Автор Тема: Имам ли направена магия, част н-та  (Прочетена 46492 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #105 -: 24 Март 2020 23:56:43, Вторник »
Да, гадости се случват, но това не би трябвало да е постоянно така, с всичко, във всеки момент и аспект от живота ти и то безкрайно дълго време.
На гадостите дето се влачат с години им се казва "черна серия" и ти явно с в такава. Има такива периоди в живота на човек когато всичко върви наопаки. Аз лично вече 6 години съм в такава серия и при все, че съм вещица и си помагам и с магия пак не успявам да се справя напълно, но не спирам да се боря и незнайно защо напоследък съм убедена, че с края на тъпата карантина ще доде и краят на черният ми период.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен just.one.woman

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #106 -: 28 Март 2020 00:05:01, Събота »
Да, точно и при мен почти 6 години все теглят моето име от тая урна с билетчета, която Llure  описа. Пък аз бях убедена, че лошият период ще приключи с 2019, но не би..
Предполагам, че всеки от нас в някакъв момент е копал тунел под земята. Но този тип проблеми и поведение го слагам в друга графа. “Лош късмет” за мен са неща, които не зависят по никакъв начин от теб. От типа от ясно небе да те порази гръм.
А този човек, с многото проблеми..кой знае - сигурно наистина са му в повече. Наплашваш се в един момент, защото аха се обнадеждиш леко и  следва нещо още по-зле. Такова ежедневие променя характера и възприятията за света. Но не съм и не искам да свиквам да живея в такава среда. И въпреки всичко се надявам нещата да се оправят поне малко, макар че сега с тази пандемия нещо започнах да се отчайвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #107 -: 28 Март 2020 06:35:25, Събота »
Аз също имам моменти на отчаяние, но... Прабаба ми казваше, че като тръгнеш да потъваш трябва да стигнеш дъното, за да можеш да се оттласнеш нагоре. Съответно си давам цяла вечер в която си разигравам на ум най-лошите възможни сценарии на ситуацията, дръпвам му един рев и после започвам да търся решения на проблемите. А решения винаги има и не едно. Вярно не винаги най-желаните, но от няколко възможни избирам най-удачното за момента.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Skully

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 39
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #108 -: 28 Март 2020 09:47:05, Събота »
Много е важно да търсиш решения на проблемите. Оставиш ли се на течението и да чакаш нещата сами да се наредят, затъваш повече. Имах черна серия и не предприех нищо една година. Започнах да взима много грешни решения и в един момент намразих човека, в когото се превърнах. Когато реших, че трябва да направя нещо, започнах да излизам от дупката. Вече винаги търся положителното и в най-гладните ситуации. Не искам да ставам отново черногледа.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #109 -: 29 Март 2020 09:21:43, Неделя »
И аз съм в черна серия от няколко години насам. Стартира, когато започнах да се осъзнавам и да разбирам, че не живея истински. Всичко, което се случва не е, защото някой иска да ти е гадно, а за да разбереш, че винаги има повече от един изход. Целта е да намериш силните си страни, да откриеш какво те прави истински щастлив, да се разделиш с хора, които не твоите и не вибрират на твоята честота, да се изчистиш от излишното. Човек трябва да премине през трудности, за да оцени  животът.
И аз като Цеци знам, че черния ми период ще приключи тази пролет след карантината.

Неактивен just.one.woman

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #110 -: 3 Април 2020 00:08:01, Петък »
Aми то като те връхлитат неволя след неволя и да искаш не можеш да се оставиш на течението, защото ще се удавиш. Но, понякога се получава като с плаващите пясъци - колкото повече риташ, толкова повече потъваш. Лошото е, че не знаеш предварително коя е правилната стратегия..
Не знам каква е целта на това да се случват гадости…и изобщо дали има цел. Променях се, търсих смисъл - явно не съм намерила ключа за палатката. Едно време, като бях нормална средностатистическа щастлива шматка - като че ли не ценях по-малко живота..и определено бях по-приятен за околните човек.

Ако преживеем този вирус - съм си внушила, че черният период ще свърши като изчистя къщата и изхвърля всички ненужни вещи и дрехи. Не знам защо, но това с хвърлянето винаги ми е много трудно.

Неактивен Ddp

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #111 -: 16 Февруари 2021 23:36:46, Вторник »
Здравейте,
Искам да попитам дали и аз имам направена магия. Преди близо 7 години напуснах бащата на децата ми, тъй като той си намери друга жена докато бях бременна с второто ни дете. Така и не заживя никога с нея. Призна детето й, което всички смятаме, че не е негово. Винаги когато е под нейно влияние става агресивен към мен. Такива гадости съм преживяла досега, че не искам да говоря за тях. Когато не контактува с нея се държи много добре с нас и почти всеки ден сме заедно и ми помага за децата . Незнам какво иска тази жена от него и от нас. Защо и как го настройва против нас.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #112 -: 17 Февруари 2021 00:03:31, Сряда »
Тази жена просто е добър манипулатор и го настройва срещу Вас и децата. А какво иска евидно - да получи всичко за своето дете от мъжът Ви. Ако той дава и за другите си деца ще има по-малко за нея.Нищо магично няма в цялата ситуация освен слабохарактерен мъж и манипулаторка и използвачка.Съветвам Ви да си вземете живота в ръце и да не разчитате толкова на бившият си вече мъж.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Ddp

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #113 -: 17 Февруари 2021 01:25:09, Сряда »
Точно това е проблема.  Не иска да дава за децата. Даже като се разболях от корона му звъннах да купи лекарства , а той ми каза да не го занимавам с глупостите ми.  Лекарствата  бяха за децата. Тази жена много му влияе негативно. Винаги когато е покрай нея се държи неадекватно. По лицето му излизат някакви стресници и пъпки. Лицето му става сиво с едни черни кръгове под очите.  Как мога да го накарам да се държи добре с мен  защото децата страдат.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #114 -: 17 Февруари 2021 01:37:46, Сряда »
Как мога да го накарам да се държи добре с мен  защото децата страдат.
Отговорът е:
да си вземете живота в ръце и да не разчитате толкова на бившият си вече мъж.
Не Ви трябва той, за да се справите... По-добре да разчитате изцяло на себе си, отколкото на неговата помощ, която не се знае коя ще Ви бъде указана и кога - не
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #115 -: 17 Февруари 2021 01:38:13, Сряда »
Как мога да го накарам да се държи добре с мен  защото децата страдат.


Докато той не се осъзнае сам, няма шанс да му повлияеш.


Общо взето или му пука за децата или не му пука! Това последното можеш да му го кажеш в прав текст! И ако не му пука за децата за тях ще е по-добре да не го виждат. Защото невиждайки го ще свикнат без него, но виждайки го системно и виждайки непукизма му им се удължава страданието.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #116 -: 19 Февруари 2021 17:57:30, Петък »
Как мога да го накарам да се държи добре с мен  защото децата страдат.


Не можеш...и колкото по-рано прозреш тази истина, толкова по-добре за теб и децата. Ако той самият не се осъзнае, ти няма как да му повлияеш. При такъв баща, по-добре без него.

Неактивен Shin

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #117 -: 14 Март 2021 20:06:06, Неделя »
Здравейте,
До скоро и аз бях в черна сесия и търсех виновни във всичко и всички освен в мен самият.Посветих 5 години в четене и практика на нужни и ненужени неща, инвестирах в разни мастери и гурута средства /измамници на 100%/ и стигнах до извода, че всичките беди си ги причинявам сам. Сам защото осъзнах, че винаги съм очаквал от другите много повече от това което са били склони да ми дадат защото имах много високо его а сега знам, че в очите на околните съм просто една съвкупност от моите - мисли, думи , дела и историята ми. Сега живея доста по - добре в друга среда където осъзнато съставям “своята съвкупност” ... Моите беди спряха, когато осъзнах , че проблема е в мен и от пътник във моят влак реших да стана машинист  [ok]

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #118 -: 14 Март 2021 20:17:07, Неделя »
Здравей и добре дошъл! [yu]
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #119 -: 14 Март 2021 20:31:54, Неделя »
Shin, поздравления за прозрението и борбеността... [yes]
Добре дошъл!
Магията е само наука, която все още не разбираме...