Автор Тема: Дали има магия?  (Прочетена 9477 пъти)

Неактивен korneliq

Дали има магия?
« -: 19 Ноември 2014 14:39:55, Сряда »
Искам да попитам дали евентуално синът ми има направена магия.Почти никога не му е вървяло, но напоследък нещата така се объркаха, че повече няма накъде.Той е на 27 год и е роден на 20.07.1987год.В момента е студент в чужбина и първите 2 год се справяше що годе добре, но мин год нещо му стана и постоянно започна да говори че е в депресия и така на края на год се оказа че ще трябва да повтаря учебната год, след което той вече тотално се срина и сега е там , повтаря ама е в тежка депресия и не иска да чуе за лечение и сега го чакам за ваканцията  и дано да успея да го убедя да отиде на психолог.Незнам какво се случва с него , но никак не едобре и започнах да се замислям за направена магия и даже си мисля от кого може да е , но то е доста отдавна , пък и не съм намирала нищо подозрително, незнам как бих могла да разбера.А спред вас какво да мисля и как да му помогна, благодаря....

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #1 -: 19 Ноември 2014 14:49:08, Сряда »
Здравей!
 Синът Ви няма направена магия. По-вероятното, което смятам аз е, че или се е влюбил и не му е провървяло или просто има някакви проблеми, които могат да са много и различни. Поговорете с него, опитайте се да разберете! Психолога е чудесен вариант. Ние хората като се разболеем и ходим при чичо Доктор да лекува телата ни, но в България забравяме, че и на психиката ни трябва помощ понякога. Не е срамно да отидеш на психолог, похвално е! 
 Та, скъпа korneliq, синът ти няма магия! Просто е попаднал в дупка. Млад човек е, на всеки се случва. Важното е да бъдете до него, да успеете да намерите начин да му помогнете и да му се радвате неимоверно много, защото все пак си е вашето момче!

Неактивен AnnieWalker

Дали има магия?
« Отговор #2 -: 24 Март 2015 22:14:56, Вторник »
здравейте. Аз съм Ани и съм студентка уча икономика. Имам нужда от помощ и мисля че това е правилното място. Аз съм била винаги отличничка в училище. И сега и в университета си земам изпитите с хубави оценки. Обаче повечето ми колеги не учат и само по купони ходят и ги късат на испитите. И от извесно време забелязах как ме гледат злобно и не ми говорят, странят от мен. И тогава започнаха проблемите. Вече на два испита ме скъсаха на два поредни и е ужасно. Нещо стана, уж съм подготвена и си написах всичко и ме скъсаха. Някои от момичетата са малко странни и мисля че се занимават с магия. Може ли да са ми направили магия от завист. Моля ви помогнете ми.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #3 -: 24 Март 2015 22:36:44, Вторник »
Ани,  не мисля, че имаш магия. По-вероятно е среса от многото за учене, твоята самоизолация и още такива да е довело до злополучните изпити. Като те чета ти си затворен човек който страни от другите. Студентските години освен за натрупване на знания са и време за забавления с колегите, време за спечелване на нови приятелства и за натрупване на хубави спомени. Помисли си дали колегите ти не те гледат не злобно, а със съжаление, че си все сама и изолирана?! Не казвам да зарежеш ученето и да хукнеш по безкрайни купони, но пък няма лошо от време на врема да разтовариш ои ти на някой купон. В училище има освен междучасия и разтоварващи психиката часове като рисуване, пеене и физическо. В университета разтоварват купоните. Аз си мисля, че в самотата си си решила, че другите те гледат злобно, това те е стресирало и на изпитите си блокирала и са те скъсали. Намери приятели и се забавлявай, за да ти почива ума и после да можеш да учиш по-качествено. А колежките ти макар и странни не се занимават с магия. Заети са да учат и да се забавляват. Повярвай ми!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Дали има магия?
« Отговор #4 -: 24 Март 2015 22:42:53, Вторник »
Цеци благодаря за бързия отговор. Аз имам приятели. Не много но достатъчно и се забавлявам. Но не се напивам всяка вечер като повечето ми колеги. А  за тези момичета за които споменах имам сериозни съмнения, че се занимават с нещо лошо. Ходят странно облечени и в стаите им в общежитието е странно. Навсякъде има свещи, гердани и плакати със странни картини. Аз как да разбера дали не са се опитали да ми направят магия?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #5 -: 24 Март 2015 22:56:14, Вторник »
Ани, а ти по някакъв начин засегнала ли си ги с нещо, че да имат повод да ти правят магия? Защото ако нямат повод не виждам защо да го правят.
 Колкото до странните дрехи картини и свещи... Ами аз си ходя с по 5-6 (най-малко) гердана с окултни символи на врата, обличам се или съвсем неглиже (дънки и тениска) или супер екстравагантно до шокиращо и дори сега пред мен има 3 горящи свещи. И нищо от тези неща не ме прави вещица. Те са просто аксесоари. вещица ме правят уменията ми и магиите ги правя без помощни материали. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Дали има магия?
« Отговор #6 -: 24 Март 2015 23:06:46, Вторник »
Не съм ги засегнала. Никога нбе сме общували даже не ме забелязваха. А сега ме гледат странно о злобно. Мисля че имам направена магия но не знам как да я премахна. Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #7 -: 24 Март 2015 23:12:05, Вторник »
Нямаш направена магия, но ако ще те успокои влез в някоя църква и постой точно под купола 5 минути.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Дали има магия?
« Отговор #8 -: 24 Март 2015 23:21:50, Вторник »
Но църквата отрича магията и я заклеймява като нещо лошо. Пък и аз не съм набожна. И наистина е странно във форум за магия да отричат че някой има направена магия, когато това се вижда. Аз искам да ми кажете начин как да я махна.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #9 -: 24 Март 2015 23:40:02, Вторник »
Ани, ти какво очакваш? Да те излъжа, че имаш магия и да ти поискам куп пари, за да я разваля ли? Ами ние тук сме магьосници, не мошеници. Има голяма разлика. А това, че някой те гледа злобно и зависливо не значи, че ти е направил магия. Мен постоянно ме гледат злобно, аз също по някога гледам злобно. Имам кофти клиенти (продавачка съм) които така ми късат нервите, че ги гледам не просто със злоба, а с чиста омраза. И да не си мислиш, че хабя нерви и енергия, за да им правя магия?! Не си струва труда...
 И да се върна на темата. Нямаш магия. Изнервена си, притеснено ти е и минаваш през лош период. Стегни се мисли позитивно и нещата ще се оправят. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен AnnieWalker

Дали има магия?
« Отговор #10 -: 24 Март 2015 23:53:06, Вторник »
Може и да си права. В моя род много се вярва на тези неща. Като бях ,малка все ме водеха при баячки и знахарки. И когато се случи нещо лошо, винаги първо търсим дали някой не ни е направил магия. Но това което пишеш звучи логично. Не знам, объркана съм.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #11 -: 24 Март 2015 23:55:44, Вторник »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен danny

Дали има магия?
« Отговор #12 -: 24 Август 2016 15:22:15, Сряда »
Здравейте, от година насам не ми върви, баща ми се разболя от рак за няма и два месеца стана кожа и кокали и почина, няколко месеца по късно забременях, но уви... няма сърдечен ритам, след това бъбречни кризи, мина после за малко да не си счупя крака, и да не изброявам и др неща (болести) едното мине друго дойде.... Възможно ли е да има направена някаква магия. преди много години да съм била на 7-8 год. майка ми беше намерила как да го обясня лист хартия сгънат на триъгълник с арабски букви май бяха, ходихме при една гадетелка, като го видя почна да се кланя и моли на нейния си език и нищо не ни каза хвърлихме го в течаща вода.... и затова се питам дали няма нещо направено и сега smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #13 -: 24 Август 2016 15:35:24, Сряда »
danny, смъртта на баща ти явно е била за теб по-голям стрес отколкото предполагаш. Следствие на силният стрес са ти тръгнали куп болести.
Аз след силен стрес се докарах до положение три години да вися по болници и да ме режат вече 6 пъти...
При стрес в едно с адреналина в тялото ни се изсипват още куп химии и от там заболявания които при други обстоятелства нямаше да завъдим.
Подсили имунната си система, за да се справиш по-бързо.
А колкото до магията... С лист магия не става, каквото и да е написано на него. А и няма магия с отложено действие. Т.е. не може някой да ти направи магия префи 10 години и тя да подейдтва чак сега...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Дали има магия?
« Отговор #14 -: 24 Август 2016 15:42:00, Сряда »
danny, такива писанки на листчета, триъгълничета, не вършат никаква работа. Едно от първите неща, които научих когато дойдох в тоя форум е че няма предметни магии - те са само за да изплашат жертвата, така че спокойно.
Всеки преминава през такива периоди в живота си, все пак животът не е права линия - има си и възвишения, и понижения...
И аз наскоро се разделих с дядо си така внезапно, той беше доста млад...живот е, няма какво да се прави. Когато нещо лошо ми се случи, винаги си казвам ''Всяко зло - за добро'', така че не унивай, добро ти предстои ! smile
Магията е само наука, която все още не разбираме...