам. А това за монетката по принцип би ли било възможно ако човек има такива способности? Съжалявам за глупавия въпрос. Случвало ми се е да виждам разни доста объркващи ме неща или странни не знам как би било по-правилно да се изразя. Но такова нещо не ми е демонстрирано до сега. Повече съм чел. Отколкото виждал, на практика. Би ли могъл да ми препоръчаш някаква литература за магията, която е по правдоподобна и дори близка до истината за това. Питам просто от интерес. Искам да си поизясня някой неща в главата. Виждам че тук явно наистина има разбиращи хора. Не съм изобщо и планувал в близкото бъдеще и да опитвам да се занимавам, но съм доста любознателен. Не знам Метода Силва дали би се счел за правдоподобен, като четиво. Беше ми препоръчван. Но не бих имал нищо напротив да ми препоръчаш нещо. Иначе за психолога съм се решил. Но ще трябва доста да се разтърся преди това. Защото както подчерта здравеопазването в нашата страна е под пълна критика. Извън темата, но дори и личния си лекар ще сменям защото непрекъснато ми се прави на интересен. И явно не желае да си върши работата. И благодаря ти за съветите, накара ме да се замисля над доста неща напоследък.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Дълга борба с черна магия
« Отговор #5 -: 27 Декември 2014 11:58:21, Събота »
Quote wolf_magician ()
А това за монетката по принцип би ли било възможно ако човек има такива способности?

 Да.

 
Quote wolf_magician ()
Би ли могъл да ми препоръчаш някаква литература за магията, която е по правдоподобна и дори близка до истината за това. Питам просто от интерес.

 На този етап - не, защото считам, че по-скоро би ти навредило, а и за всяко нещо си има време и място. Но по-натам, когато се наредят нещата при теб- да, ще ти препоръчам литература с удоволствие...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.