ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Име на магическата ни общност

(1/4) > >>

Blackwolf:
Нещо против ритуалите ли имаш? 

 А що се отнася до "магическите общности"... май извън тях т.нар. "магьосници" са аутсайдери. Каквото и да си въобразяват за себе си.  Не че и в тях са различни. 

chimera:
Blackwolf, не харесвам ритуалите. Не харесвам магическите общности, защото по мои наблюдения се създават с комерсиална цел от измамници. Клоунадата на ритуалите и на магическите общности ме дразни. Мога да онагледя мнението си със снимка:

 

 Това на снимката е Ла Вей. Кои са тъпаците около него, изживяващи се като голямата работа, идея си нямам.  Изглеждат меко казано жалки. За мен Кроули е същият клоун като Ла Вей.

Delta:
Е ние тука не сме ли магическа общност без комерсиална цел, използваща прости ритуали?

chimera:
Delta, ми не. Нямаме си задължителни сбирки всяка събота вечер, на които се попада след казване на завъртяни тайнствени кодове, нямаме си гръмко световно известно име на тайната ни общност, нямаме си членски внос в пари, не ни спонсорират милиардери и не се навличаме в рогати костюмчета, докато обясняваме галещи ухото измишльотини. Май единствената странност ни е тази
           

 ама тя не стига да се заведем като магическо общество. Или стига? Бе де да знам, обърках се накрая. 

Delta:
Нашето си е баш истинско и "кат ората" дет се вика
 Айде да си измислим име... те гръмките и звучните вече са заети, но нищо.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия