Автор Тема: Имам ли направена магия, част н-та  (Прочетена 46505 пъти)

Неактивен Evi

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #120 -: 30 Септември 2022 17:57:47, Петък »
Здравейте,
Искам да попитам дали имам направена магия.
Преди месец съпругът ми напусна семейството ни. Имаме и дете. Заедно бяхме 18 години и според мен отношенията ни бяха прекрасни. В последния месец почувствах отчуждение между нас, но когато реших да поговорим за това, съпругът ми директно ми заяви, че вече не желае да бъде с мен и иска да е свободен.
Отчаяна съм и много нещастна!
Благодаря ви предварително.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #121 -: 30 Септември 2022 19:29:47, Петък »
Здравейте!Нямате направена магия. За сметка на това мъжът Ви го тресе яко критическата и иска да се изживява като млад жребец. По всяка вероятност вече има друга в живота му.Съжалявам, че Ви поднасям толкова жестоко фактите, но истината не винаги е лицеприятна.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #122 -: 30 Септември 2022 19:43:16, Петък »
Evi,няма да си първата ,няма и да си последната изоставена.Моята жена ме напусна след 25 години и  две деца заради 15 години по млад наркоман и алкохолик.Животът е такъв.Хората се срещат и разделят.Възможно е и да има сродни души,за което аз не вярвам.Сега е време да мислиш за себе си и да откриеш нови хоризонти,за които дори не си мислила.Знам ,че болката и гневът са много и трудно се понасят.Имам любим лаф,когато стане непоносимо от болка "Ти си сценарист на животът си и не би написала нещо ,което няма да понесеш,така ,че душата ти чака да се справиш.Ако има такава де.Трябва да бъдеш силна.Не само заради себе си ,но и за твоето дете.Главата гордо напред и бих те поканил на 29.10 да скачаме с бънджи от аспаруховият мост ако си по близо до Варна.
За магия дали имаш  ще кажат по вещите в сайта.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Evi

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #123 -: 30 Септември 2022 20:32:22, Петък »
Здравейте!Нямате направена магия. За сметка на това мъжът Ви го тресе яко критическата и иска да се изживява като млад жребец. По всяка вероятност вече има друга в живота му.Съжалявам, че Ви поднасям толкова жестоко фактите, но истината не винаги е лицеприятна.


Благодаря Ви за бързия отговор!
Не мога да проумея как е възможно с лека ръка да загърбиш всичко, обяснявайки ми, че няма друга. Просто искал да е свободен.
Да разбирам, че нищо не мога да направя по въпроса? Няма възможност да се вразуми?




Неактивен Evi

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #124 -: 30 Септември 2022 20:36:32, Петък »
Evi,няма да си първата ,няма и да си последната изоставена.Моята жена ме напусна след 25 години и  две деца заради 15 години по млад наркоман и алкохолик.Животът е такъв.Хората се срещат и разделят.Възможно е и да има сродни души,за което аз не вярвам.Сега е време да мислиш за себе си и да откриеш нови хоризонти,за които дори не си мислила.Знам ,че болката и гневът са много и трудно се понасят.Имам любим лаф,когато стане непоносимо от болка "Ти си сценарист на животът си и не би написала нещо ,което няма да понесеш,така ,че душата ти чака да се справиш.Ако има такава де.Трябва да бъдеш силна.Не само заради себе си ,но и за твоето дете.Главата гордо напред и бих те поканил на 29.10 да скачаме с бънджи от аспаруховият мост ако си по близо до Варна.
За магия дали имаш  ще кажат по вещите в сайта.


Благодаря за подкрепата!
Знам, че трябва да съм силна, но за съжаление все още ми е много трудно да приема всичко. Далеч съм от Варна, иначе можеше да се замисля за поканата.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #125 -: 30 Септември 2022 20:41:35, Петък »
На определена възраст мъжете поглеждат жената до себе си и виждат, че тя вече не е младото момиче в което са се влюбили. А наоколо пърхат поддържани и забавни жени. И решават, че искат точно такава жена. Не отчитат обаче и факта, че тези поддържани и забавни жени са такива точно защото са свободни и нямат по някой тюфлек когото да обгрижват.
дано съпругът Ви се осъзнае, но... Защо Ви е такъв мъж?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #126 -: 30 Септември 2022 20:44:33, Петък »
щом си е тръгнал и не вие оценил не е за вас.Приемете го.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #127 -: 30 Септември 2022 20:51:03, Петък »
Търсете и набелязвайте цели .Днес една утре друга.Борете се .Животът не свършва с раздялата.Вече сте на старта.Сменете си прическата ,сменете си дрехите,сменете си поведението.Работете по себе си.Не гледайте назад,а напред .Вярвайте животът ще ви изненана ако сте силна.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #128 -: 1 Октомври 2022 23:02:39, Събота »
Здравейте!Нямате направена магия. За сметка на това мъжът Ви го тресе яко критическата и иска да се изживява като млад жребец. По всяка вероятност вече има друга в живота му.Съжалявам, че Ви поднасям толкова жестоко фактите, но истината не винаги е лицеприятна.


Благодаря Ви за бързия отговор!
Не мога да проумея как е възможно с лека ръка да загърбиш всичко, обяснявайки ми, че няма друга. Просто искал да е свободен.
Да разбирам, че нищо не мога да направя по въпроса? Няма възможност да се вразуми?
Радвайте се, че ви е освободил от присъствието си. От това, което описвате, изглежда, че или не е държал на вас и семейството, което сте изградили с него, или има огромни проблеми с комуникацията. Във всеки случай вие излизате печеливша от ситуацията. Един проблем по-малко. Нито му се чудете на идеите, нито търсете логика в действията му - нямат логика.
Човек, който наистина ви обича, не би се поставил в позиция да ви изгуби. Оттук насетне си е негов проблем какво прави, къде, с кого. Вие живейте живота си и бъдете щастлива, защото щастието съвсем не се ограничава до един човек.
Имам един много любим цитат за такива моменти: "Понякога животът е като черен тунел - не винаги успяваш да видиш светлината в края на тунела, но ако продължиш по него, ще се озовеш на едно по-добро място."
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Evi

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #129 -: 3 Октомври 2022 00:13:52, Понеделник »
Здравейте!Нямате направена магия. За сметка на това мъжът Ви го тресе яко критическата и иска да се изживява като млад жребец. По всяка вероятност вече има друга в живота му.Съжалявам, че Ви поднасям толкова жестоко фактите, но истината не винаги е лицеприятна.


Благодаря Ви за бързия отговор!
Не мога да проумея как е възможно с лека ръка да загърбиш всичко, обяснявайки ми, че няма друга. Просто искал да е свободен.
Да разбирам, че нищо не мога да направя по въпроса? Няма възможност да се вразуми?
Радвайте се, че ви е освободил от присъствието си. От това, което описвате, изглежда, че или не е държал на вас и семейството, което сте изградили с него, или има огромни проблеми с комуникацията. Във всеки случай вие излизате печеливша от ситуацията. Един проблем по-малко. Нито му се чудете на идеите, нито търсете логика в действията му - нямат логика.
Човек, който наистина ви обича, не би се поставил в позиция да ви изгуби. Оттук насетне си е негов проблем какво прави, къде, с кого. Вие живейте живота си и бъдете щастлива, защото щастието съвсем не се ограничава до един човек.
Имам един много любим цитат за такива моменти: "Понякога животът е като черен тунел - не винаги успяваш да видиш светлината в края на тунела, но ако продължиш по него, ще се озовеш на едно по-добро място."


Благодаря за отговора!
Може да дойде и това време - да се радвам, че ме е освободил от присъствието си. Но в момента все още съм много далеч оттам. Още се опитвам да приема фактите и да се справя с огромната болка и празнота, които изпитвам! Давам си сметка, че щом съм стигнала дотук, ще трябва да продължа по някакъв начин напред. И се надявам, че ще се справя по най-добрия начин! Не само заради себе си.

Неактивен Miranda

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #130 -: 3 Октомври 2022 11:38:27, Понеделник »
Здравейте, не знам дали това е правилният начин да се включа и да питам, както и да помоля за съдействие.
Имам проблем, може би най-вече със себе си, но всъщност с мъж.
Разведох се преди много години - мъж тотален алкохолик, след което последва дупка и малко импулсивна връзка, която завърши с брак, раздяла, развод, после пак брак /със същия мъж/ отново раздяла и развод. Разделяния събирания, караници, скандали, разделяния, събирания. Така е вече около 15 години. Не мога да се освободя от този човек. За тези години бяха невероятни манипулации - изобщо няма да обяснявам финансовото изражение на тези манипулации, огромно е за мен като загуба, но за това аз съм си виновна.
Малко хаотично обяснявам, но то е цяла сага. Та не мога да се освободя от този човек. Просто не ме оставя. Но усещам, че самата азз не реагирам адекватно. Иначе съм общо взето съм нормален, здравомислещ човек, но в тези отношения просто се предавам. За да уточня по-добре се чувствам без него отколкото с него, но се предавам пред този човек по някакъв начин. Не мога да си го обясня. Взех да си мисля, че ми е направил нещо, не знам магия ли, какво ли. Той вярва в тези неща и имаше някакви взаимоотношения, уж приятелски, с една, която се титулува Маг .... няма да я казвам коя е. За мен пълна шарлатанка, но зане ли човек. Изчетох много неща, много руски сайтове. От българските, честно казано бях по-скоро разочарована, освен този, в който поисках и достъп, по причина освен горната и че интересувам от тези неща.
Както и да е, реших че възможно най-малко опасно и инвазивно е восъколеенето. Което мога да си направя сама. По врачаки и баячки нямам желание да ходя. Ходила съм и е само въздух под налягане. Та изчетох сума ти неща на тема восъколеене. Снабдих се с всичко необходимо. Направих го. Първия и втория път имах страшно сърцебиене. Честно казано не знам как се почувствах. На третия път направих го пак и след няколоко часа ми се обади въпросният човек и ми каза, че много силно си ударил главата. Чак леко загубил равновесие и се наложило да седне. Като попитах кога, се оказа горе долу когато съм ляла восъците. Не знам съвпадение ли е. Но чак такава случайност??
Извинявам се, че ви занимавам с лични проблеми, но се опитвам да се "отвържа" от тази връзка, а нещо не мога.
Благодаря предварително на всеки, който би бил добър да ме осветли. Готова съм да отговоря, ако нещо не е ясно.

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #131 -: 3 Октомври 2022 17:00:08, Понеделник »
Здравейте, Миранда!
Много добре ви разбирам, защото аз самата съм била в подобна ситуация.
Аз го свързвам със страх от непознатото, който може да не е осъзнат. Свикнали сме с определен човек, знаем му и лошото, и хубавото. Дори когато причините да се отдалечим от този определен човек в живота ни са многобройни, липсата му се усеща...Тогава започва и премислянето - отново и отново, където ние сами започваме да се убеждаваме, че не ни е било всъщност толкова зле - помним главно хубавото.
Ама струва ли си да живеете живот, в който постоянно някой ви прави нещастна? Защото в момента, в който вие се върнете при този човек, всичко започва постарому. Представете си от колко много прекрасни хора се лишавате само за да задържите един, който не полага усилия в отношенията си с вас.


Съветът ми е да си изясните всички причини, поради които връзката с този човек не работи, и да не ги забравяте. Никога. Отделили сте му достатъчно време, в което той е можел да работи с вас, а не срещу вас. Той не го е направил, което говори повече от каквито и да е обещания. След това го премахвате от живота си - ще излизате с приятели, ще ходите на кино, театър, на разходки, на срещи с други мъже, ще пътувате, ще се смеете. Ще живеете живота си и ще се правите щастлива, защото щастието ви зависи от самата вас.
Ще има моменти, в които ще се връщате назад, но и те са до време.


Не ви трябва магия, за да осъзнаете, че и вие заслужавате да сте щастлива, нито ви трябва магия, за да започнете да бъдете щастлива.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Miranda

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #132 -: 3 Октомври 2022 17:29:09, Понеделник »
Благодаря, Солар! Осъзнавам, че това е така. Наистина, съзнанието за да се съхрани запазва на повърхността хубавите неща, а лошите лека полека игнорира. Абсолютно сте права, явно добре разбирате ситуацията.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #133 -: 3 Октомври 2022 17:43:20, Понеделник »
Miranda, този човек е манипулатор. В момента в който разгадаеш манипулациите му ще станеш неуязвима за тях. Ако не се справиш сама се обърни към психолог, но не се оставяй!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Miranda

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #134 -: 3 Октомври 2022 18:08:44, Понеделник »
Абсолютно е така, Цецивихронрав!
Посещавах и психолог преди време. Помогна ми, но не съвсем. Преборих се с манипулациите до някъде. От чисто икономическа гледна точка отдавна съм се справила. Проблемът вече е само емоционален, а и по-скоро до навици и до това да избереш познатото пред новото.
Благодаря ти, че се отзова.